Crysis 3 - דיון מקדים. - עמוד 19 - משחקי מחשב - HWzone פורומים
עבור לתוכן
  • צור חשבון

Crysis 3 - דיון מקדים.

Kirma

Recommended Posts

תודה :) מוזר שאפשר רק אחרי שנכנסים לשרת ומוזר שזה מוגדר על 55 (מי משחק עם FOV כזה).

בכל מקרה גם 80 זה לא הכי מדהים והשינוי FOV טיפה מציק, מרחיק את הסביבה אבל מה שקרוב אליך (הנשק למשל) לא משתנה בכלל. לא מבין למה יש משחקים שה FOV עובד בהם ככה...

עצוב שאחרי כל כך הרבה משחקים הם עוד לא למדו שאנשים לא אוהבים שהנשק נמצא על חצי מסך...

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

• תגובות 355
  • נוצר
  • תגובה אחרונה

שיחקתי.

הגיימפליי נחמד, גרפיקה לא רעה אבל הוא סוחט לי את ה-660GTX.

כדי לשחק ב-FPS נורמלי אני צריך להוריד הרבה "מותרות".

אני מאמין בגלל שזה הבטא והמשחק עדיין לא הבשיל אבל מצד שני לא נראה לי שיהיה הבדל משמעותי כל כך אחרי שהוא יבשיל.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

הם עושים לנו בדיוק כמו שעשו עם קרייסיס הראשון, רוצים לאכזב אותנו שהמחשב שלנו לא מספיק חזק ושאנו חייבים לשדרג ף אבל לפי דעתי זה לא ילך להם הפעם , כבר למדנו את השיטה , פשוט מורידים ממהגדרות ונהנים יותר מהמשחקיות , לא יקרה כלום אם נראה פחות פוליגונים וליטוש או הברקה מהאוביקטים השונים, המשחק נראה יפה גם על הגדרות בנונניות , נחכה למשחק הרשמי , עד אז אני בטוח שיצאו משפרים יותר ;)

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

לא יודע, נראה לי שהמשחק גמור ורק בודקים מה תגובת השחקנים לתוצאה ואם השרתים יציבים. עוד לא מצאתי בעיות רציניות, נראה כאילו הכל עובד תקין (כולל הזיהוי פגיעה שזה משהו שנדיר לראות בשנים האחרונות).

לא אהבתי כל כך את השינוי שעשו עם החליפה (מרגיש כאילו יש פחות יכולות מיוחדות), כן אהבתי את זה שאפשר לרוץ עכשיו בלי שזה יבוא על חשבון דברים אחרים.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

החליפה עכשיו הרבה יותר אפקטיבית

אין יותר שחקנים שמשחקים במצב קלוק כל הזמן

הננו ויזיון הרבה פחות עוצמתי (וזה טוב כי במשחק השני זה היה סוג של ציט)

הקלוק הרבה יותר שקוף, מה שבאמת עוזר לרגע קריטי וזהו

הגיים פליי מרגיש הרבה יותר זורם

מה שלא אהבתי, הגרפיקה אומנם מרשימה, אבל אם תשימו לב לפרטים הקטנים הגרפיקה מזעזעת יחסית ל DX11

וביוחד שזה "CRYTEK", שאפשר להגיד שציפיתי להרבה יותר

במיוחד שהטריילים בכלל לא משקפים את הגרפיקה האמיתית

האובייקטים על הרצפה נראים כמו תמונה ולא מקבלים עומק

הדשא ניראה הרבה פחות מציאותי

הביצועים חרא, הרבה נפילות פריימים (דבר שבלתי נסבל מבחינתי)

מה שהכי קריטי מבחינתי, התוכן הלוקה בחסר של המשחק

יהיה רק 8 מודים למולטי שכניראה יהיו זהים למשחק השני מלבד "Hunter" שגם אותו לא באמת אפשר להחשיב למוד

מפות, לא ידוע אבל נקווה לכמה שיותר

לגבי המודלים והנשקים, עושה רושם שאין למה לצפות מלבד החץ וקשת שלא באמת מצדיקה את ההפצה שלה אלא אם כן יהיה מודלים חדשים שיחזקו אותה

אז בקרייסיס 3 בכלל, שכן מצפים להרבה יותר מאשר לאותו משחק עם כמה שיפורים קטנים

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

חוץ מהקטע הגרפי (שנכון רק לכל משחק שלהם מאז שהם עושים משחקים גם לקונסולות) אפשר להגיד את כל הדברים האלה גם על המשחקים הקודמים שלהם. דיי עומדים במקום מאז שהחברה הוקמה, לא מצדיקים כל כך את הרעש סביבם, המשחקיות במשחקים שלהם אף פעם לא הייתה מדהימה במיוחד (נגיד ברמה של HALF LIFE) והיעילות של המנוע שלהם תמיד הייתה בינונית. מה שכן הם תמיד שמרו על רמה אחידה והמשחקים שלהם בסופו של דבר עשויים בצורה טובה ואין בהם הרבה באגים. קשה לי להאמין שהם יוציאו משהו כמו COD או CS:GO שפשוט לא עובדים :P

טריילרים לא בטוח שאפשר להאשים אותם, יכול להיות ש EA היא זו שעושה את הטריילרים. בכל מקרה בשנים האחרונות זה מאוד נפוץ שכל ההדגמות האלה הן שקר ולא מייצגות את הגרפיקה שבאמת רואים במשחק.

נ.ב.

ב 40-50FPS המשחק עובד מאוד מאוד לא חלק, על גבול ה SLIDE SHOW, אני מאמין שזה גם יסודר עד שהמשחק יצא.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

GTX 660 על מדיום ללא AA

ואני לא מרוצה בכלל !

אני לא מסוגל להרגיש מוגבל מבחינת ה AIM, וכל נפילת פריימים מורגשת בטירוף

ואם כל הכבוד, זה לא מוצדק מבחינת הגרפיקה

המנוע מקרטע, הביצועים חרא

והמשחק היום קרס לי בפעם הראשונה (למעשה זה הדרייבר קרס)

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

המעבד אצלי(פנום 2 955) בשימוש תמידי של 95-99 והשימוש בכרטיס מסך נע בין 70 ל99,זה תקין יחסית לבטא?

זה לא קורה במשחקים אחרים והשימוש במעבד במשחקים אחרים לא עובר את ה70-80 , יש מה לעשות?(חוץ משלדרג שילוש :<)

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

מבחינה הגיונית, רק מי שיקנה בעתיד

בנוסף אני זוכר שקראתי פה בפורום שמישהו קנה כרטיס ולאחר כמה ימים KSP הודיעו על המבצע

הוא שאל אותם אם הוא יכול לקבל את המשחקים והם סירבו

אבל, תנסה.. לא עולה כסף

אולי יתנו לך .. מי יודע

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

ארכיון

דיון זה הועבר לארכיון ולא ניתן להוסיף בו תגובות חדשות.

• צור חדש...