Crysis 3 - דיון מקדים. - עמוד 13 - משחקי מחשב - HWzone פורומים
עבור לתוכן
  • צור חשבון

Crysis 3 - דיון מקדים.

Kirma

Recommended Posts

• תגובות 355
  • נוצר
  • תגובה אחרונה

טיפשיים או לא, בניגוד אליך יש אנשים שכן נהנים לשחק במשחק

אף אחד לא מכריח אותך לקנות אותו

והאמת שזה חוצפה לקרוא לאנשים טיפשים (כמובן שזה לא אישי נגד אף אחד אבל עדיין..)

הדבר היחידי שכן מעצבן בסידרה זה חוסר התמיכה של

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

חבל שלקחת את הדברים בצורה הלא נכונה. את מכור לסדרה? המוכן להתנגד כמעט לכל דבר הנאמר בנושא. תהנה ותירגע ,זה לא מכוון ישירות למשחק אלא כל משחק שמציג גרפיקה גבוהה... נכנס לקטגוריה שציינתי.

אז טיפשים כמובן לאו דווקא למשחק הזה.. הרי לדעתי מי שמשדרג לפני יצאת משחק -בשביל המשחק -טיפש. איאפשר לדעת איך המחשב באמת יסחוב והאם בכלל כדאי לשדרג באופן כזה או אחר. רבים גם לא אוהבים את המשחקיות ועדיין סרטון זה או אחר קונה אותם? טיפשים.. קלי דעת וכדו' תבחר מה שמתאים לך ;) .

ומה נעשה רוב האנושות טיפשים קלי דעת. זאת דעתי אחרי דיונים רבים מכל הנושאים בעולם.

"יש רק שני דברים אינסופיים: היקום והטיפשות האנושית. לגבי הראשון אני מסופק." אלברט איינשטיין

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

זה ברור שהמשחק צריך מפרט חזק במיוחד לאור העובדה שהמשחק ירוץ רק ב DX11

אז הגיוני שכן ישדרגו...

הרי לא תהיה הפתעה לפתע והמנוע ישתפר פלאים, זה ידוע.. אז למה לא לשדרג לפני ?

למי שמתכנן לשחק במולטי ולא אוהב נפילות פריימים זה נראה כמו מעשה חכם

סה"כ משחק טוב, רק נקווה ש תטפח אותו ולא תגרום לו למות כמו שעשו עם Crysis2

נ.ב.

הדבר היחידי שקנה אותי זה הגרפיקה המדהימה של המשחק

הסרטונים זה יותר עניין פרסומי

קניתי את המשחק כבר לפני כמה חודשיים ככה שהסרטונים לא ישנו את ההחלטה שלי

נ.ב. #2

את הגירסא ב 80 דולר :o !!! שיט, תפסתם אותי ..

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

על פי מה שהוצג- הגרפיקה שופרה אך לא פלאים. ואף פעם לא ניתן לדעת איך הוא ירוץ ... גם מבחינת בעיות של כבדות בלי קשר לגרפיקה.

יש לי ניסיון..למשל כרטיסי-מסך ב1000/1500 שח לא תמיד מצליחים להתמודד באופן יציב בהגדרות גבוהות עם חלק מהמשחקים הכבדים שיוצאים (אני חושב שמרבית הרוכשים-קונים במחיר שהצגתי). הכי חכם לראות ..מה קורה אחרי שהמשחק יוצא ולשמוע חוות דעת וביקורות.

לגבי משחק טוב- כל אחד וטעמו. לדעתי משחק משעמם מאוד.. במיוחד 2 . נראה מה יהיה ב3 .

לא מתפלא שכבר קנית את המשחק בלי קשר לסירטונים. אתה חייב לשים לב ,אני כותב בכלליות ולא דווקא עלייך..אני מודע שאתה אוהב את הסדרה אוהב מאוד :) .

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

ברור לי שאתה מדבר באופן כללי

לצערי כן, אני מאוד אוהב את הסדרה למרות ש Crytek פשוט משתינים עלינו כל פעם מחדש

נקווה שזה ישתנה במשחק הקרוב

יש לי כרגע GTX660 שמריץ משחקים כבדים בצורה מכובדת

אבל אני מעדיף יותר פריימים לשנייה במולטי מאשר הגרפיקה (לדעתי בשביל להנות באמת מהמולטי צריך לפחות 70FPS ממוצע)

ומה שיפה ב Crysis, שגם אם תוריד את ההגדרות לממש מינמליות הגרפיקה עדיין בגדר "וואו"

בניגוד לקמפין שלא ממש קריטי הפריימים ואפשר להנות מהאיכות

כ 90 אחוז מהמשחקים שמציעים באשכול הראשי של הסטים, לא לטעמי.. ל

השתי משחקים היחידים שאני משחק ברשת בשנתיים האחרונים זה Crysis2 , 3

למרות שמבחינת תוכן 3 הרבה הרבה יותר עשיר

משהו ש צריכים ללמוד מ DICE ולא למכור לנו פאקינג 4 מפות מתות (שכמעט ולא תמצא שרתים עם המפה\ללא שחקנים) במחיר של 10 דולר

ניסיתי גם COD:MW3, לא ממש אהבתי

עריכה:

דבר שיכול לקרות רק ל Crytek

"Ok I guess tweeting that C3 stream only for it to not work is probably the biggest fail so far this year. It shall be re-hosted though!"

פשוט עצוב ... אם זה לא היה משחק של בחיים לא הייתי קונה אותו (לפחות לא בסכום הזה)

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

זה טובבבבבבבבבבב..

איך היה בא לי לדעת לשחק ברמה כזאת טובה.. חחח.. הוא פשוט לא מסתכל, הוא יודע בדיוק איפה לירות.. ומה לעשות לכל אוייב.. :kopfpatsch:

זה סרטון הפצה .מדוע נראה לך שהוא לא מכיר היכן האוייבים או כל פינה במשחק.

שונא חייזרים :P .

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

ארכיון

דיון זה הועבר לארכיון ולא ניתן להוסיף בו תגובות חדשות.

• צור חדש...