המלצה על נעליים חזקות ועמידות - עמוד 2 - צרכנות - HWzone פורומים
עבור לתוכן
  • צור חשבון

המלצה על נעליים חזקות ועמידות

wooper

Recommended Posts

איפה אתה רץ?

נעלי ריצה לשטח לא בהכרח יקרות יותר מנעלי ריצה רגילות.

מה התקציב?

בעיקרון לכל החברות שמתמחות בריצה יש מספר דגמים שמתאימים לשטח, פשוט תעשה סיבוב בחנויות ותראה מה הכי מתאים לך בתקציב שלך.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

דבר ראשון תיצור הפרדה מוחלטת בין סוגי הנעליים שאתה הולך איתם.

אולי זה יראה לך בהתחלה יקר יותר אבל לאורך זמן זה יחסוך לך הרבה כסף.

נעלי ריצה תשמור לריצה.

נעלי כדורגל אם אתה משחק אז תקנה נעלי כדורגל/קט רגל יעודיות.

נעלי הליכה: פה האופציות די מגוונות:

אם אתה רוצה נעל עמידה שהיא גם ספורטיבית הייתי ממליץ על NB ואני לא מדבר על הדגמים המצועצעים אלה על הדגמים הקלאסיים שעדיין מיוצרים באנגליה כמו ה998.

מדובר בנעליים איכותיות עמידות ונוחות, כמובן זה לא אומר שתשתמש בהם לשימוש אחר חוץ מהליכה.

אופציה שניה הם נעלי "סקייטבורד" נקרא להם, ישנם דגמים קלאסיים ומומלצים לך דווקא על הפשוטים יותר חברות כמו Vans או Emerica הנעליים בעיקרון מיועדות גם לנסיעה על סקייט הם חזקות יחסית עם תפרים חזקים ומי שלא נוסע על סקייטבורד מאוד התקשה לקרוע אותם.

אופציה שלישית הזכירו לך פה- נעלי הרים, אישית אני פחות ממליץ לקנות נעל כזו הן יחסית יקרות, מחליקות במשטחים חלקים אז לא יתאימו לכול עבודה, קנה אותם רק אם אתה גם אוהב לטייל/עושה הרבה מילואים בשטח.

אופציה רביעית שלא הוזכרה ואישית אני משתמש בה יום יום- מגף אוסטרלי לדוגמא בלנדסטון או רדבק, מדובר במגפיים שמיועדים בעיקרון לעבודה בפועל הם הולכות מצויין עם הכול, מאוד נוחות, מאוד עמידות, קלות לטיפול, ומצויינות גם לכול סוג של עבודה.

אני הולך עם זוג בלנדסטון כבר שנתיים כמעט ולאחר שאני מורח אותם במעט ווקס הם עדיין נראות כמו חדשות.

הבלנדסטון אסטטיות יותר לטעמי, הרדבק עמידות יותר(והבלנדסטון מאוד עמידות גם ככה).

יתרון נוסף של הנעליים האוסטרליות שהן נעל שניתנת לטיפול ותיקון, לרוב אם משהו בנעל מתקלקל מדובר בהדבקה פשוטה שכול סנדלר(כן יש דבר כזה) יתקן בכמה עשרות שקלים.

אין שום סיבה שמגף כזה לא יחזיק לך כמה שנים טובות וישמש אותך במגוון רחב של תחומים.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

לפעמים צריך להתנסות כדי להבין ;D , סתם.

אני יכול להבין אותך יש לא מעט אנשים עם סלידה מהמגפיים האלה מה לעשות שלא כול אחד אוהב את המראה.

בסך הכול מדובר בנעליים חזקות מאוד, נוחות מאוד, לדעתי נראות טוב וקלות מאוד ללבישה וחליצה.

הם גם מתאימות לכול סוג של עבודה בכול מקום.

יש שיאהבו ויש שלא.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

בעיה עם נעלי סקייטרים שבגיל מסוים זה נראה כבר איך להגיד תלוש מהמציאות.

יש לי זוג נעלי סקייטרים שנשארו לי מאיזה מכירת חיסוול שהייתי בה. ואני עדיין הולך איתן לפעמים לאונברסיטה אבל זה רק שאני רוצה כבר לגמור אותן.

נעליים טובות שהחזיקו לי מעל עשר שנים זה נעלי קטרפילר. כבדות, לא נוחות אבל ניתן להשתמש בהן גם כנעלי יציאה וכשמתרגלים הן נוחות ונותנות לך ביטחון לרגל. לצערי אני נמוך מאוד (170) והן גם מוסיפות לי עוד כמה ס"מ נחמדים לגובה. לאחרונה החלפתי את הזוג והתחילה מסכת מעצבנת של החלפות בגלל דגם אחד עם בנייה לקויה (החליפו לי פעמיים ופעמיים הנעליים נקרעו לי), דגם אחד עם דפקט בייצור אשר החליפו לי לאחד חדש ונוח ביותר אבל למעט הרפקה זו הנעל נוחה

ויש לי נעלי הרים (יש גם נעלי הליכה) לטעמי הן מאוד יפות וממש נוחות אך דיי יקרות (500-1000 ש"ח בלמטייל)

וכמובן שיש לי עוד זוג אחר לריצה של סאקוני. אומנם אני לא רץ הרבה אבל הן איתי מעל לשנתיים ועדיין סבבה

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

מניסיון, כמו שכבר הוזכר כאן,

יש לי נעליים של NB שחורות קלאסיות (לא זוכר דגם)

איתי כבר מעל לשלוש שנים.

אני די בטוח שאי אפשר להרוג את הנעליים האלה,

ריצה (על כביש), הליכה, עבודה, שימוש יומיומי. לא מזיז להם.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

ארכיון

דיון זה הועבר לארכיון ולא ניתן להוסיף בו תגובות חדשות.

• צור חדש...