שאלה שקשורה לצבא,המפקד שלי לא מכבד את הת'ש שיש לי - כללי - HWzone פורומים
עבור לתוכן
  • צור חשבון

שאלה שקשורה לצבא,המפקד שלי לא מכבד את הת'ש שיש לי

yacovmateo

Recommended Posts

היי לכם

לפני כשבוע קיבלתי את הבשורות שקיבלתי ת'ש 5.

אני גר בדרום באופקים ומשרת בצריפין ועושה יומיות.

אין צורך כמובן להגיד לכם שהיה לי דיבור עם המ''פ שלי על זה שזה רחוק לבית כאחד שיש לו ת'ש(זה בסדר אמור להיות לי ראיון עם איזה סגן אלוף ביום ראשון לגבי בסיס שהוא יותר קל''ב)ולוקח לי כ3-3 וחצי שעות להגיע לבית עם כל הנסיעות.

בקיצור סיימתי יום עבודה ב5 בערב!!,והגעתי לבית רק ב8:40

אני יכול לקבול את המפקד שלי על זה?

גם לפני כמה ימים הוא החזיק את חבר שלי מהבסיס עד 6 בערב וגם לו יש ת'ש 5 למרות שזה חוקי מבחינתו להחזיק אותו עד 5 וחצי בערב.

חיפשתי בגוגל פקודות מטכ'ל לגבי הת'ש ומשום מה לא מצאתי משהו שקשור לזמנים שהחייל אמור להגיע לבית,ראיתי רק שהמפקד יכול להוציא את החייל עד השעה 5 וחצי בערב.

במידה ואני מגיש קבילה למפקד שלי,אני צריך לספק הוכחות?

כדאי/לא כדאי להודיע לפני למפקד שאני מגיש בקשה לקבילה?

במידה והוא לא מודע לעניין שהתעקבתי בבסיס עד השעה 5 הוא יצא זכאי?(לזכותי יאמר שהייתה איתי הקצינה שלנו,שהיא דרגה אחת מתחתיו)

הסגן אלוף שאני אפגש איתו ביום ראשון זה יהיה רציני מבחינתי להגיד שעקב בעיות כלכליות ובעיות בריאותיות של ההורים אני ארצה תפקיד של שבוע שבוע יומיות או 5-9 גם בשביל לעבוד וגם בשביל להיות איתם בבית,הוא יתחשב בי? >:(

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

• תגובות 78
  • נוצר
  • תגובה אחרונה

לפי החוק היבש, כל עוד אתה יוצא מהבסיס ועדיין יש אור - זה אפשרי וחוקי בהחלט.

אל תשכח שעכשיו מתחיל קיץ והחושך מגיע מאוחר יותר אז כדאי להתכונן להפסיק להתבאס.

אני לא מבין על מה ההתבכיינות, אני כרגע עושה חצאים בחיפה ואני גר בכלל בבאר שבע, תגיד תודה בכלל שאתה רואה את הבית כל יום ::)

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

אוייש נו באמת, באמת אתה חושב שיכבלו את המפרד שלך בגלל עיקוב של 30 דקות ביציאה ?

במידה והמפקד שלך הופך את זה למצב קבוע תגיש פנייה למ"פ דרך המפקד שלך (הוא מחוייב להעביר את זה)

זה אמור לפתור את הבעיה

זה תלוי במצב רוח שלו ובעניין הת"ש שלך, עד כמה הוא הכרחי בהתאם ליציאות שאתה מבקש

מה שהוא רואה לנכון, מעבר לך זה לא בידיים שלך.

נ.ב.

איך אני לא בכיתי על 12-2 במשך תקופה של כמה חודשים ? (לא טירונות)

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

אווישש נו,מי ישמע למה אני לא עשיתי חמשושים תקופה לא מבוטלת עד שהוצאתי את הת'ש 5 שיש לי,ולהתעסק עם חיילים בכלא זאת כן עבודה קשה,אחת הקשות מכל תפקידי התומכי לחימה שיש כיום,עם כל הכבוד לקרביים שפה שגם יש להם מפה לשם זמן לנוח,אצל המד'כים זה התעללות מה שעושים לנו,התנאים שלנו יותר גרועים מהחיילים בכלא... :bash:

והמפקד שלי הוא המ'פ שלי בעצם הוא בדרגן סגן אבל בתפקיד המ'פ(היה פעם נגד האפס הזה ורק בגיל 23 יצא לקצונה :kopfpatsch: )

TripMan-כן בגלל זה אני שואל,אני זוכר שראיתי איפה שהוא שהמפקד צריך לדאוג שהחייל שלו יגיע עד השעה 20:00 לבית,במידה ולא הוא אמור לארגן לו הסעה עד הבית.

אני מחפש את זה בחוקי המטכל אבל לא מוצא משום מה משהו שקשור לת'ש.

ולגבי המשקית ת'ש שלי,היא עשתה את כל העבודה בשבילי,עזרה לי בתש''מש,ת''ש,שינוי שיבוץ,אין לי עוד מה לבקש ממנה.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

זה מדהים שהנוכחות של לוחמים בנושאי בפורום הזה שואפת לאפס.. בדיוק איפה שצריך אותם

מה אתה רוצה שנגיד? שבשנה הראשונה ביחידה יצאתי פעם בחודש ואחרי זה עד יום השחרור פעם בשבועיים? לא רואה איך זה עוזר לדיון. למען האמת, מעדיף את זה על לבלות 5 שעות בנסיעות כל יום... אפשר להבין את הבחור.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

אני לא מבין על מה ההתבכיינות, אני כרגע עושה חצאים בחיפה ואני גר בכלל בבאר שבע, תגיד תודה בכלל שאתה רואה את הבית כל יום ::)

זה לא נכון להגיד ככה. קח דוגמה, אני לפני שבועיים עברתי לג'וב אחרי ששירתתי בגדוד כלוחם. גם אני חשבתי שאם אני אי פעם יקבל יומיות לא יהיה איכפת לי מה השעות העיקר להיות כל יום בבית אבל ברגע שאתה עובר ליומיות אתה נכנס לראש של ג'ובניק, כל מה שמעניין אותך זה מתי אתה חותך הביתה. כמה שיותר מוקדם ככה יותר טוב :)

לפותח הדיון, תתחיל לעשות בעיות. תגיע מאוחר כל בוקר תגיד להם שאין לך אפשרות להגיע יותר מוקדם. תחתוך מוקדם כל הזמן תנפיץ אירועים, חתונות הפניות. בטח בצריפין שם זה גם כמו בית ספר. לא מזיינים אותך בשבתות ישר על כל שטות. באיזשהו שלב כבר יזרקו אותך מהבסיס.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

לפותח הדיון, תתחיל לעשות בעיות. תגיע מאוחר כל בוקר תגיד להם שאין לך אפשרות להגיע יותר מוקדם. תחתוך מוקדם כל הזמן תנפיץ אירועים, חתונות הפניות. בטח בצריפין שם זה גם כמו בית ספר. לא מזיינים אותך בשבתות ישר על כל שטות. באיזשהו שלב כבר יזרקו אותך מהבסיס.

:xyxthumbs:

אפשר לנעול תדיון

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

אין לנו כבר כח להגיב.

מה אתם מבלבלים את המוח?לבן אדם יש בעיות תש.מאיפה אתם יודעים מה הולך אצלו בבית?

כאילו שמישהו חייב לכם משהו.

פותח הדיון-כמו שכתבו פה:הפניות, גימלים ,בעיות.תהיה כמה שפחות מועיל למערכת.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

ארכיון

דיון זה הועבר לארכיון ולא ניתן להוסיף בו תגובות חדשות.

• צור חדש...