הכיוון הוא Seasonic ההחלטה לא סגורה - ספקים ומארזים - HWzone פורומים
עבור לתוכן
  • צור חשבון

הכיוון הוא Seasonic ההחלטה לא סגורה

AlcaTeL

Recommended Posts

שלום אני מחזיק כיום במערכת

p4 2.8ghz , 1xgb ram , 6200 512ram , x2 samsung 103sj 1TB ( raid 0 ) + 1 WD 120gb , MB JETWAY 478

(X 2 80mm fan( include CPU

עם ספק גנרי של KSP 500W V12 20PIN ATX

כמובן ניתן לשים לב שזו מערכת ישנה, אני יודע, אבל עדיין היא מחזיקה אצלי יפה

מה שהולך לקרות בזמן הקרוב הוא שאני הולך לקבל כמה חלקים למחשב הזה ש"ישפרו " אותו עד המקסימום האפשרי כגון :

p4 3.4ghz, 7950 512ram, 2x 1gb ocz

והשאלה שלי היא :

האם הספק שקיים אצלי מספיק בישביל המערכת שתיהיה בסופו של דבר ?

במידה ולא, ואני אלך לקנות ספק חדש זה יהיה של SEASONIC ואין שום וויכוח על כך אבל מאחר ואני קונה כבר ספק הייתי מעדיף שאני אקנה כזה ספק, מודולארי, שיוכל לשמש אותי גם במערכת הבא אני מתכוון כבר ל ,עם המון זכרון ,CROSSFIRE\SLI , ושאר הדברים , המטרה הכוללת היא שימוש יומיומי\אוברקלוק\משחקים\סרטים ועריכות גראפיות

כמה וואט כדאי לקחת ? והאם שווה להשקיע את הכסף על תקן 80 GOLD ?

מחיר שאני מוכן להשקיע , להשקעה חכמה , ארוכת טווח , אקולוגית שיכולה בסופו של דבר גם לחסוך היא :

650 ש"ח.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

סורי אבל התשובה שלך לא כל כך ברורה לי מבחינת מה..

למה שהולך להגיע אלי בקרוב ?

או למה שהולך להיות בעתיד הרחוק ?

או שאני בכלל לא עומד בתקציב בישביל משהו שאני באמת צריך

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

אני אסכם לך את זה. אל תשדרג את המחשב הנוכחי, תקנה קודם שילוש חדש ורק אחר כך תשדרג את הכ.מסך.

ובנוגע לSS, אז גם ה620 יספיק ל7950 מומהר עם מעבד IB מומהר. וחסכת כבר 200 ש"ח.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

לדעתי? עזוב אותך מחרטות. זרוק ת'פנטיום 4 הזה לצפרדע הקרוב לביתך ולך קנה מחשב חדש.

אני רק מנחש כן, עדיין לא אספת את התקציב הדרוש לקניית מחשב חדש אבל ממש בא לך להתחדש באיזה חלק בשביל לתת "סיפתח"... באם אני צודק - תתאפק! באם לא, שכח ממה שאמרתי. :lol:

אבל בכל מקרה, אל תטרח עם הפנטיום 4. עוד קצת כרטיס מסך קצת אחר. זה לא ישנה שום דבר זה עדיין אותו הדרעק של לפני 6-7 שנים.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

ארכיון

דיון זה הועבר לארכיון ולא ניתן להוסיף בו תגובות חדשות.

• צור חדש...