The Blacklist - new SHITTY movies; warn your fellow buddies - עמוד 8 - אקטואליה ותרבות - HWzone פורומים
עבור לתוכן
  • צור חשבון

The Blacklist - new SHITTY movies; warn your fellow buddies

nat64x

Recommended Posts

יש סרטים שאתה אוהבים בכלל ? או שאתם סתם נהנים לקטול כל דבר ?

מה נעשה שהאמת העצובה היא שמעטים מאוד הם הסרטים ששווים צפייה בכלל.

אני מאוד מתקשה למצוא משהו ראוי לצפייה, ובדרך כלל מחפש בנרות.

קרוב ל-90% ממה שאני רואה הוא זבל וביזבוז זמן מוחלט. אנשים גם נוטים בקלות להרעיף תשבחות על סרטים גרועים מאוד.

עד לפני מס' שנים הייתי צופה בעיקר סדרות, כי לא אהבתי במיוחד את תנובת הסרטים, אבל כבר די מיצתי את הגזרה הזאת והיא התייבשה.

גם מבין הסרטים שנהנתי רובם לא יותר מ"בסדר", וזה לא שאני ביקורתי במיוחד, אני דווקא נותן להרבה סרטים בינוניים הקלות רבות ולוקח אותם ברוח הסרט שאיתה באו.

יש עוד המון סרטים שאני בכלל לא מזכיר אותם כאן...

סרטים שבאמת אהבתי הם בודדים ביותר בשנה. רובם רק מספק חלל להעביר את הזמן, לא יותר.

את הסרטים המעניינים והיחודיים יותר, אני שומר לכאן: http://hwzone.co.il/community/threads/490070-%D7%9E%D7%A7%D7%95%D7%9D-%D7%9C%D7%A1%D7%A8%D7%98%D7%99-%D7%A9%D7%95%D7%9C%D7%99%D7%99%D7%9D-%D7%9E%D7%94%D7%AA%D7%A7%D7%95%D7%A4%D7%94-%D7%94%D7%90%D7%97%D7%A8%D7%95%D7%A0%D7%94-%D7%A9%D7%90%D7%95%D7%9C%D7%99-%D7%A4%D7%99%D7%A1%D7%A4%D7%A1%D7%AA%D7%9D

ראיתי את כל הסרטים שהזכרת (אם זה יצא באיכות טובה קרוב לוודאי כבר ראיתי), מביניהם דווקא המהנים יותר היו:

Hanzel & Gretel: Witch Hunters

Jack The Giant Slayer

מהאחרים לא חסכתי את שבטי, כך שנראה שמכתש לא קטן חוצץ בין העדפותינו.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

• תגובות 253
  • נוצר
  • תגובה אחרונה
  • 2 שבועות מאוחר יותר...

רובוטריקים VS דינוזאורים, בקיצור.

בסדר... העביר את הזמן, ולא עקרתי את העיניים.

משחק שם צ'ארלי מפילדלפיה זורחת, וג'קס מילדי האנרכיה.

בהתחלה התבלבלתי קצת וחשבתי שבכלל מדובר בסרט עם מאט דיימון.

הסרט הזה צץ משום מקום.

אין טעם לראות את הסרט הזה בפחות מ-1080P, זה אפקטים נטו.

מי שרוצה עוד OLYMPUS HAS FALLEN יכול לראות עכשיו גם WHITE HOUSE DOWN, גרסה קצת יותר מוצלחת...

הם מאוד דומים. כמעט שידור חוזר.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

תסלחו לי שאני אומר את זה אבל הדיון הזה חסר תכלית

לכל אחד יש טעם אחר בכללי - אקשן, מדב דרמה קומדיה

ובלי לחלק אנשים לזאנרים שהם אוהבים - וגם אז לא בטוח כי גם שם לכל אחד יש טעם שונה - לא בטוח שנשיג את התוצאה הרצויה

ככה שאני לא חושב שאפשר בכלל לקחת תועלת מהדיון הזה..

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

לא יודע מה איתכם, אבל אתמול ראיתי Pacific Rim ופשוט התחלתי להרדם לאחר חצי סרט. לקראת הסוף כבר לא היה לי אכפת ובקושי עקבתי אחר הארועים. סרט משעמם יותר אפילו מBattleship...

מסכים (חוץ מהערה לגבי בטלשיפ שהוא סרט גרוע בהרבה), ויזואלית הסרט יפה מאד אבל מבחינת עלילה הוא פרימיטיבי כמו סרט מצוייר לילדים.

מה שכן, זה יכול בסיס טוב למשחק מכות.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

• 3 חודשים מאוחר יותר...

The Counselor - הרבה שמות מפוצצים, אבל הסרט בכי רע. שום דבר לא עובד בשבילו. להימנע! ראו הוזהרתם.

חוץ מסצנה אחת טובה שקמרון דיאז עושה סקס עם היגואר זה שעמום טוטאלי.

The hunger games 2 - אני אשים אותו פה, למרות שהיה לי את השכל לא לצפות.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

ארכיון

דיון זה הועבר לארכיון ולא ניתן להוסיף בו תגובות חדשות.

• צור חדש...