דרוש כרטיס מסך חדש! סביבות 800 שקלים, אפשרות לחריגה - כרטיסי מסך - HWzone פורומים
עבור לתוכן
  • צור חשבון

דרוש כרטיס מסך חדש! סביבות 800 שקלים, אפשרות לחריגה

dante123

Recommended Posts

שבת שלום לחברי הפורום!

ברשותי מחשב חדש דנדש (2X2 זכרון ראם, מעבד I5 של אינטל, ספק 500 W) אך משיקולי תקציב החלטתי להשאר עם הכרטיס הישן (ati 4770HD) שהוא אחלה כרטיס אבל הוא מתחיל קצת לקרטע במשחקים כמו arkahm city וcall of duty, לכן החלטתי להקדים תרופה למכה ולהחליף לכרטיס טוב יותר לפני שהוא בכלל יתחיל לקרטע. יש לציין שכרגע ברשותי מסך 19 אינץ' רחב ואני מריץ את המשחקים ברז' של 1440X900 על הגדרות בינוניות.

יש מצב שאני מחליף את המסך בקרוב גם, לכן יש להתחשב בכך מבחינת הכרטיס (מסך 20 או 22 אינץ', לא הוחלט).

א. אילו כרטיסים מומלצים בטווח המחירים הזה (אפשר לחרוג ב50-100 שקלים אם השוני שווה את זה)

ב. תהיה הורדת מחירים בקרוב? אין לי בעיה לחכות שבועיים-חודש למשל.

ג. תודה רבה

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

במחיר הזה הכרטיס הכי משתלם הוא HD7770. אתה תרגיש בתוספת בביצועים, אבל ככל הנראה תצטרך לשדרג שוב בעוד כשנה, במיוחד אם אתה קונה מסך גדול יותר.

לדעתי האישית (וזה גם מה שאני הייתי עושה במידה והייתי משדרג את המחשב שלי עכשיו) עדיף להשקיע עוד 150 ש"ח ולרכוש GTX560 Ti.

קח בחשבון שאני קצת מנותק מתחום החומרה כרגע. חכה לתגובות נוספות.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

תודה coreoxide אבל אני מתכנן לקנות כרטיס מספיק טוב כך שאני לא אצטרך לקנות עוד אחד בעוד שנה.

אור- earthwatts 500w... 6870 נמכר ב950 בערך לא? קצת מעל הסכום שרציתי להשקיע.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

http://www.tms.co.il/product/8827

מה אמרת?... ;)

הוא יהיה אוברקיל רציני לרזולוציה שלך, אז תקנה אותו רק אם אתה תחליף מסך בזמן הקרוב.

בנוסף התחילה להוציא את הדור החדש שלה, יכול להיות ששווה לחכות משהו כמו חודשיים ויהיו כרטיסים עדיפים באותו המחיר.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

אני מתכוון לקנות מRSM מכיוון והם קרובים אליי וגם ככה כל המפרט שלי מהם...

זה הכרטיס המומלץ בטווח המחירים האלו מבחינת בנצ'ים? איך הוא מחזיק במשחקים עדכניים על רז' גבוהה?

ומה עם כרטיס של NVIDIA?

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

ארכיון

דיון זה הועבר לארכיון ולא ניתן להוסיף בו תגובות חדשות.

• צור חדש...