שלום רב,אתם האחרונים שיכולים לעזור לי בעניין דיסק קשיח חיצוני. - אמצעי אחסון - HWzone פורומים
עבור לתוכן
  • צור חשבון

שלום רב,אתם האחרונים שיכולים לעזור לי בעניין דיסק קשיח חיצוני.

HP122

Recommended Posts

שלום לכולם,אני קורא אתכם ללא הרף,אתם האחרונים באמת שיכולים לעזור לי בעניין הבא :

אני מחפש דיסק קשיח חיצוני לגיבוי - של 1000 ג'יגה ... דיסק קשיח חיצוני טוב שאני יוכל לבטוח בו שהוא "שומר" על הדברים החשובים לי...

ראיתי באתר של אופיס דיפו את הדיסק קשיח הבא - מהזולים שראיתי לאחרונה :

http://www.officedepot.co.il/catalog/catalogSku.do;jsessionid=0000h5ft-DdhawB90lVBv9N2lGj:12bbi68k5?id=4271193&pr=QJ5&N=2

כך הם קוראים לדגם : דיסק קשיח "3.5 , My Book Essential, apollo 1TR

מחירו : 387 ש"ח,הייתם ממליצים לי לקנות את הדיסק הקשיח הזה ?

אני מחפש משהו זול יחסית אבל גם טוב,יש כונן יותר טוב במחיר הזה ? ב50 ש"ח יותר ? 100 גג ?

אשמח לעזרתכם האדיבה!!!

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

תודה על ההארת עניים,לא שמתי לב..

אני מעוניין בכונן שאני מחבר למחשב,מגבה בו את התכנים שלי,ו"זורק" לארון עד להודעה חדשה...

לא מתכנן להסחב איתו משם לפה .. מפה לשם ... בגלל זה אני מסתפק ב3.5

אשמח שתמליץ לי על משהו טוב,האם הכונן שבהודעה הראשית טוב ? האם תוכל להמליץ לי על משהו טוב יותר במחיר הזה ?

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

אם אתה לא רוצה להמתין נצח להעתקות שיסתיימו, כדאי לקנות כונן עם חיבור ESATA (או USB3 אם יש לך במחשב).

לגבי גודל זה תלוי בשימוש.

3.5 אינץ' לא בעיה כשמדובר בכונן נייח (שאתה לא נושא תדיר ממקום למקום).

אם אתה רוצה את זה בתיק של המחשב הנייד או בכיס המכנסיים אז כדאי לקחת 2.5 או אפילו 1.8 אינץ'.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

אם אתה לא רוצה להמתין נצח להעתקות שיסתיימו, כדאי לקנות כונן עם חיבור ESATA (או USB3 אם יש לך במחשב).

הבעייה שבתקציב הזה אין דיסקים מהירים.

תבדוק בשופרסל אולי המבצע על טרה בייט מדגם M2 של (2.5) ב500 שקל בחיבור USB3 (במידה ויש כזה בלוח אם) בתוקף.

גם הWD מאופיס דיפו לא רע בכלל אם נשכח מהאיטיות היחסית.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

שלום לכולם,אני קורא אתכם ללא הרף,אתם האחרונים באמת שיכולים לעזור לי בעניין הבא :

אני מחפש דיסק קשיח חיצוני לגיבוי - של 1000 ג'יגה ... דיסק קשיח חיצוני טוב שאני יוכל לבטוח בו שהוא "שומר" על הדברים החשובים לי...

מצטער, אין חיה כזו.

כולם טובים ויפים ו.... עד שהם נדפקים.

מי פחות ומי יותר מהר.

לסמוך ולבטוח ודיסקים קשיחים מכאניים - לא הולכים ביחד.

כמובן הכל ביחס לחשיבות החומר.

אם זה סתם / סדרות - אפשר לחיות עם זה.

עם זה באמת חומר חשוב - גיבוי + גיבוי ולקוות לטוב.

:xyxthumbs:

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

מה הקשר בין 3.5 (אינטש, הגודל של הקשיח) לבין הממשק (=חיבור למחשב). הוא מתחבר עם כמובן.

חחחח אחי,אני מת עכשיו !

אני יודע את זה לא יודע למה חשבתי חיבור 3 באותו רגע... בכל מקרה אין לי 3 זו הייתה הכוונה ...

והקשיח שהוא נתן לי קצת יקר לי מבחינת המחיר... מה ששמתי בהודעה הראשית כל כך איטי ?

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

ארכיון

דיון זה הועבר לארכיון ולא ניתן להוסיף בו תגובות חדשות.

• צור חדש...