AS SSD, תוצאות נמוכות וכיתוב אדום, Corsair Force 3 120 - אמצעי אחסון - HWzone פורומים
עבור לתוכן
  • צור חשבון

AS SSD, תוצאות נמוכות וכיתוב אדום, Corsair Force 3 120

Ymac

Recommended Posts

אני לא מבין גדול בבאנצ'מארקים של SSDים אבל התוצאות פה נראות פשוט גרועות, ביחס למוצהר ולביקורות ברשת זה עגום..

צירפתי תמונה אבל למעלה רשום: "pciide - BAD" באדום, ומשהו שאחריו רשום "BAD" באדום לא נראה טוב., האם הביצועים הירודים קשורים לכך?

קבלו תמונה:

asssdv.png

ה-SSD הוא Force 3 בנפח 120GB נקנה ב-KSP במבצע ולא בדקתי אבל לדעתי המס' הסידורי שלו הוא לא של הפגומים..

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

• תגובות 41
  • נוצר
  • תגובה אחרונה

גם לי יש בעיה דומה:

http://dl.dropbox.com/u/3371322/as-ssd-bench%20Corsair%20Force%20GT%2004.04.2012%2011-52-51.png

ושניסיתי להעביר בביוס ל-ACHI המחשב לא עולה..

אני זוכר שהיה פעם משהו ברג'יסטרי שצריך לשנות כדי שלא תהיה בעיה כזו של המסך הכחול, מישהו יכול לעזור?

איך אני בודק את נושא ה-TRIM?

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

עשיתי את הכתוב במדריך ו... אני לא עושה בוט לוינדוס אפילו!

ניסיתי לעשות תיקון למערכת דרך הדיסק של וינדוס אבל הוא כובת ש"התיקון הושלם" ובפועל לא קורה כלום..

התקנה מחדש איננה אופציה משום שיש לי הרבה חומר חשוב על ה- (צעד טיפשי, אני יודע) וכל ההגדרות שלי...

יש פתרון שלא מערב פרמוט או התקנה מחדש?

אה, ולזה ש"נדחף" לנושא- אין לי בעיה אם זה אבל לא חייבים לכתוב בכיתוב עצום זה גורם אפילו לאנשים לא לענות.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

התקנה מחדש לא מוחקת את המסמכים החשובים כל עוד עושים אותה על ההתקנה הקודמת (ולא במקום). אתה בטוח ששינית את ההגדרות בביוס? איזה מסך כחול אתה מקבל?

הכתב של הבחור שהצטרף לת'רד גדול כי הוא עשה קופי-פייסט ממקום אחר ולא שם לב שזה שמר לו את הגדרות העיצוב.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

אני לא מקבל אפילו מסך כחול, אחרי ההלוח עושה בוט ל- אז פשוט נשאר ה"קו המהבהב" של לפני הוינדוס ;D וזהו ככה זה תקוע.

אני יודע שזה לא מוחק אבל אני לא יודע כמה מקום יש לי על הכונן.. האם אפשר להתקין מחדש במסגרת ה"שדרוג" כמו מויסטה שמיקרוסופט מציעים במהלך ההתקנה? (קאסטום, ואפגרייד)

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

לאחד מה-SATA 6Gbps של כמדומני. למען האמת יש 6 חיבורי SATA 3 ו-4 SATA 2 אז זה קצת מבלבל (Fatal1ty P67 Pro)

אני יוצא עכשיו, אני אבדוק עוד שעה בדיוק..

ואם אין פתרון אחר אנסה להתקין מחדש במסגרת השדרוג (מה זה שומר ומה זה מוחק?)

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

מוזר, לא נתקלתי במקרה בו השינוי הזה לא עבד כאשר עוקבים אחר ההוראות.

התקנת שדרוג מתעסקת בתיקיות , Program Files / . חלקית נוגע גם ב-Users.

זה לא אמור לנגוע בפרופיל משתמש, אבל ליתר בטחון הייתי מגבה כל מה שנמצא ב-My Documents וב-Desktop בעזרת LiveCD של .

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

זה אומר שבאופן כללי המסמכים שלי ושולחן העבודה שלי ישמרו?

יש עוד דרך לפני התקנה ממחדש במתודיקת שדרוג?

ועקבתי אחר ההוראות, אני יודע לשנות ערכים ברג'יסטרי.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

אם אתה לא מפחד לגעת ברגיסטרי אז נסה זאת (במידה ולא עשית כבר)

גש ברגיסטרי לענף HKEY_LOCAL_MACHINE\System\CurrentControlSet\Services\Msahci

ותחליף שם את ערך ה "start" ל0 .

אח"כ שנה לAIHC בביוס ותשמור.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

כבר ציינתי שהמחשב לא עולה? קרא את הת'רד כולו...

אני פשוט אתקיןו מחדש במסגרת השדרוג. (אני אנסה..)

המדריך אומר לשנות את הערך הנ"ל ל-0 וזה אכן מה שעשיתי (הוא היה 3) אבל מאז המחשב לא עולה...

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

אכן מדובר ב-WIN7, כשאני מחזיר ל-IDE אותה בעיה...

ועכשיו אני רואה שאת האפגרייד אפשר לעשות רק דרך וינדוס שכאמור, לא עולה..

בנוסף ה"סטרטאפ רפאיר" לא מזהה את מערכת ההפעלה (בעית דריברים?) ויש "load driver" אבל אין לי שום דריברים ל- וגם באתר של קורסאיר אין שום דבר חוץ מקושחת הכונן.

אני אנסה להחזיר את הביוס לדיפולט ואראה אם יש שינוי.

תודה לכל העוזרים בינתיים

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

ארכיון

דיון זה הועבר לארכיון ולא ניתן להוסיף בו תגובות חדשות.

• צור חדש...