האם סדרת LK של LG היא תחליף ראוי לLD ? - מסכי מחשב - HWzone פורומים
עבור לתוכן
  • צור חשבון

האם סדרת LK של LG היא תחליף ראוי לLD ?

zoobooboozoo

Recommended Posts

שלום, אני מחפש מסך והומלץ לי על פי הנתונים שאני צריך שמפורטים בהמשך על LD460 אבל בכל החנויות אומרים שזה דגם ישן,

אני יודע שLK זאת הסדרה היותר חדשה של LG, האם מבחינת השימוש במסך כתצוגת מחשב (למשחקים, סרטים, ותוכנות עריכה גם) ומבחינת ה INPUT LAG והNATIVE RATE הסדרה החדשה עומדת בצרכים? כי את הLD460 אני מתקשה למצוא ואני לא רוצה לקנות חתול בשק רק כי זה שך LG בלי לוודא שהנתונים שלו טובים לפחות כמו של הLD460.

בקצרה: 32" LCD FULL HD במחיר 1700 פלוס/מינוס פרטים נוספים כאן:

<blockquote> שלום, אני צריך המלצה למסך בגודל 32", עם רזולוציית FULL HD,

מרחק צפייה: לא ידוע עדיין. עברתי לדירה חדשה ואני עוד לא סגור על איפה תיהייה הטלוויזיה אני מעריך את המרחק שיהיה בסוף בין 2 ל2.5 מטר(כנראה יותר קרוב ל2.5)

כך או כך - אני לא אוכל לחרוג מעל ל32 אינץ בגלל המחיר אני מניח, אז זה לא מאוד משנה.

מחיר: 1700 שקל. ורצוי לא לעלות על המחיר הזה ביותר מ100 שקל.

שימושים והערות:

השימוש במסך הוא בעיקר לסרטים/סדרות, גם לעריכה(עריכת מוסיקה בתוכנת CUBASE) וגם קצת למשחקים.

אני מתכנן לחבר את המסך כתצוגה נוספת לLCD 19" הרגיל שמחובר למחשב.

הבנתי שמסך כזה יכול לשמש כמסך מחשב איכותי למשחקים/סרטים/עריכה ולכן אני רוצה לדעת בתחום המחיר הזה(כ1700 ש"ח) מה המסך הכי כדאי לשימושים אלו, ואולי אפילו להפוך אותו לתצוגה הבלעדית של המחשב.

נכון לעכשיו הומלץ לי על LG 32LD460, והלכתי הערב למחסני חשמל ולא היה להם את הדגם ואמרו לי שכבר שנה וחצי אין אותו.

הציעו לי ב1750 PANASONIC THL32U30.

ישר היה אפשר לראות שהמוכר מנסה בכל מחיר שאני אקנה דרכו ולא ממש היה חשוב לו אם אני מקבל FULLHD או HDREADY או שאני קונה אצלו קילו עוף.

אז החלטתי לוותר ולחזור לברר באינטרנט:

באופן כללי, האם יש אלטרנטיבות לLD460 ברמה שלו? או שהוא הרבה יותר טוב משאר הדברים במחיר הזה?

כי דווקא הPANASONIC (שהבנתי שהיא חברה טובה) נראה עם נתונים יותר טובים על פניו...

בנוסף, שאלה על זרוע והתקנה: מהו מחיר ראוי לזרוע+התקנה?

תודה, עופר. </blockquote>

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

הלכתי ל-7 חנויות שונות שבדקו גם בסניפים אחרים והדגם של LG 32 FULL HD היחיד שיש זה LK430Y כשהאות השלישית מהסוף שלו היא D

כלומר: DLH (אם אני לא טועה) בסוף הקוד.

ובגלל שהבנתי שמאוד חשוב לקחת פאנל ואחרי שראיתי שכנראה ח.י לא משווקים סוג אחר כי בדיוק את אותו דגם, עם בדיוק אותו קוד היה בכל החנויות כולל סניפים נוספים שחלק מהחנויות בדקו,

בחרתי בסוף ב PANASONIC TH-L32U30M. בדקתי עם מחשב נייד בחנות(היה מוכר מאוד אדיב בBIGBOX) ולא היה שם דיליי/לאג בין הפעולה שלי במחשב לבין התצוגה(אם כי השתמשתי לבדיקה הזאת בכאבל VGA ולא שיחקתי במשחק כבד. אך על פי ההיגיון משחק כבד להשפיע אם המחשב חלש ולא אם המסך חלש, אבל אולי אני טועה). ובמסך של פאנאסוניק יש פאנל ולכן בחרתי בו.

איך הבחירה?

כך או כך תודה רבה על העזרה הרבה.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

ארכיון

דיון זה הועבר לארכיון ולא ניתן להוסיף בו תגובות חדשות.

• צור חדש...