מהו ה-Firewall הכי טוב כיום? - עמוד 5 - תוכנה - HWzone פורומים
עבור לתוכן
  • צור חשבון

מהו ה-Firewall הכי טוב כיום?

shlomi2003

Recommended Posts

מצטער שאני ממשיך את הדיון רק עכשיו - לא יצא לי קודם. :-*

סיגיט נכשל במקום שנורטון וזון אלרם הצליח.

אבל זה רק דרך האתר שאתה המלצת עליו.

ותגיד מה ההבדל בין אי מיול פרו לרגילה?,זה רי בקוד פתוח לא?.

מכיוון שאני הולך לפרמט עוד מעט לפני הפירמוט ואחרי שגיביתי הכול אני אתעסק עם כמה טרויאנים כדי להעלות את רגשות הנוסטלגיה.

ותגיד אם אני משתמש באחד מן הטרויאנים בנפוצים הם יסכנו גם אותי?,אני די בטוח שכן אבל אני רק רוצה לשאול עוד הפעם.

אחי נעים ההליכות (nice)! הסיגייט נכשל בבדיקה שאיננה כלל בדיקת אבטחה, אלא בדיקת פרטיות. אני אישית לא מודאג שמישהו ידע באיזה אתרים אני מבקר (דרך קוקיז) או שידע באיזה דפדפן אני עובד מכיוון שבינכה אני עובד עם הדפדפן הכי פופולרי ומערכת הפעלה כמעט הכי פופולרית.

זהו המבחן שאתה מדבר עליו:

PC Flank's Quick Test (www.pcflank.com) determines whether your browser reveals personal or technical information when you're browsing. Sygate failed, revealing personal information. Less severely, Quick Test reported a result of unsafe for McAfee Personal Firewall Plus 5.0 and Tiny's firewall, because the browser sent information about visited sites. Only Norton Personal Firewall 2004 and ZoneAlarm Pro 4.0 passed this test completely.

אני אישית הרבה יותר מודאג מאיזה ילדון שיכין סקריפט (די פשוט אגב) שידחוף אינפורמציה דרך ה-URL של הדפדפן (לדוגמא ע"י keylogger שיגנוב את הסיסמאות שלי וידחוף אותם בחשאי לאתר זדוני), ופה מעט מאוד קירות אש מוגנים.

The results of the TooLeaky test (http://tooleaky .zensoft.com) were less encouraging. This test simulates an application's attempt to commandeer Explorer and transmit data to a remote address. Only Sygate Personal Firewall PRO 5.5 and Tiny Personal Firewall alerted users and denied access to this Trojan horse.

לגבי האימיול פלוס (לא "פרו") - יש בו כמה פיצ'רים חמודים שאין בגרסה הרגילה, וזה אכן אופן סורס. לדוגמא הפלוס יודע להעיף מעליו יותר ביעילות עלוקות שמשתמשים בקליינטים פרוצים (שמטרתם למצוץ ממך אך לא לתת לך בחזרה), יש לך אפשרות לשים טיימר שיאיץ/יאט את ההעברות בשעות מסויימות, מאפשר לעשות גיבוי לקובצי הדאתא כדי להגן מפני קריסות/תקלות, יש לו סטטיסטיקות יותר מפורטות, מאפשר דיווח דרך אימייל, קיצורי דרך, מיון חכם ועוד. רק אל תנסה להריץ אותו על מחשב עם מתחת ל256 מגה , כי בגרסה החדשה eMule Plus v1i הוא די תובעני במשאבים.

לא בטוח שהבנתי את שאלתך לגבי הטרויאנים. לפי מה שהבנתי (אני לא מתעסק בצד הזה) לטרויאן יש צד סרבר (אצל המסכן הנגוע) וצד קליינט אצל מי שפורץ מרחוק. מי שפורץ אליך למחשב כמובן שלא פותח את המחשב של עצמו לכניסה מהאקרים אחרים ע"י אותו טרויאן.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

• תגובות 64
  • נוצר
  • תגובה אחרונה

משתתפים בולטים בדיון

משתתפים בולטים בדיון

אני באמת נעים הליכות.

בקשר למבחנים שאת תוצאותיהם העלית לפה:

אני מודאג מהתוצאות.

רק סיגיט וטיני (שהוא לא ממש טוב על פי המבחנים האחרים,תקן אותי אם אני טועה) עברו את המבחן השני.

מאוד מדאיג,ושוב מוכיח לך שרק שכל ישר יציל אותך.

בקשר למבחן הראשון - אני מאמין שפרטיות היא מאוד חשובה,תאר לך שמישהו ישים לך תוכנת ריגול על המחשב שאתה לא יכול להוריד בשום אופן,זה בטח היה בלתי נסבל.

אמנם המצב פה קצת שונה אבל גם פרטיות לאנשים רבים היא חשובה מאוד.

תודה על המידע של גירסת הפלוס,אך אני חושב שאני אוותר,אף אחת מהתוכנות שציינת לא נראות לי שימושיות והמחשב שלי מאוד רגיש בנושא הזיכרון בגלל שעל פי תוכנות איבחון הוא תותח בתחום עיבוד הנתונים,מולטימדיה,אך גרוע באיכסון (דיסק לא מהיר),ובזיכרון (sdram),ואם כך אני מעדיף להישאר עם הגירסה שלי.

כמה בדיוק זה לוקח אתה יכול לברר (לצורך חישוב כי את אמיול אני משאיר פועלת בעיקר בלילה).

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

היום בבוקר בדיוק הסתכלתי על הדיון הזה ובמקרה הוא קפץ חזרה, איזה יופי :D

סידרתי את הרשת 3 מחשבים שלי כיום ומכיוון שאין לי ראוטר (גם לא מחשב שמשמש ככה) לא ידעתי כיצד להגן עליהם. פעם השתמשתי בסיגייט אבל עזבתי אותה כי היא ניצלה יותר מדי מהמעבד ועברתי לזון אלרם. היום חזרתי לSYGATE אחרי שקראתי את הדיון והתקנתי אותה על 3 המחשבים. הפעם הניצול מעבד לא נורא והוא מקסימום %2, נדהמתי לגלות (בעצם להזכר) שהיא אפילו פשוטה יותר מZONE ALARM ואין יותר מדי דרישות בהתחלה להגדיר אותה (כמו למשל על כמה כרטיסי , ICS, איזורים מוגנים) והיא כבר באה מגנה על כל מה שצריך מבחוץ ולא מפריעה לרשת הביתית להתקיים

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

תלוי.

אתה הולך להוריד אותה או לקנות אותה?.

ואל תענה.

התשובה בתוך השאלה.

אם למישהו יש משהו להוסיף זה ישמח את כולנו.

אבל בעיקרון הגירסא הכי חדשה היא תמיד הכי טובה.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

ארכיון

דיון זה הועבר לארכיון ולא ניתן להוסיף בו תגובות חדשות.

• צור חדש...