הגדרות מודם ונתב TPLINK - רשתות ואינטרנט - HWzone פורומים
עבור לתוכן
  • צור חשבון

הגדרות מודם ונתב TPLINK

taotao

Recommended Posts

מי שזוכר התלבטתי לגבי הסוגיה ובסופו של דבר רכשתי את ה1043ND של TPLINK לשמחתי חבר ששידרג את האינטרנט העביר לרשותי מודם/ראוטר מודם 8691ND גם של TPLINK (בן כמה חודשים).

הסוגיה שנתקלתי בה היא כזאת, אני רוצה שהמודם/נתב(8691ND) יתפקד רק כמודם, וה1043ND יתפקד כנתב, הבעיה שאני נתקל בה היא כזו:

אם אני מייצר חייגן (בזק PPPOE) מהמודם/נתב (8691ND) הכל עובד תקין יש וכו, אם אני מבטל את החייגן ויוצר חייגן בנתב (1043ND) הוא לא מתחבר, המערך הוא כזה:

כניסת WAN של ה1043ND מחוברת לLAN 1 של ה8691ND, יש הגדרות נוספות שצריך להגדיר על מנת לקבל חיבור תקין ? שכן ולפי הבנתי מספיק רק הגדרה של החייגן האוטומטי.

תודה לעונים :xyxthumbs:

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

זה בדיוק מה שרציתי לדעת, את הDHCP ביטלתי (נוגע לLAN בלבד) ב8691ND, את הNAT לא, יש עוד משהו ספציפי ?

עד כמה שאני יודע ומקריאה אין הגדרה כללית שאומרת "תהיה מודם" אלה רק ביטול של הDHCP וכמובן לבטן את החייגן במודם/נתב.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

לא מכיר את הדגם הספציפי אבל מה שאתה צריך לעשות \ה להגדיר דרך ה advanced setup באחד מהאפשרויות הוא אמור לשאול אותך על ppp over ethernet או bridging תבחר כמובן בברידג ואז תבטל את האלחוטי של הנתב

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

זה החלון הגדרות של הנתב/מודם (השם משתמש והסיסמא מחקתי ;) )

8691nd.jpg

אתה אומר שאני צריך להגדיר בעצם בחלון השלישי (PPPOE/PPPOA) ה"גשר" ? מה לגבי הגדרות החיבור עצמו אוטומטי/ידני (כרגע זה כמובן על אוטומטי)?

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

אז לבטל את הNAT, DHCP ולהגדיר BRIDGE אוקי.

ומה לגבי החיבור במודם/נתב (8691ND) להסיר את השם/סיסמא ולעבור למצב ידני ? אפשר לבטל אותו לגמרי ?

עוד משהו שלא כל כך מסדר לי, אם אני מבטל את הDHCP בנתב/מודם, איך הראוטר יקבל כתובת ?

או שהראטור הוא בעצם זה שנותן את הכתובת למודם/נתב ? אבל אז מה המשמעות של הכתובת שאתה מגדיר בממשק שלו ?

תודה מראש.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

ברגע שאתה מסמן bridge mode לפי דעתי לא יהיה לך אופציה בכלל להכניס שמ וסיסמה

וגם אם יהיה אל תכניס אותם פשוט תשאיר את זה ריק ותגדיר את זה בנתב השני

אני 99% בטוח שאין צורך לבטל dhcp

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

אוקי כרגע העברתי את המודם/נתב למצב "גשר" מלא ואכן הכל עובד, יש דרך לאפשר חיבור גם למודם/נתב וגם לנתב ביחד ?

שכן כרגע הכתובת של הנתב היא 192.168.1.2 והמודם/נתב היא 192.168.1.1 אבל אני לא מצליח להגיע אליו (PING וכו).

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

ארכיון

דיון זה הועבר לארכיון ולא ניתן להוסיף בו תגובות חדשות.

• צור חדש...