המלצה למארז + ספק + אל-פסק - ספקים ומארזים - HWzone פורומים
עבור לתוכן
  • צור חשבון

המלצה למארז + ספק + אל-פסק

AviMo

Recommended Posts

שלום לכולם, התחדשתי ב- I7-3930K, ואני מחפש לו חלקים משלימים.

מה שאני הולך לשים בתוך המארז יהיה:

- כרטיס גרפי יחיד, מסתמן radeon 6870

- לוח אם ATX, עוד לא סגור איזה, אבל אני חושק ב- Asus Sabertooth X79 או ב-Asus P9X79 Deluxe, לא סגור אבל זה הכיוון.

- כונן SSD יחיד ועוד שלושה HDD (בתור התחלה, זה עשוי לגדול לחמישה בהמשך).

- אני מעוניין לתקוע שם גם קירור למעבד: Zalman CNPS11X Extreme, אני עוד לא בטוח שהוא ממש מתאים למערכת.

אני מקווה לאחד או שניים - חיבורי USB3 מקדימה ואולי גם איזה esata, אבל לא קריטי, מקסימום ניקנה פאנל בהמשך.

שקט לא ממש קריטי משום שאני מתכוון לכבות אותו בלילה, אבל לא יזיק שיהיה שקט.

אוברקלוקינג ככל הנראה יתבצע אבל לא יותר מבינוני, אני לא מתכוון לבדוק את הגבולות שלו.

התקציב לכל הערכה (מארז + ספק + אל-פסק) הוא לכל היותר 2000 ש"ח, אבל שואף לכיוון ה-1500 מלמטה.

המארז שהכי משך את עיניי הוא ה- 600, הוא די זול, אני אוהב את המראה שלו וגם את האפשרות לתקוע לו מבחוץ, ולא מצאתי שהוא לא מתאים למפרט שלי, מה דעתכם?

בנוסף אני צריך ספק מתאים (נדמה לי שאני צריך משהו באזור ה-500-600W), ואני מעוניין באל-פסק איכותי שיתן לי כמה דקות לפני שהמחשב ייפול ויגן עליי מכל מיני מרעין בישין.

תודה רבה! אביעד.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

ה-600 מארז טוב. יש המון ספקים טובים שיעשו את העבודה, זה תלוי במלאי של החנות ממנה אתה קונה.

מה מטרת המחשב? הוא נראה לא אופטימלי בלשון המעטה.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

אשמח לדעת יותר בפירוט למה הוא לא אופטימלי.

המטרה היא מגוונת עד מאוד:

1. תכנות ופיתוח (כולל תהליכי חישוב כבדים וקומפילציה, מכונות וירטואליות, סימולטורים ומעבדות בדיקה)

2. שימושים משרדיים כאלה ואחרים

3. משחק וצפייה בסרטים

אני מתכנן לקנות מksp, אבל אם אין להם אז אזמין ממקום אחר.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

אם חיסכון בזמן הוא קריטי, המפרט בסדר. בכל מקרה אחר I7 2600K יתן ביצועים קרובים מאוד במחיר נמוך בהרבה (בעיקר בהיעדר הצורך בלוח X79 האקסטרימי)

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

חסכון בזמן הוא בהחלט השיקול המרכזי (בנוסף למקביליות גבוהה), 2600 יש לי בעבודה והוא סבבה לגמרי, אבל אני רואה מקום לשיפור ולכן החלטתי ללכת על 3930, אני חי בסדר עם המחיר של המחשב הזה.

אז מארז כבר סגרנו 600 ב 370 שקל

נשארנו עם ספק ואל פסק, ב-1000-1500 שח.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

תודה רבה גיל!

ה520 בהחלט נראה מעניין וגם לא יקר, הוא יתן לי מרווח נשימה אם בעתיד אני ארצה להוסיף עוד כרטיס גרפי או עוד או שניים?

ועוד שאלות מתוך עניין:

מה ההבדל בינו לבין הm12ii? ומה עניין ה80+ עם חתום זהב או חתום ארד?

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

ארכיון

דיון זה הועבר לארכיון ולא ניתן להוסיף בו תגובות חדשות.

• צור חדש...