הטריק החדש של 014 ?! "שוטף + 30 "?! לפחות הורידו את המחיר ב20 שקל - צרכנות - HWzone פורומים
עבור לתוכן
  • צור חשבון

הטריק החדש של 014 ?! "שוטף + 30 "?! לפחות הורידו את המחיר ב20 שקל

Niseg

Recommended Posts

מישהו סיפר לי אתמול איך 014 ניסה להתחנן בפניו להשאר איתם במהירות של 20 מגה ב30 שקל לחודש בזמן שהוא משלם בהוט נט 20 שקל לחודש ל30 מגה. אז אמרתי לו "רגע 30 שקל - זה פחות ממה שאני משלם" (יש לי 20 מגה 014 + בזק). גם ככה הייתי בטוח שאני משלם יותר מדי אז היום התחלתי את הפרוצדורה של הורדת מחיר.

התקשרתי ל014 ושאלתי את הנציג שרות אם הוא יכול לעשות משהו בקשר למחיר. הוא אמר שיש לי אחלה מחיר והוא לא יכול לרדת . במילים אחרות הוא עשה רושם של "תתנתק מה אכפת לי" אמרתי לו טוב אני הולך לברר מה אפשר להשיג אצל הספקיות האחרות כמו הוט ששם עולה 20 שקל (אני לא שקרן כשאני אומר שאני רוצה להתנתק אז אני צריך להיות עם רגל אחת במקום אחר).

אני מעלה את האתר של הוטנט נט IL והראו זה פלא הם מאפשרים לפתוח חשבון דרך האינטרנט . אמרתי לעצמי" אין מה להפסיד" והתחלתי למלא פרטים. ואז הוא ביקש חלק מפרטי האשראי - ת"ז ושם על הכרטיס. אז הרמתי טלפון ל014 לקבל חוות דעת שניה מנציג מכירות . היא אמרה לי שלום , שבמקרה הזה מתורגם לעצור סיסמה. אז אמרתי "אני רוצה להתנתק" וכנראה שאמרתי את הסיסמה הנכונה כי היא ישר עשתה לי אימות נתונים (למה? אתם יקרים מדי) ואמרה שהיא צריכה להעביר אותי לשימור לקוחות (אמרה שיחת ועידה אבל היא לא הפריע ברקע) כי אין לה מה להציע לי. טוב אז שלחו אותי ליבוש של איזה 5-10 דקות (כשהתקשרתי למכירות לקח להם 2 ואז 5 שניות בפעם שניה) .

בשימור לקוחות הבחורה שענתה לא שמעה עלי (חשבתי שבשיחת ועידה כבר עדכנו אותה) אבל סיפרתי לה את הסיפור והיא אמרה שהיא יכולה לתת לי ב30 שקל ולא פחות מזה . את הגיימר היא לא הסכימה להוריד במחיר (12 שקל בערך) . אמרתי לה שאני לא כלכך צריך אותו ובגלל זה אין לי בעיה להתנתק. אני חושב שסיפרתי לה שכבר מצאתי איך פותחים חשבון בhot דרך האינטרנט ושאני כבר ממלא פרטים.

אחרי שהמחיר ירד מ62 ל42 היא ניסתה להציע לי את הטלפון שלהם במחירים די נחמדים איזה 1500 דקות ב40 שקל לחודש ו10 שקל לקו קל ואמרה שאת המחירים האילו אפשר לקבל רק אצלה. אני לא כלכך צריך את זה אז אמרתי לה שלא צריך הפעם (אני יודע איך להגיע לשימור לקוחות).

אז היא סיפרה לי את הסיפור החדש של שוטף +30 היא אמרה שלפי השיטה הזאת אני משלם או שילמתי החודש על פברואר ואני אראה את השינוי במחיר רק בסוף מרץ או משהו ?! לא בדיוק הבנתי.

נראה כאילו הם ירדו מהחיוב לפי שימוש יחסי או משהו מישהו מבין בזה?! אולי לוטם תבוא להסביר לנו את שיטת החיוב החדש .

בגדול ירדתי השנה מ130 ל62 והיום ל42 בסך הכל הצלחה. אני שמעתי שאם מתעקשים אפשר לקבל ביותר זול אבל אני לא ארושש אותם לגמרי. בבזק בנתיים ירדתי לקו קל והם הורידו לי 5 שקל מהמחיר (זרקו לי עצם קטנה לבלוע והיא עדיין נתגעה לי בגרון) . אם היו משחררים אותי מההתחיבות על הנתב היה לי יותר קל לעבור. אני עדיין שוקל את זה אבל לפחות בבזק יש תשתית יותר טובה (לפי דעתי).

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

תן לי רגע להבין משהו...

אחרי כל החפירה הזאת, אתה משלם 42 שקל על 20 מגה?

בשביל להכניס אותך לפרופורציות, אני ועוד מלא אנשים שאני מכיר משלמים 29 ש"ח ל-100 מגה (ב-014 כמובן).

ואפילו לא הייתי צריך לעשות שום דבר מיוחד. פשוט אמרתי להם שהוטנט מציעים לי 100 מגה ב-20...

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

בשביל להכניס אותך לפרופורציות, אני ועוד מלא אנשים שאני מכיר משלמים 29 ש"ח ל-100 מגה (ב-014 כמובן).

ואפילו לא הייתי צריך לעשות שום דבר מיוחד. פשוט אמרתי להם שהוטנט מציעים לי 100 מגה ב-20...

:xyxthumbs:

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

תן לי רגע להבין משהו...

אבל הוא משלם 12 שקל על ...אתה חושב שב29 שקל אתה מקבל את אותם ביצועים כמו שלו?

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

בשביל 100 מגה אני צריך לשלם לבזק עוד 50 שקל + לפחות. אבל אתה נגעת בבעיה אחרת שהמחיר היום לא משקף את המהירות בכלל. אם אני ארצה 100 מגה אני אגיד להם שאני רוצה להתנתק והם יתנו לי 100 מגה ב30 שקל. אני לא חושב שאני צריך של 100 מגה גם 20 זה מעל הראש בנתיים . בכל מקרה אם אני ארצה זה רק עניין של החלטה הSNR שלי מספיק עד 80 אני חושב.

בכל אם מגבילים אותי ל20 מגה אז למה לבקש 100 מבזק. אני יודע שזה לא ישנה אבל זה כבר לא רציונאלי. אני לא יודע אולי אפשר להוריד את 014 עוד . עדיין רוב הכסף הולך לבזק בגלל שהם לא מוכנים להוריד יותר מ5 שקל. :s07:

אבל הוא משלם 12 שקל על ...אתה חושב שב29 שקל אתה מקבל את אותם ביצועים כמו שלו?

הוא לא כזה קריטי היום לפי מה שהבנתי נכון. בגלל זה אין לי בעיה לעבור להוט. אני גם ככה לא משחק הרבה באירופה וכו.

חחח "גיימר"... משעשע.

מוכרים לכם "אוויר בשקל" ואתם קונים בשקיקה :)

אני עם האוויר הזה כבר 8-9 שנים והוא עזר לי לנשום בזמנים קשים. הזמן שלי יותר יקר מהגיימר הזה וכשאני רוצה לשחק משחק זה או אחר אני לא רציתי שמשהו יגביל אותי...

אם מישהו יודע איך להיציא מחיר של 6 שקל ל20 מגה מ014 או כל ספק אחר אני אשמח לשמוע איך. בנתיים אם הבנתי נכון יש להם איזה מחיר מינימום שהם לוקחים ויתנו לך איזה מהירות שבא לך. באופן תאורתי אם איכשהו הייתי מוריד אותם ל 10 שקל והיו נותנים לי ב1.9 שקל אז הם היו אולי יותר יקרים מהוט למגה אבל אני הייתי מרוצה יותר ויכלתי לקנות עוד 4 חבילות מסטיקים במכולת.

תהנו בהוטנט בקרוב יהיה לי כבל פרטי בגלל האגו של 014 . כמו שציינתי אני מנסה למצוא זווית טובה לחתוך במחיר של . הורדתי להם בנתיים אייזה 50 שקל אבל בADSL הם לא מורידים כלום.

מישהו הבין את השוטף +30 של 014?!

עריכה:

הגיימר הזה של 014 באמת לא מוסיף כלום?

בזבוז של 12 שח?

זה בעבר עזר להתמודד עם עומסים בשעות העומס לשרתים בחו"ל . אם הבנתי נכון היום הוא לא כזה חשוב . זה נותן גם תעדוף קטן עדיין אני לא סגור אם אני עדיין צריך אותו אבל התרגלתי כבר לטוב ואני לא אוהב הפתעות. באיזה נקודה היו הרבה מורידים כבדים שניצלו את התעדוף של חשבון בכדי להוריד על מקסימום. אם הבנתי נכון היום מתקרבים למקסימום גם בחבילות רגילות.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

אז היא סיפרה לי את הסיפור החדש של שוטף +30 היא אמרה שלפי השיטה הזאת אני משלם או שילמתי החודש על פברואר ואני אראה את השינוי במחיר רק בסוף מרץ או משהו ?! לא בדיוק הבנתי.

שוטף+30 היתה שיטת החיוב של בזב"ל (לפחות אצלי) מאז ומעולם. פירושו של דבר הוא שהם עושים את החישוב של סכום החשבונית אחרי שהחודש נגמר, ומחייבים בתאריך החיוב הבא. אני לא יודע איך זה אצל אחרים, אבל אצלי זה היה ככה: מחזור החיוב החודשי מתחיל ונגמר ב1 לחודש. הרשאת התשלום (הוראת קבע) היא גם בראשון לחודש. כך נגיד את החשבוניות של ינואר לוקח להם כמה ימים להוציא אחרי הראשון לפברואר, ואז הם רוצים לחייב אותך אבל לא יכולים כי תאריך החיוב עבר, לכן הם מחייבים אותך בפועל על החשבונית של ינואר רק בראשון למרץ. אין כאן "רמאות" כי אתה לא משלם יותר ממה שאתה אמור, אתה פשוט משלם מאוחר יותר. גם את החשבונית הראשונה שילמת באותו איחור, ולכן זה לא משנה.
קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

אה... אז זה פשוט אומר שאם אני מבטל את כרטיס האשראי הם יבואו לקחת לי כסף. זה אומר שאת השינוי במחיר אני אראה רק ביוני. . מעניין מה קורה עם לקוחות חדשים מקבלים חודש חינם בכאילו?.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

בשביל 100 מגה אני צריך לשלם לבזק עוד 50 שקל + לפחות.

אתה יודע שאתה לא באמת חייב לשדרג גם את התשתית, נכון?

אתה לא תקבל מהירות גבוהה יותר מהמהירות של התשתית, אבל היי - זה עדיין זול יותר.

אה... אז זה פשוט אומר שאם אני מבטל את כרטיס האשראי הם יבואו לקחת לי כסף. זה אומר שאת השינוי במחיר אני אראה רק ביוני. . מעניין מה קורה עם לקוחות חדשים מקבלים חודש חינם בכאילו?.

זה לא "חודש חינם". אתה פשוט משלם אחורה על החודש שכבר עבר.

בדיוק כמו שאתה משלם באמצע חודש מרץ את חשבון החשמל שבו השתמשת בכלל בחודש ינואר (ופברואר).

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

אתה יודע שאתה לא באמת חייב לשדרג גם את התשתית, נכון?

אתה לא תקבל מהירות גבוהה יותר מהמהירות של התשתית, אבל היי - זה עדיין זול יותר.

נו אז מה הפואנטה לקבל 100 מגה ב 30 שקל אם התשתית רק 20 .כדאי לקחת את ה 20 שקל לתת אותם לבזק בשביל 50 מגה או משהו כזה?

אין באמת מגבלה לכמה פעמיים שאני אנסה להתנתק מהם אולי כדאי לבדוק את האופציה. אני חושב ש50 לא כזה יקר יחסית ל100. להוציא מחיר טוב מבזק זה לא קל...

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

נו אז מה הפואנטה לקבל 100 מגה ב 30 שקל אם התשתית רק 20

כי אתה משלם היום 40....? לא חשוב בכלל על איזו מהירות.. אתה משלם יותר. אז מה הפואנטה?

הם נותנים את כל המהירויות באותו מחיר, 29. אבל אתה משלם 40. זה הכל..

זה לא סכומים עצומים אבל זה משהו שאפשר לשנות בשיחת טלפון אחת, אז לא חבל? :) כל 5 חודשים תקנה לעצמך פיצה "על חשבון 014" ..

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

תן לי רגע להבין משהו...

כמה עולה התשתית?

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

כמה עולה התשתית?

כרגע 115 . אמרו לי בבזק ש 30 עולה 130 ו50 עולה 150. ואם אני מתנתק 25שקל קנס לחודש למשך שנה וחצי. שר התקשורת אמר שזה לא חוקי אבל מי שמע על חוק במדינה הזאת...

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

ארכיון

דיון זה הועבר לארכיון ולא ניתן להוסיף בו תגובות חדשות.

• צור חדש...