מוכרים מומלצים בEBAY !! - צרכנות - HWzone פורומים
עבור לתוכן
  • צור חשבון

מוכרים מומלצים בEBAY !!

id3232

Recommended Posts

שלום חבר'ה וחג שמח

מצאתי לפני כמה ימים מוכר של חולצות הוליסטר באיביי שהוא מאוד אמין,בעל מחירים סבירים והכי חשוב לא גובה כסף על משלוח לארץ (עם USPO)!

http://myworld.ebay.com/harvestseller/&_trksid=p3984.m1497.l2754

רציתי לדעת אם יש לכם המלצות למוכרי מותגי בגדים כגון אברקרומבי,הוליסטר,לקוסט,פולו וכו' שכדאי לקנות ולשלוח דרכם לארץ כמו המוכר הנ"ל.

חג שמח!

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

תודה רבה, אני חדש ב"תחום" ומעוניין לקנות איזה חולצה-שתיים לנסיון.

עריכה:

אם מישהו יודע מה אני צריך לחפש באיביי כדי למצוא חולצות כאלו רק במחירים נמוכים יותר אשמח להתעדכן, לא משנה לי אם זאת חברה מוכרת או לא ואם זה מקורי או מזוייף . העיקר שיהיה באיכות מספקת (מנסיון בביגוד, אין יחס ישיר בין השם של המותג לאיכות המוצר).

http://www.ebay.com/itm/NEW-HOLLISTER-HCO-MUSCLE-SLIM-FIT-T-SHIRT-POLO-RUGBY-DESTROYED-GREEN-MENS-L-/220992721767?pt=US_Mens_Tshirts&hash=item3374315367

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

שלום חברים.

אין לי ניסיון עם טקסטיל באיביי, אבל היתי רוצה להמליץ לכם על אתר אחר שמביא ששם יש חולצות מעולות במחיר ממש נמוך (אם אני זוכר, נמוך יותר מאיביי).

כתובת האתר: 6dollarshirts.com

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

חולצה ב22 וחצי שקל .. תודה על הפרסום.

אני מזמין עכשיו 2 ,אחד במדיום ואחד בלארג' את מה שלא יתאים אני יתן לחבר.

אם מישהו יודע על עוד אתרים כאלו, בעיקר חולצות פולו או חולצות T-SHIRT איכותיות אשמח לראות.

עריכה: הבעיה בהזמנה מהאתר היא המשלוח שעולה 16$ , מה שהופך את הקניה ללא כדאית.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

יש להם גם אופציה של חולצות רנדומליות ב2.95$ .

נכון שאתה לא בוחר מה אתה מקבל אבל אתה יכול להזמין כמות, ו99% מהחולצות שלהם פשוט מצחיקות.

אישי אני הזמנתי מהם 3 חולצות לפני חודשיים בפעם הראשונה ולפני יומיים עוד 10 רנדומלי (סה"כ יותר זול מכל החולצות בהנחה שקונים באיביי).

ה10 חולצות שהזמנתי+משלוח= 29.5$ שזה יוצא בערך 2-3 חולצות באיביי אצל אחד המוכרים הזולים

החולצות ברמה הרבה יותר טובה מאשר מה שיש בארץ, רק שימו לב למידות (בטעות קניתי XL בפעם הקודמת :facepalm: - וזה מידה אמריקאית, כך שזה מגיע לי בערך לברך).

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

ארכיון

דיון זה הועבר לארכיון ולא ניתן להוסיף בו תגובות חדשות.

• צור חדש...