קניתי מחשב והוא עושה קולות מעצבנים-יש הקלטה - תמיכה טכנית למחשבים - HWzone פורומים
עבור לתוכן
  • צור חשבון

קניתי מחשב והוא עושה קולות מעצבנים-יש הקלטה

kfirbep

Recommended Posts

קניתי מחשב חדש והוא עושה מין קולות של שיעולים (בערך לא בדיוק) צירפתי הקלטה (האיכות לא משהו אז סליחה) וברקע את יכולים לשמוע את הקולות שעושה המחשב.אשמח אם תוכלו להגיד לי מה הבעיה במחשב.

אם אתם רוצים אני גם אפרסם פה את המפרט המלא אולי צוואר בקבוק גורם לקולות האלה או משהו כזה אני לא מבין בדברים האלה אז תסלחו לי שאני נוב.

תודה לעוזרים!

ההקלטה:

http://http://www.mediafire.com/?fiitdif2s57r27g

עריכה:הוא עושה את הקולות בעיקר כשאני עושה סריקה עם האנטי וירוס כשאני מפעיל משחקים מסויימים כשאני לא נוגע בו (אחרי כמה זמן שכבר המסך נכבה ואני לא נוגע בו) וכשאני מדליק אותו.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

מאיפה הקלטת את הרעשים? הם נשמעים מהרמקולים? מתוך המחשב? מאחורי המחשב?

לי זה נשמע כמו הארד דיסק תקול... אבל אם הרעשים אלו נשמעים ברמקולים יש לך זליגה מטורפת מכרטיס קול... יכול להיות שלוח אם דפוק, ויכול להיות שהספק תקול ואין לך ארקה בבית...

קשה מאוד להבין מההקלטה מה זה בדיוק, צריך לבחון את הבעיה ויזואלית בביתך על ידי טכנאי...

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

פתחת את המארז (בהנחה שזה לא מבטל לך את האחריות)?

זה לא נשמע כמו דיסק קשיח למרות שהפעולות שתיארת כן מתיחסים אליו.רעשים מוזרים.

כתפשתח את המארז יהיה לך יותר קל לדעת מה הגורם :)

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

מאיפה הקלטת את הרעשים? הם נשמעים מהרמקולים? מתוך המחשב? מאחורי המחשב?

לי זה נשמע כמו הארד דיסק תקול... אבל אם הרעשים אלו נשמעים ברמקולים יש לך זליגה מטורפת מכרטיס קול... יכול להיות שלוח אם דפוק, ויכול להיות שהספק תקול ואין לך ארקה בבית...

קשה מאוד להבין מההקלטה מה זה בדיוק, צריך לבחון את הבעיה ויזואלית בביתך על ידי טכנאי...

הרעש בא מהמחשב עצמו.

והוספתי הקלטה יותר ברורה של הרעשים ממש לפני שהלכתי לישון ושלא נגעתי במחשב דיי הרבה זמן הוא התחיל לעשות רעשים ממש חזק

פתחת את המארז (בהנחה שזה לא מבטל לך את האחריות)?

זה לא נשמע כמו דיסק קשיח למרות שהפעולות שתיארת כן מתיחסים אליו.רעשים מוזרים.

כתפשתח את המארז יהיה לך יותר קל לדעת מה הגורם :)

האמת שפתחתי את המארז אתמול פעם ראשונה אבל רק בשביל לנקות אבק לקראת פסח וגם בגלל שחשבתי שאולי זה יסדר את הבעיה...אז רגע עכשיו בגלל שפתחתי את המארז האחריות שלי מבוטלת?איך הם יודעים אם פתחתי אותו או לא?

וכשאני פותח את המארז מה לעשות?אני ממש נוב בדברים האלה אין לי שמץ של מושג מה לעשות אז אשמח אם תגיד לי איך לזהות את מקור הרעש כשאני פותח המארז.

ההקלטה:http://www.mediafire.com/?4ce16towb8xg71k

בהקלטה הזאת שומעים דיי טוב את הרעש.אני ממליץ לשמוע את ההקלטה הזאת ברמקולים של הפלאפון או להרויד את הבאס ברמקולים שבמחשב כי הבאס של המחשב עושה את הרעש כאילו זאת רוח נושבת או שאני נמצא ברחוב ועוברות לידי מכוניות.אני כשאני שמעתי את ההקלטה בפלאפון הקולות היו יותר דומים למציאות מאשר ברמקולים שלי במחשב על באס גבוה.

עריכה:פתחתי את המחשב ונראלי שזה ההארד דיסק.. הקול בא מהכיוון שלו.. אם זה ההארד דיסק מה אפשר לעשות בשביל להפסיק את הרעשים?

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

לא ביטלת שום אחריות בפתיחה (כל עוד לא היית מדבקה מיוחדת שנקרעת בעת הפתיחה (KSP) ).עם זה הHD אז אין יותר מדי מה לעשות חוץ מלהחליף אותו.אגב הוא מוברג כמו שצריך ולא זז? תבדוק ששום חלק במארז לא רוטט.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

לא ביטלת שום אחריות בפתיחה (כל עוד לא היית מדבקה מיוחדת שנקרעת בעת הפתיחה (KSP) ).עם זה הHD אז אין יותר מדי מה לעשות חוץ מלהחליף אותו.אגב הוא מוברג כמו שצריך ולא זז? תבדוק ששום חלק במארז לא רוטט.

חחח אני מפחד להתחשמל המחשב דלוק וגם לפי מהקראתי אז אסור לגעת בלוח אם וכמובן שאני נוב אז חוץ מההארד דיסק והכרטיס מסך אני לא יודע לזהות כלום במחשב.

לפי מה שאני רואה אז נראה לי שהוא מוברג בסדר גמור צריך להפעיל קצת כוח בשביל שהוא יזוז...

ואם זה ההארד דיסק אז אני צריך ללכת למעבדה שיחליפו לי אותו???דווקא מזה חששתי... יש לי 600GB תפוסים על המחשב זה אומר שכל הדברים ילכו לי אם אני לא אגבה אותם בכונן חיצוני?כי אם כן זה יותר מסובך ממה שחשבתי כי עכשיו אני צריך ללכת לקנות כונן חיצוני ב200-400 שקל ואז עוד להתחיל לגבות את כל הקבצים והמחשב שלי מבולגן אז זה ייקח זמן...

שמעתי שלחנויות יש סרברים או משהו כזה ואז הם מעלים את הקבצים על הסרברים ומתקינים אותם על ההארד דיסק החדש זה נכון?

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

^ בתשלום, כבר עדיף להשקיע בהארדיסק חיצוני או לבקש מחבר

אוקיי יש אולי המלצה לכונן קשיח חיצונישל 1TB?

ואני אוכל להעביר עם הכונן קשיח החיצוני סרטים בFULL HD? ולראות אותם בDVD בטלוויזיה?

כי ניסיתי עם (שיש לו מספיק זיכרון) ואז הייתי לשנות לו את הFAT 32 למשהו אחר (אני לא זוכר מה זה היה) וכל המכשירים לא הצליחו לקרוא אותו....

אתה לא יכול לשמוע מאיפו הרעש? תאמין לי אתה לא תתחשמל...

כתבתי כבר שאני שומע את זה מההארד דיסק פחדתי להתחשמל כי חשבתי שצריך להזיז במחשב כל מיני חוטים בשביל לראות מה מקור הרעש...

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

לפני שאתה מחליף את הדיסק קשיח (מגבה ממנו את כל המידע וכ"ו) תהיה בטוח שהרעש נובע ממנו.יש מאווררים במארז?

מהו בדיוק הדיסק המדובר (דגם וותק אצלך במחשב) והאם מדובר בדיסק היחיד במחשב (מערכת)?

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

לפני שאתה מחליף את הדיסק קשיח (מגבה ממנו את כל המידע וכ"ו) תהיה בטוח שהרעש נובע ממנו.יש מאווררים במארז?

מהו בדיוק הדיסק המדובר (דגם וותק אצלך במחשב) והאם מדובר בדיסק היחיד במחשב (מערכת)?

הדיסק קשיח הוא:

Western Digital WD1002FAEX 1TB SATA3 64MB 7200Rpm black

וכמובן שאני אלך לחנות והם יבדקו לי שאכן מדובר בדיסק קשיח.לפי מה שאני שומע הקולות באים מקידמת המחשב והדברים היחידים שיש שם זה ההארד דיסק והכונן דיסקים הכונן דיסקים זה לא יכול להיות כי אין לי בו כלום...

וכן זה ההארד דיסק היחיד במערכת שלי.

גם תכננתי כבר מלא זמן לקנות דיסק קשיח חיצוני פשוט לא הייתי לחוץ על כך אז כנראה שיצא לי טוב...

אבל תגיד עם ההארד דיסק החיצוני אני אוכל להעביר אליו סרטים בFULL HD ששוקלים יותר מ4GB ולראות אותם בDVD?כי ניסיתי עם USB שהכיל מספיק זיכרון ולא הצלחתי לראות את הסרט בDVD כי כנראה העברתי אותו מFAT32 למשהו אחר...

ואשמח אם תוכל להמליץ לי על דיסק קשיח חיצוני.

מצאתי את זה מה אתה אומר?

http://www.zap.co.il/model.aspx?modelid=803853

דרך אגב הכונן החיצוני הזה שהבאתי הוא SATA2 או 3?

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

אל תדאג תוכל לראות.אין חשיבות לסאטה 3 כי הHD לא מגיע למהירות סף של SATA 2.

לגבי הדיסק און קיי היית צריך פשוט לפרמט למערכת קבצים NTFS כדי לאפשר קיבולת של 4 גיגה ומעלה.

הדיסק שבקישור הוא בחיבור USB3 כלומר אין לו חיבור סאטה.

לגבי הרעש של הדיסק שלך קראתי קצת בביקורות של אנשים וזה מה שמצאתי בעמוד הראשון והשני (הדגשתי פיתרון אפשרי).אתה מוזמן לעיין בשאר 160 :)

http://www.newegg.com/Product/Product.aspx?Item=22-136-533&SortField=0&SummaryType=0&Pagesize=10&PurchaseMark=&SelectedRating=-1&VideoOnlyMark=False&VendorMark=&IsFeedbackTab=true&Page=3#scrollFullInfo

Cons: makes an odd and annoying noise almost all of the time.

Other Thoughts: As another mentioned, this drive often makes a noise like coffee being brewed (that is the best way to describe the sound). I ran both the fast and extended diagnostics from and came back with no issue. Even though the drive performs fine, this sound is driving me crazy and I would not have purchased this drive if I had known this.

Cons: Initially noisy, but it has been fixed

Other Thoughts: The first drive I purchased is about 9mos old, and it is running great. I bought a second on sale, and it caused problems from day one. It would take a long time to be recognized, and it would make an awful sound until it settled down. The diagnostic utilities indicated there was no problem

I checked, re-checked, re-re-checked the cables, but nothing helped. I tried the cable for the first drive, and I left it in the same slot. Nothing changed. I reset the , and it helped a little. Finally, I changed the cable to an unused SATA slot, and that fixed it

Now, neither drive makes any noise

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

אל תדאג תוכל לראות.אין חשיבות לסאטה 3 כי הHD לא מגיע למהירות סף של SATA 2.

לגבי הדיסק און קיי היית צריך פשוט לפרמט למערכת קבצים NTFS כדי לאפשר קיבולת של 4 גיגה ומעלה.

נ.ב. הדיסק שבקישור הוא בחיבור USB3 כלומר אין לו חיבור סאטה.

אז רגע אני מבולבל לגמרי.

קודם כל לגבי הUSB אני שיניתי אותו לNFTS אבל הDVD לא קרא אותו או את הסרט אני כבר לא זוכר...(וגם אם אני לא טועה המחשב הנייד שלי לא קרא את הדיסק און קי)

ואם הדיסק שהבאתי בחיבור זאת אומרת שהוא מתנהג כמו דיסק און קי רק בעל נפח הרבה יותר גדול?

בקיצור אני ממש מבולבל מכל העניין הזה...

בעיקרון על סמך הבעיה שהייתה לי עם הדיסק או קי אני מחפש דיסק קשיח בעל נפח 1TB שיהיה שקט ושאני אוכל לחבר אותו לDVD ממיר בעל חיבורי ולראות בטלוויזיה סרט שהוא FULL HD ששוקל יותר מ4GB (כמובן..).

יש איזושהי המלצה לדיסק קשיח חיצוני כזה?

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

ארכיון

דיון זה הועבר לארכיון ולא ניתן להוסיף בו תגובות חדשות.

• צור חדש...