רוצה לעבור למהירות גלישה 20-30 מגה. איזה ספק נותן את המהירות המובטחת והכי מומלץ? - צרכנות - HWzone פורומים
עבור לתוכן
  • צור חשבון

רוצה לעבור למהירות גלישה 20-30 מגה. איזה ספק נותן את המהירות המובטחת והכי מומלץ?

ssib

Recommended Posts

היי לכולם

בימים המאוד קרובים עלי לעדכן חבילת גלישה. כרגע אני מחוברת לנטוויז'ן בחבילה ממש לא רלוונטית וברצוני לעלות ל- 20-30 מגה, כנראה בבזק (כל העניין עם לקנות מהם מודם ועוד לקבל כנראה את נטגייר הידוע לשימצה לא נראה לי כלל).

זכור לי שלפני מספר שנים אמרו שבזב"ל הטובים ביותר, נטוויז'ן איפשהו באמצע, וסמייל012 לא משהו בכלל.

אבל זה אולי היה נכון אז, וללא התייחסות לחבילות המתועדפות.

השאלה מה כעת?

אם הבנתי נכון היה ואתחבר לבזב"ל, במהירויות של 20-30 מגה אחובר ל- Private NGN.

האם התיעדוף הזה באמת מורגש, והאם בזב"ל Private NGN באמת עדיפים על שאר הספקיות?מה אם יציאו לי משתמש מתועדף בנטוויז'ן (או בחברה אחרת) האם זה באמת מורגש? האם שווה את הכסף?

קיצור, כדי להוריד טורנטים (רק חוקיים כמובן), שאר הורדות וסטרימינג מחו"ל - לרוב בו זמנית, במהירות 20-30 מגה, מה ההמלצה לספקית וחבילה הטובות ביותר היום?

שאלה נוספת, שמעתי על הסכמי הגבלות הורדה. משהו נתקל בהסכם כזה, במגבלה בהורדה (או תוספת תשלום) או חשוב יותר באפשרות לבטול אותו היה וקיים?

אגב קטן, אם אתם כבר כאן, אשמח לשמוע אילו מחירים אתם משלמים לספקיות על מהירות 20-30 מגה?

הבנתי שיש אנשים שמשלמים לספקית 30 ש"ח לחודש (לדעתי לא כולל משתמש מתועדף)

האם אתם מכירים מחירים כאלה, אולי נמוכים מהם?כ

מה בכלל עולה משתמש מתועדף והאם יש דרך להשיגו חינם?

תודה לכל העוזרים ופסח שמח

:hi:

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

לדעתי מתאים יותר ל "צרכנות".

ולנושא, אני עם בזב"ל 15Mbits ומרוצה.

תודה על התשובה הזריזה ,Pongo

1. פירסמתי בפורום הזה היות ועיקר השאלה שלי הינה על מהירויות גלישה בפועל, דבר שנראה לי מתאים לכאן - זאת גם בהתחשב בכך שמצאתי עוד דיונים בסגנון בפורום. אבל אם כמובן המנהלים יחשבו שצריך להעביר אז סבבה.

2. אתה מחובר לבזב"ל ובזק?,

האם ידוע לך אם חיברו אותך לPRIVATE NGN ולכבל החדש?

האם אתה מוריד כבד ומרגיש שרץ לך?

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

עד מהירות 30 מגה רק בב"ל.

תודה על התשובה המהירה menymu

מה לגבי כל העניין עם ה- Private NGN, והכבל הימים החדש, באמת נכון - וחשוב מכך מהיר כמובטח?

מה לגבי העניין עם ההסכם המגביל הורדות? נתקלת בעניין המעצבן הזה?

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

אני מחובר בתשתית .

ללא שום חבילה מתועדפת כלשהי.

החיבור די מהיר. כמעט בכל שעות היום גם בהורדות ישירות וגם בטורנט. רץ חלק לגמרי.

מעניין, היה לי נדמה שכל מי שמחובר ממהירות 10 מגה ומעלה מחובר ב- Private NGN

בכל מקרה, מהר זה טוב.

אתה מוריד כבד? נתקלת במקרה בעניין ה-65 מגה הגבלה?

ושוב תודה

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

יכול להיות שאני מחובר ל Privet NGN.

בכל מקרה, זו רק סיסמה שיווקית של . מה שמשנה הוא מה שקורה בפועל.

אני לא מוריד ממש כבד, אבל אני מוריד די הרבה.

אין לי מושג אם הגעתי למגבלת 65 ג'יגה. למיטב הבנתי, זה סעיף רדום שלא נאכף כרגע.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

יכול להיות שאני מחובר ל Privet NGN.

בכל מקרה, זו רק סיסמה שיווקית של . מה שמשנה הוא מה שקורה בפועל.

אני לא מוריד ממש כבד, אבל אני מוריד די הרבה.

אין לי מושג אם הגעתי למגבלת 65 ג'יגה. למיטב הבנתי, זה סעיף רדום שלא נאכף כרגע.

אחלה, תודה.

אני מעריכה שאין לך מושג אם נטוויז'ן משתווים לבזב"ל, נכון?

אם יש לך (או למישהו אחר) ידע בנושא כמובן שאשמח לשמוע.

עוד שאלה קטנה (אבל חשובה) האם הסיבה שדווקא אתה Pongo שמומחה לרשתות ואינטרנט גולש במהירות 15 מגה, היא הבעיות שיש עם שני הנתבים שבזק מוכרת למהירויות הגבוהות יותר? האם עקב כל אותן צרות עשית החלטה מושכלת להשאר בינתים במהירות נמוכה יותר אבל עם מודמים ונתבים שלא מעוללים יותר מידי צרות ופשוט עובדים?

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

היי ביס!...מזמן לא שמענו ממך...אם תעשי חיפוש אני מאמין שתגלי שרוב המשתמשים מעדיפים את

בב"ל. אני מחובר בזק+ בב"ל + גיימר, במהירות 50 מגה.

המחיר שאני משלם לבב"ל הוא 30 ש"ח לחודש+12 ש"ח עבור הגיימר (שספק עם צריך אותו עכשיו

שיש להם את הכבל החדש).

לגבי המודם-נתב של , את לא חייבת לקבל דווקא את הנטגיר, אלא לקבל את ה D-Link 6740U,

שזה מה שיש לי. בהתחלה לא רצו לתת לי (השתדרגתי לפני כחודש) אבל אח"כ התברר שאפשר לקבל

אותו אם מוכנים לשלם 40 ש"ח דמי משלוח....

מדוע, אגב, לא כתבת כלום על מחירי התשתית? אני משלם על 50 מגה 85 ש"ח לחודש+ 3חודשים חינם.

(על 30 מגה הציעו לי 75 ש"ח לחודש + 3 חודשים חינם). קיבלתי את ההצעה דרך שימור לקוחות.

אצלי הגלישה מצויינת, אם כי בטורנטים אני לעיתים רחוקות מקבל את מלוא המהירות.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

אני עובד בתמיכה של נטוויז'ן ומחובר דרך בינלאומי (בגלל מחיר)

בבזק בינלאומי אני מוריד ובכמויות ואין אם זה בעייה...

בנטוויז'ן יש לי יוזרים לבדיקות שאני יכול להתחבר אליהם... אבל בתקופתי של מעל שנה וחצי בתמיכה שם אני יכול להגיד לך שגם שם אין החסימה בפועל שרשומה בחוזה...

המקרים שהיה בעייה זה שאני רואה במערכת בשימושים של האינטרנט יש מלא DL ו-UL אני עושה עם הלקוח איפוס לנתב לאיפוס טבלת ה-NAT וזה מסתדר...

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

היי ביס!...מזמן לא שמענו ממך...אם תעשי חיפוש אני מאמין שתגלי שרוב המשתמשים מעדיפים את

בב"ל. אני מחובר בזק+ בב"ל + , במהירות 50 מגה.

המחיר שאני משלם לבב"ל הוא 30 ש"ח לחודש+12 ש"ח עבור הגיימר (שספק עם צריך אותו עכשיו

שיש להם את הכבל החדש).

לגבי המודם-נתב של , את לא חייבת לקבל דווקא את הנטגיר, אלא לקבל את ה D-Link 6740U,

שזה מה שיש לי. בהתחלה לא רצו לתת לי (השתדרגתי לפני כחודש) אבל אח"כ התברר שאפשר לקבל

אותו אם מוכנים לשלם 40 ש"ח דמי משלוח....

מדוע, אגב, לא כתבת כלום על מחירי התשתית? אני משלם על 50 מגה 85 ש"ח לחודש+ 3חודשים חינם.

(על 30 מגה הציעו לי 75 ש"ח לחודש + 3 חודשים חינם). קיבלתי את ההצעה דרך שימור לקוחות.

אצלי הגלישה מצויינת, אם כי בטורנטים אני לעיתים רחוקות מקבל את מלוא המהירות.

היי lime מה נשמע?

1. זכרתי שבעבר הרוב פה העדיפו את בזב"ל. לא הייתי בטוחה אם המצב לא השתנה מאז. בכל מקרה זו גם הסיבה שהלכתי לקבל מהם הצעה ואני ואני שוקלת לעבור אליהם. זאת לאומת חברות אחרות שבינתים בכלל לא התקשרתי אליהן - אלא אם ימליצו לי פה אחרת.

אני זוכרת את הביקורת הרעה שקיבלה בעבר 012,

על הוטנט למרות ההתלהבות מהחברה החדשה אני לא ממש סומכת בגלל שהוט דיי ידועה בשירות לקוחות בין הגרועים בארץ ובבעיה עם מחירים שנוטים לטפס,

את שאר החברות אני לא ממש מכירה ולא שמעתי עליהן מספיק המלצות (מלבד על רימון בחדרי חרדים ;) )

מבחינת מחירים נראה לי שקצת פיספסתי את המבצעים השווים שהיו לפני כחודש :(

- בבזק אמרו לי שכנראה אוכל מקסימום להתחבר ל- 20 או 30 מגה, והמחירים שהם מציעים לי (משימור לקוחות לאחר שיחה ארוכה ו"בירור אצל המנהל" ולפנים משורת הדין) הם המחירים שהם טוענים שמוצעים כעת ללקוחות חדשים, 70, 75 ש"ח (אין חודשים חינם).

- באשר לספק נטוויז'ן הציעו ל- 30 ש"ח (אבל רק לחצי שנה) ל- 20/30 מגה. אבל עדיין לא הודעתי שאני מתכננת להתנתק מהם כך שאני נוטה להעריך שאם ארצה להשאר אולי אוכל לקבל הטבה נוספת.

- ההצעה של בזב"ל עומדת כרגע על 36 ש"ח ל- 20/30 מגה. הנציג רמז לי שייתכן ויוכלו לעשות עוד משהו. אולי כעת כשאגיד לו שמישהו שאני מכירה משלם 30 ש"ח על 50 מגה זה יתן עוד פוש:)

מישהו מכיר הצעות טובות יותר שניתנו לאחרונה על המהירויות האלה?

לגבי המודם של , נציגת השימור בבזק חזרה וטענה לפני שאינה יכולה להתחייב על ה- D-Link 6740U ושישלחו לי מה שיש - כלומר את הנטגייר המושמץ. כנראה נפלתי על אחת דיי קשוחה כי למרות שאמרתי לה שמבחינתי זה ממש חשוב עושה רושם שהעדיפה לא לסגור עסקה מלתת לי את ה- D-Link 6740U, וזאת גם כשאמרתי שאני מוכנה ללכת בעצמי לחנות.

אתה אומר שאתה גולש מהר אך לא ממש מקבל את מלא המהירות בטורנטים.

בכל אופן, איזו מהירות אתה כן מקבל.

ואם כבר בטורנטים, אתה פותח הרבה חיבורים? כי הבנתי שגם ה- D-Link 6740U לפעמים קופא כאשר פותחים חיבורים מרובים...

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

המחירים שהציעו לך הם לא רעים בכלל.... אני עד לפני פחות מחודשיים שילמתי 70 ש"ח על 10 מגה, וכשהתעניינתי

לגבי 20 מגה, אמרו לי שהכי נמוך שאוכל לקבל זה 110 ש"ח. ואז שברו את הכלים....

לגבי הספק- אותו דבר. 36 ש"ח ל 20-30 מגה זה לא רק בכלל. לפני מהפכת הוטנט זה עלה הרבה יותר.

לגבי הנתב, גם לי אמרו את אותו דבר, למרות שהתעקשתי, ואכן קיבלתי הביתה את הנטגיר בהתחלה, אבל

(לפי ההנחיות של עצמם!), סירבתי לקבל אותו! אחרי עוד כמה טלפונים לשירות לקוחות נפלתי על נציגה

שאמרה לי שאני יכול לקבל את הדילינק אם אני מסכים לשלם דמי משלוח בסך 40 ש"ח. עדיף שתגידי

את זה כבר בשיחה הקרובה, שאת יודעת בוודאות שאפשר לקבל את הנתב הזה בעבור תשלום נוסף עבור

תשלום דמי-המשלוח. כך תחסכי לעצמך כאבי ראש.

לגבי טורנטים, מהירות ההורדה תלויה כמובן בטורנט עצמו. טורנט עם המון מקורות יורד אצלי על כ

5MBps, שזה כ 80% מהמהירות המקסימלית 50/8=6.25. אגב כשהייתי מחובר ב 30 מגה הייתי

מקבל עם טורנט כזה את כל המהירות.

טורנטים פחות טובים יורדים יותר לאט, אז כדי לנצל את כל רוחב-הפס כדאי להוריד הרבה בבת-אחת... :)

וכן, אני פותח הרבה חיבורים ועד היום (טפו טפו) לא נתקע לי הנתב אף פעם.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

אני עובד בתמיכה של נטוויז'ן ומחובר דרך בינלאומי (בגלל מחיר)

בבזק בינלאומי אני מוריד ובכמויות ואין אם זה בעייה...

בנטוויז'ן יש לי יוזרים לבדיקות שאני יכול להתחבר אליהם... אבל בתקופתי של מעל שנה וחצי בתמיכה שם אני יכול להגיד לך שגם שם אין החסימה בפועל שרשומה בחוזה...

המקרים שהיה בעייה זה שאני רואה במערכת בשימושים של האינטרנט יש מלא DL ו-UL אני עושה עם הלקוח איפוס לנתב לאיפוס טבלת ה-NAT וזה מסתדר...

היי עידן, תודה על התגובה.

אצלך זה ממש שתי ציפורים ;) גם עובד בתמיכה בנטוויז'ן (מי יודע אולי יצא לי פ-ע-ם לבכות לך ששום דבר לא זז) וגם לקוח של בזב"ל.

1. אני מבינה שאתה מרוצה מההורדות בבזב"ל. אפשר לשאול אותך באיזו מהירות אתה גולש? האם אתה מקבל את רוחב הפס עליו אתה משלם?

והאם אתה מאלה שמורידים (ומעלים) טורנטים רבים?

ואולי, אם כבר כמה אתה משלם (זה אמור להיות מחיר ממש טוב לפי הרמזים שלך).

2. מה לגבי נטוויז'ן? האם לדעתך ודוקא ממה שאתה יודע מבפנים הם מציעים היום במהירויות האלה את אותה מהירות בפועל ואת אותה איכות שמציעים בבזב"ל? לפי מה שאתה אומר נראה שכאשר משחקים דרך בנטוויז'ן עם טורנטים רבים זה עלול להביא לכך שאשמע את קולך.. ;) - דבר שאם הבנתי נכון מתגובתך צפוי פחות שיקרה אם אתחבר לבזב"ל...

אגב, בהתחשב בכך שבזב"ל מציעים Private NGN האם כדי להגיע לאותה רמה עם נטוויז'ן אני צריכה להתחבר אצהם למסלול גיימר?

וכמובן אם יש לך מיידע נוסף רלוונטי שתוכל להעביר לי..

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

ארכיון

דיון זה הועבר לארכיון ולא ניתן להוסיף בו תגובות חדשות.

• צור חדש...