מה צריך לדעת לפני שנכנסים לדירה עם שותפים? - עמוד 3 - כללי - HWzone פורומים
עבור לתוכן
  • צור חשבון

מה צריך לדעת לפני שנכנסים לדירה עם שותפים?

lev-27

Recommended Posts

בלה בלה בלה

בלה בלה בלה

שני לבבות באותו גיל מדברים על דירה. אולי אתם תהיו שותפים... :)

בכל מקרה תקשיב לי לב, אני בדיוק חיפשתי לפני חודש לעבור דירה באזור המרכז והמצב נורא.

עזוב דירות מחולקות ככה שיש מסדגרון של 10 מטר וחדר של מטר וחצי וזה נחשב "עשר ומטר וחצי של דירה" אלה שרוב הדירות ישנות ולא משופצות למשעי.

ב-2500-3000 יש מלא דירות בכל האזור, בעיקר הדירות הטובות הן לקראת ה-3000 כאשר תנסה ללכת למודעות שכתוב בהן "כולל ארנונה" או "כולל הכל" או כלל הכל מלבד חשמל" פשוט כי גם אם תמצא דירה של 100 מטר, תהיה עליה ארנונה של 500 שקל פר חודש, ככה שהארנונה היא בין היקרות בישראל בגבעתיים.

בכל מקרה תעשה חיפוש, תרוץ בין דירות ותדאג שהדירה תהיה משופצת ואם זו דירה מחולקת שהקיר יהיה עשוי בטון ולא משחקים עם קירות גבס ששומעים מה קורה בדירה השנייה ואם יש שם ילד, אתה מת ולא יושן.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

• תגובות 39
  • נוצר
  • תגובה אחרונה

כשלא מסתדרים עם שותף זה יכול להיות יסורים גדולים עד כדי בלתי נסבלים .

בכלל לא להסתדר עם חבר לחיים זה צרה צרורה .

אבל אם יש שלום , אם יש הבנה הדדית התחשבות הדדית אז החיים פתאום מאירים לך ויש לך שלווה .

וחבל בגלל פחד ויראה להתנתק מכל בני האדם .

אל תתיאש ותנסה לגור עם שותף .

ולפחות אתה מצידך תהיה הוגן אליו מהתחלה ועד הסוף גם בסתר וגם בגלוי . גם במחשבה וגם הלכה למעשה .

ואם יש דברים שמפריעים לך אל תשאיר הכל בלב , תוכיח אותו על כך בניחותא וברוח טובה .

אני מאחל לך לב שתזכה לחברים לחיים הגונים וישרים , וכן אישה טובה והגונה .

שיהיה בהצלחה .

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

מה אתם אומרים על שכונת ג'סי כהן בחולון? השכונה מאוד קרובה לתחנת רכבת חדשה. ניתן לשכור דירת 2 חדרים לא מחולקת ב-2,500 ש"ח. נסיעה ברכבת מחולון לת"א לוקחת בערך עשר דקות.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

מדובר על שכנה ישנה מאוד עם אנשים ישנים, היום הרבה ערסים מתגוררים בה - קח את זה בחשבון.

תנסה אולי את בן גוריון - קרייה ליד. מדובר על שכונה איכותית יותר (בת 30) וזה גם קרוב לרכבת/אוטובוסים לת"א/מערב ראשל"צ.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

גיל, אתה היית שם? אתה יודע איך האיזור הזה נראה ומה קורה בו? אתה יודע מה קורה בו בחושך?

2 לינקים קטנים:

http://www.nrg.co.il/online/1/ART2/134/484.html

http://www.tapuz.co.il/forums2008/viewmsg.aspx?forumid=473&messageid=130991152

ברור שלא רוצחים שם אנשים כל יום והוא לא הולך לגדל שם ילדים, אבל זה עדיין לא שכונה נעימה למגורים סדירים. זה הכל.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

חברים,

גם אני מחפש דירה באיזור ת"א\גבעתיים, ובגלל החשש ליפול על שותף בעייתי עברתי לחפש דירות חדר\חדר וחצי לבד.

אם יש כאן עוד מישהו במצב דומה, אולי נוכל בכל זאת להתארגן על דירת שותפים בלי להתפשר על מיקום\איכות הדירה ובמחיר שפוי יותר ...

אם זה יכול לעניין מישהו אז צרו קשר בהודועת ...

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

ארכיון

דיון זה הועבר לארכיון ולא ניתן להוסיף בו תגובות חדשות.

• צור חדש...