לוח אם של asus או gigabyte ל-amd אסור ? - מעבדים, לוחות-אם וזכרונות - HWzone פורומים
עבור לתוכן
  • צור חשבון

לוח אם של asus או gigabyte ל-amd אסור ?

levihaim

Recommended Posts

הי,

אני לא מצליח להבין מה לא בסדר בלוחות של asus ו-gigabyte למעבדי amd ולמה ההמלצה היא תמיד על לוחות של epox ו- שקשה למצוא בדרום.

אני יודע למעבדי intel רצוי לקחת לוח של אסוס, למה זה לא ככה במעבדי ?

בנוסף לזה, למה ללוחות של וגיגהביט יש 3 שנים אחריות לעומת שנה אחת של אפוס ואביט ? לי זה נשמע שהם מציעים מוצא אמין יותר.

האם זה קשור למחיר לעומת ביצועים ? (כוונתי שאולי הלוחות של וגיגהביט יקרים יחסית לביצועייהם)

אני לא בור בחומרה ואשמח אפילו לקבל לינקים להסברים מפורטים בנושא

תודה

עריכה: אני בהחלט בעד רכיב אמין בעל ביצועים גבוהים לעומת אפשרות OC ופיצ'רים מיוחדים

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

לידיעתך גם באינטל הלוחות הכי טובים כמעט הם של וגם לאיפוקס יש דגמים טובים לאינטל... אפילו מעולים , גם טובה באינטל וגם גיגהבייט אבל אביט עוד יותר , וABIT בערך אותו דבר מבחינת תחרות , בקיצור מה שאני מנסה לומר שלא חשוב איזה לוח תיקח , אם אנחנו ממליצים אליו תצטרך לסמוך עלינו שאנחנו צודקים...

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

הבעיה היא שאני מרגיש שאני יכול לסמוך רק עליכם ... מוכר בחנות ממליץ על מה שיש לו בחנות, ובמקרה שלי כאשר לחנות הכי קרובה עם מחירים מצויינים יש את כל הרכיבים שאני דורש חוץ מלוחות של אביט ואפוקס.

אז כמובן הבקשה שלי הן איזה לוח של אסוס או גיגהביט לקחת כאשר טווח המחירים הוא 400-600 ורמתו צריכה להיות ברמת 8RDA

פלוס מינוס

תודה

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

ארכיון

דיון זה הועבר לארכיון ולא ניתן להוסיף בו תגובות חדשות.

• צור חדש...