סרטון OVERVIEW של ה-PATCH החדש - עמוד 2 - משחקי מחשב - HWzone פורומים
עבור לתוכן
  • צור חשבון

סרטון OVERVIEW של ה-PATCH החדש

--Shadow--

Recommended Posts

DICE בסופו של דבר יאזנו את המשחק והוא יהיה סבבה מהבחינה הזאת... מה שהם עושים זה הרבה ניסוי וטעייה...

הם קיבלו הרבה חוות דעת על כך שיש נשקים ושילובים שהם OP או לחילופין שיש נשקים חלשים מידי בלי הצדקה...

מה שהם עושים זה לשחק עם המספרים של הנשקים והתוספות ומגיעים לתוצאה שלרוב אף אחד לא מרוצה ממנה ולעיתים קרובות גרועה יותר מנקודת המוצא... בסופו של דבר הם ימצאו את האיזון והכל יהיה סבבה...

האמת היא שלא יצא לי לשחק מאז שיצא הפאטץ' (ובלי שום קשר לא שיחקתי כבר תקופה), אני אשחק מחר או מחרתיים ונראה מה המצב.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

בנשוא של AA אנושי זה חזר לטוויק הראשון פגיעה במסק"ר או מטוס שווה הורדה אבל לא הריגה.

והחדשות המפגרות הן הטילים ויריות של המטוסים ניהיו חלשים משמעותית. מתוך 4 שעות משחק של הפאץ' החדש אתה צריך לשבת טוב על הזנב של היריב בשביל להוריד אותו עם כדורים, אם זה רציף אז כמעט מנתק הירי. מצד שני אם אתה משתמש בטילים לא מספיק שני טילים על מנת להוריד מטוס.

חלק מהטלים פשוט מתפוצצים באוויר אפילו שהמטוס לא מתחמק וחלק פוגעים שתיים ועדין לא מורידים מטוס ויש צורך לתת עוד מנת גשם עופרת על מנת לעשות נזק שלא לדבר על הריגה.

מהצד השני שיפרו את עניין העברה למצב רחיפה ב F-35 ועכשיו הוא יותר נוח לטיסה וקרבות אוויר, אך עדין לא ברמה של BF2

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

Sapcecowboy

תודה אבל זה מדבר אלי ג'יבריש ...

איך אני אמור להבין את זה ?! :>

זה בעצם המקבץ שמקבלים אם יורים אוטומט 4 כדורים כאשר הצבעים הם -

Green - 1st. bullet

Yellow - 2nd. bullet

Orange - 3rd. bullet

Red - 4th. bullet

ככל שהמקבץ יותר מרוכז, ככה יותר טוב.

לדוגמא, עבור הM16A3 אפשר לראות שבלי שום תוספות, המקבץ נוטה לימין ולמעלה. כאשר מוסיפים heavy barrel, כל המקבץ מתרכז ונהיה יותר מדויק, אבל נוסף עוד רתע כלפי מעלה. תוספת של foregrip מוריד מהרתע האופקי אבל מגדיל את פיזור הכדורים.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

לא עדיף לשחק יותר ופחות להתעסק במספרים או לחילופין בתמונות עם ספריי צבעוני ?

כנסו לשרת, תבדקו, תנסו, בטוח תקבלו תשובה יותר טובה מההסברים התיאורתיים והלא משקפים

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

אם היה לי זמן לעבור על כל הנשקים ולראות מה הכי טוב, סבבה אבל לא כך המצב.. :P

לפחות עם הטבלאות אפשר לראות מה פחות או יותר מתאים לסגנון משחק שלי. כמובן שאח"כ אני מתנסה איתו בשטח כי הכל יפה בתיאוריה אבל בשדה הקרב הדברים שונים מהותית..

בקיצור, על זה נאמר - קל במספרים, קשה בקרב ;)

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

ארכיון

דיון זה הועבר לארכיון ולא ניתן להוסיף בו תגובות חדשות.

• צור חדש...