AS SSD, תוצאות נמוכות וכיתוב אדום, Corsair Force 3 120 - עמוד 2 - אמצעי אחסון - HWzone פורומים
עבור לתוכן
  • צור חשבון

AS SSD, תוצאות נמוכות וכיתוב אדום, Corsair Force 3 120

Ymac

Recommended Posts

• תגובות 41
  • נוצר
  • תגובה אחרונה

אכן, IDE ולא RAID.

אי אפשר אפילו סייפמוד, אני לא מגיע אפילו לבוט מנג'ר של וינדוס.. ברגע שאני בוחר את ה- לבוט אז הלוח משמיע את הצליל של הבוט ואז יש את הקו האופקי הקטן הזה שמהבהב וככה זה נשאר..

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

טוב, יש התקדמות קלה. ה-Repair מזהה את מערכת ההפעלה (קודם הוא לא זיהה) אבל טוען שהוא לא יכול לתקן אותה משום שאינו תואם עם גרסאת הוינדוס ומבקש בנימוס להחליף לדיסק שממנו הותקנה המערכת למרות שזה הדיסק הזה... :pissed:

יעזור לציין שהווינדוס המותקן איננו... כשר? ::)

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

מעניין.לאן נעלם הBoot Sector ? לא עשית שינויים פיזיים במחשב נכון (לנתק איזה דיסק קשיח אחר שהוא מקושר אליו).כמו כן תבדוק שלא מחובר איזה דיסק און קי (או נגן).לאחר מכן תבדוק את סדר הBOOT בביוס.אמור להיות הCD ראשון והSSD שני.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

טוב, הסתדרתי. תיקנתי את הבוט סקטור לפי המדריך :) תודה רבה הצלת אותי.

התיקון לא עובד במצב AHCI...

אז.. חזרנו למצב ההתחלתי. איך אני משנה ל-AHCI בלי להתקין מחדש?

והיה מחובר דיסק און קי אבל כמו שאתה רואה עכשיו הכל בסדר..

מה שדפוק קצת, בלשונית ה-"BOOT" ב-UEFI יש לי רק אפשרות לשני התקנים והוא נותן לי בכל אחד שתי אפשרויות: הכונן CD שלי והדיסק חיצוני USB שלי. מוזר, שום דיסק קשיח לא ה-500 המכני ולא ה-. מיותר לציין שאין שום דבר לעשות בוט ממנו על הדיסק החיצוני וגם לא בכונן CD ואח"כ הוא עובר "אוטומט" ל-.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

UEFI זה ביוס גרפי שיש לי.. יש שם "boot sequence" ויש שם שני התקנים ברשימה (ראשון ושני) ושתי אפשרויות לשים בהן: הכונן CD או הדיסק החיצוני זהו אבל זה לא נראה לי קשור.

כמו שציינתי התיקון של הסקטור לא עובד שאני ב-AHCI...

לנסות שוב תוך הסתכנות בהשבתת המחשב שוב?

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

אוקיי. במקום אחר בביוס תוכל לראות את הסדר הספציפי של הכוננים הקשיחים. קשה לי לומר בדיוק היכן. אני מניח שאם תנתק את הדיסק החיצוני ותכנס שוב לביוס תראה שהתקן אחר תפס את מקומו של הדיסק החיצוני.

בכלאופן, אם זה לא מציק לך והביצועים טובים לך - אל תגע.

אם מציק לך, גבה את הדברים החשובים על כל צרה שלא תבוא, ונסה שוב.

מקסימום תתקין מחדש :)

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

תודה, הצלחתי להגדיר את ה- אחרי ה-CD בסדר של הבוט וניסיתי שוב AHCI.

זה עבד!!!! הוינדוס עלה אמר ש-"התבצעו שינוים וצריך להפעיל מחדש" הפעלתי מחדש ובום! זה עובד!

אבל עדיין AS נראה קצת נמוך מהמוצהר:

asssdahci.png

Uploaded with ImageShack.us

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

באמת נמוך.

קודם כל תתקין את ה-RST של במקום הדרייבר של מיקרוסופט.

בכלאופן, נורא קשה לקבל תוצאות אמינות כשאתה מריץ את הבדיקה על הכונן של מערכת ההפעלה. את מערכת ההפעלה לא מעניין שאתה בדיקת ביצועים והיא יכולה לכתוב/לקרוא באותו רגע מהכונן כמה שבא לה.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

בנוסף התוצאות המוצהרות של היצרן הם על מידע שניתן לכיווץ .למשל בבדיקה של HD TUNE צריך להגדיר שיכתוב רק אפסים (או רק אחדים).

אך ממילא בשימוש יומיומי זה לא המצב.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

ארכיון

דיון זה הועבר לארכיון ולא ניתן להוסיף בו תגובות חדשות.

• צור חדש...