תעזרו לפצוע מלחמה - עמוד 2 - כללי - HWzone פורומים
עבור לתוכן
  • צור חשבון

תעזרו לפצוע מלחמה

zip master

Recommended Posts

אולי c# היא C++ מסורסת, אבל היא שפה הרבה הרבה יותר קלה להתחלה, והיא לא כ"כ מסורסת כמו שהיא לא צריכה הרבה מהדברים שאי אפשר לחיות בלעדיהם בC++.

C# הי שפה שהניהול שלה נעשה בצורה יותר חכמה ככה שלא צריך לשחרר , אפשר להקצות ולשכוח.

מכאן כל העיסוק בפוינטרים נהיה מיותר. כמעט כל משתנה שתשתמש בו מועבר כ REFERENCE.

ד"א - יש גם VB.NET, אבל כל השפות הפכו בדוט נט לאותו דבר בדיוק, אז אם לומדים שפה חדשה עדיף C# שתפורה בדיוק כדי להתאים לFRAMEWORK

"אפשר להקצות ולשכוח" - נכון, בגלל שהמערכת פשוטה יותר. למה? כי היא מסורסרת

מה באמת עם PHP? לדעתי זו שפה ששווה ללמוד... או XML ;D

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

XML? שפה? XML זה סה"כ מידע שמתאר את עצמו, וכבר יצא לי XML מכל חור בפרוייקט שלי.

PHP זה נחמד אבל זה לצורך אחר. אם אתה רוצה לכתוב ת'כלס תוכניות תלמד שפה אמיתית.

אני לא אתווכח איתך שC++ יותר חזקה מ C#, הרי מערכות הפעלה שלמות כתובות ב C++ (למרות שהרבה דווקא בנויות ב C רגיל, כמו יוניקסים שונים למיניהם) אבל כדי לכתוב תוכניות בהתחלה הרבה הרבה יותר קל להתחיל ממנה.

הסיבה שלא צריך לשחרר היא לא כי היא מסורסת, אלא כי מישהו אחר דואג לעשות את זה בשבילך. אם אתה אוהב לעבוד עם פוינטרים לפוינטרים לפוינטרים אז סבבה, אני חייב להודות שאפילו אני נהנה מקוד שחור שעושה איזה התחכמות בהפוך על הפוך (ואחרי שאתה כותב ב C++ מנהלי , אפילו טפשיים אתה לומד להכיר ולאהוב אותם), אבל כשאתה צריך לעבוד על פרוייקטים של עשרות ומאות אלפי שורות קוד זה ממש לא כיף לחפש מאיפה דולפים לך 5 בייט .

שפות יותר נמוכות לא ימותו אף-פעם כי בכל זאת המחשב מדבר רק באסמבלר וצריך לבנות משם הלאה, אבל הרבה יותר קל לתכנת שאתה לא צריך לדאוג לאינסטלציה של התוכנית שלך ולכל הדברים הקטנים והמעצבנים אלא שיש THREAD שרץ ברקע ודואג לכל זה.

בשורה התחתונה, בC# וב דוט נט בכלל פשוט יותר קל. השפה לא יותר חזקה, אבל יש כ"F הרבה קוד שכתבו כבר בשבילך שלדעתי זה עדיף.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

ארכיון

דיון זה הועבר לארכיון ולא ניתן להוסיף בו תגובות חדשות.

• צור חדש...