קפיצות של סמן מקלדת בזמן בקלדה, במיוחד ב-ג'מייל, מחשב נייד לנובו G550 - תמיכה טכנית למחשבים - HWzone פורומים
עבור לתוכן
  • צור חשבון

קפיצות של סמן מקלדת בזמן בקלדה, במיוחד ב-ג'מייל, מחשב נייד לנובו G550

אדוארד12

Recommended Posts

שלום

שמי אדוארד מליקין. מה שקורה גם כשאני מדפיס מדפדפן פיירפוקס הסמן קופץ כל הזמן לאן שלא צריך וזה לא קורה במחשבים אחרים. פעם התקשרתי לתמיכה לנובו והם אמרו להתקין מחדש את מערכת. עשיתי את זה ובכ"ז זה לא עזר

האם יש משהו בהגדרות מקלדת שאולי בגלל זה לא עובד כמו שצריך?

ועוד שאלה : יש לי גם מחשב נייד ישן עם 1 GB זיכרון . האם הוספת דיסק קשיח יכול להאיץ את המערכת לפחות טיפה.

תודה רבה מראש ושבוע טוב,

אדוארד.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

לגבי השאלה השנייה- מאוד לא. אל תתבלבל בין 'זיכרון' לבין 'זיכרון' של הדיסק הקשיח. שני דברים שונים לגמרי. יכול מאוד להיות שהוספת סטיק זיכרון תתן זריקת רענון למחשב הישן שלך. מה דגם המחשב?

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

1) כרגע ניתקתי משטח קירור ממחשב נייד ואני אודיע בסוף ההודעה - סמן בכל זאת קופץ. אזי זאת לא סיבה.

2) האמת שמחשב נייד מאוד ישן עם מערכת הפעלה XP, בגלל זה שימוש בכונן פלאש להאיץ מערכת בלתי אפשרי. כתבתי כבר דגם שלו. אני יודע -מהו הבדל בין זיכרון לדיסק קשיח נייד - אני לא מבולבל! בכ ל זאת, אני אודה אם רכתענה על השאלה ישירות: האם מערכת הפעלה , אם מחברים דיסק קשיח נייד (באמצעות ערכת USB) אם יש כלי שהוא יכול להשתמש בשטח פנוי דיסק עבור .

בכל זאת תודה וסליחה - אני לא במצב רוח הכי טוב היום.

אדוארד.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

אתה יכול להגדיר את ה PAGE FILE שיעבוד מול הכונן הקשיח.

זה יגרום לו לנצל חלק מהכונן להגדלת הזיכרון (זה הרעיון של PAGE FILE)

יחד עם זאת תזכור שמדובר בהתקן איטי יחסית לזיכרון הראשי, כך שהשיפור בביצועים לא בהכרח דרמטי.

בברכה,

חגי חדד

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

1) כרגע ניתקתי משטח קירור ממחשב נייד ואני אודיע בסוף ההודעה - סמן בכל זאת קופץ. אזי זאת לא סיבה.

איזה משטח קירור? ניתקת את משטח המגע של העכבר או לא?

2) בכ ל זאת, אני אודה אם רכתענה על השאלה ישירות: האם מערכת הפעלה XP, אם מחברים דיסק קשיח נייד (באמצעות ערכת USB) אם יש כלי שהוא יכול להשתמש בשטח פנוי דיסק עבור זיכרון.

גם אם כן, זה הדבר האחרון שאתה רוצה. דיסק קשיח איטי הרבה יותר מזכרון, ודיסק קשיח איטי הרבה יותר מדיסק קשיח פנימי.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

ארכיון

דיון זה הועבר לארכיון ולא ניתן להוסיף בו תגובות חדשות.

• צור חדש...