שאלה שקשורה לצבא,המפקד שלי לא מכבד את הת'ש שיש לי - עמוד 4 - כללי - HWzone פורומים
עבור לתוכן
  • צור חשבון

שאלה שקשורה לצבא,המפקד שלי לא מכבד את הת'ש שיש לי

yacovmateo

Recommended Posts

וואלה שמע ככה זה ביומיות זה תמיד חרא בהתחלה עד שאתה מוצא את המקום שלך בבסיס, מסתדר עם המפקדים ואז גם השעות סבבה :)

רק חבל שבתפקיד הזה אין קשר בין היחס לשעות שהולכים לבית.

נקווה לטוב בקיצור.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

• תגובות 78
  • נוצר
  • תגובה אחרונה

נו באמת.

בצבא עושים מה שהמפקד אומר, גם אם הוא יגיד לך לצאת בחצות, אתה תצא בחצות. זכותך כמובן להגיש עליו קבילה אחרי זה.

כבר היו מקרים שמ"פ או מג"ד עשו over-ruling על פטור או חופשת מחלה שנתתי לחייל. היה מקרה שהורתי לחייל באופן מאוד ספציפי ללכת למיטה ולא לצאת לפעילות, אבל המפקד שלו הורה לו אחרת והוא יצא. אני מסביר לקצינים שזה על אחריותם, אבל בסופו של דבר זה מותר להם.

לא יאמן שיש (הרבה) חיילים שלא מבינים איפה הם נמצאים.

אבל למרות שמדובר במערכת היררכית נוקשה, בסופו של דבר, כמו בכל מערכת - אתה צריך להיות ביחסים טובים עם המפקד/בוס ולעשות רושם טוב. באופן כזה אתה תהיה בעמדה טובה יותר לעמוד על שלך ולקבל את המגיע לך.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

אני לא מבין איך זה הולך בצבא הנהדר שלנו-

מי שרק מדבר על לצאת מהצבא או להשתמט נסקל באבנים

אבל בתכלס כולם מחפשים את התפקיד הכי חבשני עם יציאות יומיות מ10 עד 12. מה הטעם לשרת בכלל אם זה מה שאתה מחפש???

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

אני לא מבין איך זה הולך בצבא הנהדר שלנו-

מי שרק מדבר על לצאת מהצבא או להשתמט נסקל באבנים

אבל בתכלס כולם מחפשים את התפקיד הכי חבשני עם יציאות יומיות מ10 עד 12. מה הטעם לשרת בכלל אם זה מה שאתה מחפש???

אם הייתי יכול לא הייתי עושה גם בסיטואציה שאני נמצא בה.(ואם זה ימשך ככה אני מאמין שאני יצא מהצבא כבר,קצת כלא ולהתראות)

בכל מקרה,ביום ראשון אני מתחיל בבסיס החדש,אני יסחוב חודש ואז ידבר עם המפקד שלי על היציאות,אם הוא לא יבוא לקראתי כל מוצ'ש אני ילך לביקור רופא ויוציא 3 גימלים(יותר נכון קונה 3 גימלים ב150 ממישהו),ואז יש לי רק יומיים בבסיס,עד שאותו מפקד יתייאש.

בגימלים אני יעבוד ככה שזה יכסה לי את הכסף הזה לפחות,ואם גם זה לא יעזור אחרי חודש חודשיים אני כבר יהיה נפקד,עד אז אני כבר אהיה חצי שנה בצבא והתנאי שלי מהמעצר בבק'ום יגמר,קצת עריקות לראות גח'לת ולקוות לטוב,אם גם זה לא יעזור ללכת לקב'ן ולהגיד לו שנמאס לי כבר מהחיילים בכלא ושהם צוחקים עליי וכו' וכו' ושאני רוצה לצאת מהחייל הזה,אלה האופציות העיקריות שעומדות בפניי.

נקווה לטוב בקיצור,שאני חושב על זה עכשיו היומיות האלה והשבת ל2 הם בעצם סוג של 11-3 יומיות. :s07:

מה חטאתי שמגיע לי את זה.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

איזה מצחיק אתה, חיילים לא רואים גחלת גם אחרי 4 עריקויות ואתה מצפה על קצת נפקדות לראות גחלת?

ואם כל כך רע לך, צא על נפשי וסגור עניין. נמאס כבר לראות בכיינים כמוך בצבא. אני מכיר בחור שחולה במחלה כרונית וצריך פעם בשבוע לנסוע לבי״ח ולקבל טיפולים ארוכים ומעייפים ולאסוף תרופות כל פעם. אין לו שום ת״ש ושום נעליים והוא סוגר 11-3 בבסיס (לא יומיות כמוך) ופעם אחת אפילו הוא לא התלונן או ביקש הקלות בשירות, אז תאמין לי שהבעיות שלך מתגמדות לעומת שלו

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

אוי איזה תגובות נדושות, הבנאדם לא מתאים לו להיות בבסיס כל היום, לא סתם יש לו ת.ש, או שאולי הוא ממש שונא לא לעשות כלום כל היום, או שאין לו חבר'ה שמה וממש רע לו, מליון ואחת סיבות.

אז בגלל שיש גם ילדים באפריקה שהיו מתים לעבוד כמוהו בצבא בתמורה לאוכל של עידית ו356 שקל, זה לא אומר שלא מותר לו לשאוף לקבל את מה שהוא רוצה.

אם הוא יקבל זה כבר שאלה אחרת - אבל אם הוא יצליח בזה אז מבחינתי התגובה המתאימה היא כל הכבוד!

אני אישית דיי נהנה בתפקיד שלי, באמת אני לא מחכה לסופשים בכלל. אבל אני כן לחוץ לצאת כל פעם כמה שיותר מוקדם כי אחרי 2-3 בצהריים כבר יש בעיקר אווירה של ללכת לישון, וגם לי יש מה לעשות לפעמים. גם בכל מקרה לא עובדים בזמן הזה שחושבים על הבית, המפקדים יעשו יותר בשכל אם ישחררו בשעה נוחה שהחייל יבוא יום אחרי כשהוא מרוצה ויעבוד בכיף וברצון, ולא ישב ויבהה במסך ממורמר מהחיים.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

אף אחד לא בא בתלונות למה שהוא רוצה, כל עוד הוא נותן את המקסימום. הצבא שלנו לא יכול לסבול השתמטות (וכן, אם אתה עושה פחות למרות

שאתה יכול יותר זה סוג של השתמטות)

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

אוי איזה תגובות נדושות, הבנאדם לא מתאים לו להיות בבסיס כל היום, לא סתם יש לו ת.ש, או שאולי הוא ממש שונא לא לעשות כלום כל היום, או שאין לו חבר'ה שמה וממש רע לו, מליון ואחת סיבות.

אז בגלל שיש גם ילדים באפריקה שהיו מתים לעבוד כמוהו בצבא בתמורה לאוכל של עידית ו356 שקל, זה לא אומר שלא מותר לו לשאוף לקבל את מה שהוא רוצה.

אם הוא יקבל זה כבר שאלה אחרת - אבל אם הוא יצליח בזה אז מבחינתי התגובה המתאימה היא כל הכבוד!

אני אישית דיי נהנה בתפקיד שלי, באמת אני לא מחכה לסופשים בכלל. אבל אני כן לחוץ לצאת כל פעם כמה שיותר מוקדם כי אחרי 2-3 בצהריים כבר יש בעיקר אווירה של ללכת לישון, וגם לי יש מה לעשות לפעמים. גם בכל מקרה לא עובדים בזמן הזה שחושבים על הבית, המפקדים יעשו יותר בשכל אם ישחררו בשעה נוחה שהחייל יבוא יום אחרי כשהוא מרוצה ויעבוד בכיף וברצון, ולא ישב ויבהה במסך ממורמר מהחיים.

פספסת את הדיונים שהוא פתח עוד לפני שהתגייס, שם כבר אפשר היה לראות עד כמה הוא בכיין.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

ארכיון

דיון זה הועבר לארכיון ולא ניתן להוסיף בו תגובות חדשות.

• צור חדש...