מחיקת היסטוריה בפייסבוק - עמוד 4 - כללי - HWzone פורומים
עבור לתוכן
  • צור חשבון

מחיקת היסטוריה בפייסבוק

shaithebest

Recommended Posts

כן, רק לך משהו פה נשמע לא תקין והרבה מעבר לבדיחות .

סתם לדוגמה, והיה ואשתו מהטיפוס שנוחר בלילה בצורה שמזכירה בית מלאכה, הוא בחיים לא יגיד לה "אשתי, את נוחרת בצורה שמזכירה את אתר הבניה של בורג' חליפה באמצע העבודות".

לחבר שלו בפייסבוק מצד שני, בהחלט יש מצב שהוא יגיד את זה, כי זה מצחיק, כי אין בזה נזק, וכי לא מדובר במשהו מרוע לב. זו סה"כ בדיחה.

עכשיו תחשבי מה יקרה אם אותה אשה תראה את הבדיחה התמימה הזו. זו דוגמה אחת מרבות שאני יכול לחשוב עליהן בשליף.

אתה רציני????? נראה לך שבגלל קשקוש כזה הוא ימחק את הפייסבוק? כאילו, זה נשמע לי רחוק מהמציאות...

אלא אם אשתו סופר רגישה ונעלבת בקלות לא מציאותית!

לא יודעת. לי נראה שמשהו קיצוני כמו למחוק את הפייסבוק לחלוטין חייב לחפות על משהו הרבה יותר חמור מדברים מהסוג הזה.

חוץ מזה שאיזה מן קשר זוגי כושל יש להם אם הוא לא יכול להגיד לה דברים כאלה בפרצוף?

בשביל מה אנשים מתחתנים? בשביל מה אנשים נכנסים לזוגיות אם הם לא מסוגלים להיות אמיתיים עם בני הזוג שלהם.

ואו.. יש דברים שאני לא אבין גם בעוד מליון שנה.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

• תגובות 58
  • נוצר
  • תגובה אחרונה

+1

או לחלופין שבאמת היה שם משהו ממש בעייתי.

הרבה מעבר לבדיחות על האישה בין חברים ויותר לכיוון של שיחות סקס עם בחורות (או בחורים?).

הכל יכול להיות .אבל לפרסם ככה בפורום ועוד באופן יבש .. נראה לי משחק בנו.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

חוץ מזה שאיזה מן קשר זוגי כושל יש להם אם הוא לא יכול להגיד לה דברים כאלה בפרצוף?

בשביל מה אנשים מתחתנים? בשביל מה אנשים נכנסים לזוגיות אם הם לא מסוגלים להיות אמיתיים עם בני הזוג שלהם.

ואו.. יש דברים שאני לא אבין גם בעוד מליון שנה.

חסרים זוגות קנאים שכאלו, וסרמטוטים שדרוכים עליהם (לכל צד)? זו "התרבות" שנוצרה פה בארץ.. חבל..

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

^ אני עדיין מתרגש שגיליתי שיש פה אותך (ואת עוד יחסית קבועה פה)

לפתוח הדיון, סתם שתדע שאפשר לשחזר בדי קלות את החשבון, אז אם אשתך תרצה.. היא תגלה עם מי התחלת בפייסבוק :)

גירושים נעימים?

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

^

ואיזה מבאס זה שדווקא עכשיו היא תבקש את הסיסמא לHWzone בדיוק שנוכחות כאן שתי בחורות (לא נפוץ ) .

אני מציע לך שי ,לא רק למחוק גם כאן את שם המשתמש אלא לזרוק בכלל את המחשב או לתרום .

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

מה כל כך נורא בלמחוק את הפרופיל פייסבוק?

מה מעניין אותי לבהות בחיים של אנשים אנשים?

האמת מה שקורה לי בפייסבוק זה שיחות מהימים הטובים שהיתי רווק, שיחות עם בנות

הבעיה שאשתי היא קנאית רטרואקטיבית.

עכשיו רציני, אשתי בהריון והיא עצבנית רצח ואני חושב שהגיע הזמן להתנתק מהפייסבוק ולהתמקד בחיי משפחה.

עם כל הכבוד למארק צוקרברג אני מוריד לו עכשיו בטח עוד כמה מניות בנאסדק אבל הפייסבוק נמאס.

אגב, איך מוחקים הודעות מהARCHIVE?

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

למה לא אמרת בהתחלה שהיא בהריון? בצ'יק היינו פותרים לך את כל הבעיות

קנה לה 7 ק"ג מלפפונים חמוצים ו 3 ק"ג שוקולד השחר\נוטלה

ותראה איך לא יעניין אותה עם כמה בחורות פלרטטת, גם אם לחלקן קראו איציק.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

+1

או לחלופין שבאמת היה שם משהו ממש בעייתי.

הרבה מעבר לבדיחות על האישה בין חברים ויותר לכיוון של שיחות סקס עם בחורות (או בחורים?).

על בחורות קנאיות כבר שמעתי, אבל ממש לא ברמה הזו.

בחורים קנאיים (עיתים גם אלימים) נפוצים יותר לצערנו.

יתרה מזאת, בתת-תרבויות מסווימות בארץ בחורות מחונכות לחשוב שגבר מקנא (ולא נניח בקטנה, או בצורה נורמלית) משמעו גבר אוהב ולא מבינות שקנאה גדולה עלולה להפוך לבעיה גדולה מאוד.

את רצינית?? אלו בד"כ טיפסויות קנאיות כאלה שעושות מכל שטות אם לא נכנעים להן או שהן לעולם לא שוכחות. נתקלתי כבר במישהי שהעיפה את כל הידידים שלה בגלל קשר עם חבר חסר ביטחון, וזמן קצר לאחר הפרידה חזרה מהר מהר לנסוף לאסוף מחדש את הקשרים...

מדהים שיש נטייה להעלים עין מקטעים כאלה ורק אחרי חתונות לפעמים נזכרים להתעורר.

למה לא אמרת בהתחלה שהיא בהריון? בצ'יק היינו פותרים לך את כל הבעיות

קנה לה 7 ק"ג מלפפונים חמוצים ו 3 ק"ג שוקולד השחר\נוטלה

ותראה איך לא יעניין אותה עם כמה בחורות פלרטטת, גם אם לחלקן קראו איציק.

LOL

עזוב, זה כבר אבוד, היא סימרטטה אותו לגמרי, מכאן ועד ידלים שלא ישימו עליו קצוץ בעתיד הדרך לא ארוכה במיוחד \= אלא אם כן הוא יציב גבול אחרי הכניעה הזו אבל אני בספק :(

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

ארכיון

דיון זה הועבר לארכיון ולא ניתן להוסיף בו תגובות חדשות.

• צור חדש...