מעוניין לקנות הארד דיסק חיצוני ויש לי מספר שאלות - אמצעי אחסון - HWzone פורומים
עבור לתוכן
  • צור חשבון

מעוניין לקנות הארד דיסק חיצוני ויש לי מספר שאלות

kfirbep

Recommended Posts

אני מעוניין לקנות הארד דיסק חיצוני ואשמח אם תוכלו לעזור לי.

1.האם אני אוכל להעביר אליו קבצים שהם יותר מ 4GB ולראות אותם בDVD?(סרטי FULL HD)

2.אני ממש לא מבין בדברים האלה אז אשמח אם תוכלו להמליץ לי על הארד דיסק של 1TB :)

תודה לכל העוזרים!

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

1. תלוי ב- שיש לך. רוב ה-DVDים הישנים קוראים זכרונות ניידים רק אם מערכת הקבצים היא FAT32. זה אומר שהגבול לקובץ בודד הוא 4GB. אם יש לך (היום גם בחלק מהטלוויזיות יש שקע USB) שתומך במערכת קבצים NTFS אז אתה יכול לפרמט את ההרדיסק/DOK במערכת הזו ולשים קבצים גדולים יותר. אתה יכול למצוא את המידע הזה באתר היצרן של ה- שלך. הייתי בודק גם באילו פורמטים של אודיו/וידאו הוא תומך, הואיל והרבה סרטי HD מגיעים כ-MKV עם קידודי אודיו וכתוביות שונים ומשונים (אבל זה פחות קריטי, מקסימום תמיר אותם עם תוכנה מתאימה).

2. אין לי משהו בשלוף אבל כשאתה מחפש תסתכל טוב על כמה אחריות נותנים כדי לא ליפול על כל מיני "יבוא מקביל" מפוקפקים.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

1. תלוי ב-DVD שיש לך. רוב ה-DVDים הישנים קוראים זכרונות ניידים רק אם מערכת הקבצים היא FAT32. זה אומר שהגבול לקובץ בודד הוא 4GB. אם יש לך DVD (היום גם בחלק מהטלוויזיות יש שקע USB) שתומך במערכת קבצים NTFS אז אתה יכול לפרמט את ההרדיסק/DOK במערכת הזו ולשים קבצים גדולים יותר. אתה יכול למצוא את המידע הזה באתר היצרן של ה-DVD שלך. הייתי בודק גם באילו פורמטים של אודיו/וידאו הוא תומך, הואיל והרבה סרטי HD מגיעים כ-MKV עם קידודי וידאו אודיו וכתוביות שונים ומשונים (אבל זה פחות קריטי, מקסימום תמיר אותם עם תוכנה מתאימה).

2. אין לי משהו בשלוף אבל כשאתה מחפש תסתכל טוב על כמה אחריות נותנים כדי לא ליפול על כל מיני "יבוא מקביל" מפוקפקים.

מצאתי את הדיסק קשיח הזה בזאפ וראיתי שיש אותו להרבה אנשים מה אתה אומר עליו?

http://www.zap.co.il/model.aspx?modelid=803853

אפשר יהיה לשים בו סרטים בFULLHD שהם מעל ל4GB ולראות אותם בDVD (שתומך) או בממיר של HD או בטלוויזיה עצמה?

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

נראה לי בסדר גמור, לא אמורות להיות בעיות מיוחדות עם דיסק של , אם כי זכור לי שגם דיסקים חיצוניים של נחשבים טובים, אולי אפילו יותר, אבל אני פחות מעודכן כיום בשוק הקשיחים החיצוניים.

לגבי שאלתך, התשובה היא כן. יותר בהרחבה, אתה יכול לשים בגודל של מעל 4GB על גבי כל כונן ואפילו על דיסק און קי בשני תנאים: א) יש מספיק מקום פנוי; ב) מערכת הקבצים היא NTFS.

לגבי צפייה כאמור אתה חייב לוודא שיש תמיכה במכשיר בהתקנים חיצוניים שמפורמטים ב-NTFS ולא רק ב-FAT32.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

נראה לי בסדר גמור, לא אמורות להיות בעיות מיוחדות עם דיסק של , אם כי זכור לי שגם דיסקים חיצוניים של נחשבים טובים, אולי אפילו יותר, אבל אני פחות מעודכן כיום בשוק הקשיחים החיצוניים.

לגבי שאלתך, התשובה היא כן. יותר בהרחבה, אתה יכול לשים סרטים בגודל של מעל 4GB על גבי כל כונן ואפילו על דיסק און קי בשני תנאים: א) יש מספיק מקום פנוי; ב) מערכת הקבצים היא NTFS.

לגבי צפייה כאמור אתה חייב לוודא שיש תמיכה במכשיר בהתקנים חיצוניים שמפורמטים ב-NTFS ולא רק ב-FAT32.

אהה זאת בעיה...לא נראלי שהDVD/הממיר של HOT HD/הטלוויזיה שלי(אם אני לא טועה יש לי חיבור USB) תומכים בNFTS...

אוף חשבתי שעם כונן חיצוני יהיה אפשר להעביר הכל בלי כל הקטע עם הNFTS והFAT32.

ולגבי הכוננים של אני אבדוק תודה!

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

ארכיון

דיון זה הועבר לארכיון ולא ניתן להוסיף בו תגובות חדשות.

• צור חדש...