צריך עזרה והכוונה בשפת JAVA - תכנות - HWzone פורומים
עבור לתוכן
  • צור חשבון

צריך עזרה והכוונה בשפת JAVA

ran1809

Recommended Posts

אז ככה אני בונה פרוייקט ב JAVA, יש לי ידע ב JAVA אך כעת אני צריך את עזרתכם.

אני באמצע בניית פרוייקט של סידור חבילות אני אסביר:

לדוגמה יש לי מיכל (קופסא) מסויים ויש לי מספר חבילות שאני צריך להכניס לתוכו בדו מימד.

עכשיו ייצגתי את המיכל במערך דו מימדי ואני קולט לתוכו חבילות.

לדוגמא: יש לי מיכל בגודל 5X5=25

וחבילת 2X3=6 וחבילה 4X1=4

עכשוי את החבילות האלו אני אמור להכניס לתוך המיכל הגדול, כרגע המצב הוא שאני מייצג את כל המקומות הריקים במיכל (במערך) ב (1-) ומסדר את החבילות עם מספר סידורי ואז יש לי מטריצה שבהתחלה יש בה 25 פעמים (1-) ואז יש פונקציה שמכניסה את החבילות למיכל לפי האלג' שלה והיא נגיד מכניסה את החבילה הראשונה אז היא שמה את הספרה 1 בכל המקומות שחבילה אחד צריכה לבוא וככה הלאה.

עכשיו עד כאן הכל עובד מה שאני צריך זה דבר כזה:

אני צריך שבמקום לרשום מספרים תהיה איזה גראפיקה מסויימת אפילו אם פשוטה רק שתייצג מרובע גדול בגודל המיכל ועוד כמה ריבועים בתוכו לפי מה שהאלג' יכניס לתוך המיכל הגדול וכל ריבוע יהיה בצבע שונה.

בעצם אלו פונק' של גראפיקה ב JAVA ואני לא יודע לעשות זאת

אשמח לעזרה..מקווה שהבנתם.

תודה רן

עכשיו זה המצב:

1- 1 1 1 1 ואני רוצה שיהיה איזה ציור של ריבוע גדול ובתוכו 2 ריבועים קטנים (מקרה פרטי)

1- 1- 2 2 2

1- 1- 2 2 2

1- 1- 1- 1- 1-

1- 1- 1- 1- 1-

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

או שתלמד איך לעשות גרפיקה בג'אווה (נושא שלם בפני עצמו), או שתעשה את זה באמצעות צבעים בחלון הטקסטואלי. הבעיה שצבעים בקונסול זה לא סטנדרטי, אז צריך חבילה חיצונית בשביל זה:

http://javacurses.sourceforge.net

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

האמת שלמדתי OpenGl ב C++

אבל אני צריך ממש ציור פשוט, אני לא רוצה לצבוע ב CONSOLE עשיתי חלון כזה ויש לו בו TEXTERAE אז אולי בתוכו אני אוכל לצבע משהוא.

מה הסיכוי לצבוע ככה בתוך החלון (זה החלון שבו רואים את הפלט שהראתי) הזה שעשיתי ללאגראפיקה אלא רק ע"י איזה תוסף פשוט או משהוא?

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

ארכיון

דיון זה הועבר לארכיון ולא ניתן להוסיף בו תגובות חדשות.

• צור חדש...