הצלחתי להוציא מבזק בין לאומי את טווחי הIP של הגיימר(חייגן+הוט) +ממצא מעניין : - רשתות ואינטרנט - HWzone פורומים
עבור לתוכן
  • צור חשבון

הצלחתי להוציא מבזק בין לאומי את טווחי הIP של הגיימר(חייגן+הוט) +ממצא מעניין :

תוכי מסטול

Recommended Posts

אחרי עוד שיחה שהעלו לי שם את העצבים.

אלו הם הטווחים:

82.80.168.

סיומת:

0-24

82.80.168.

סימות:

129-254

82.80.183.

סיומת:

0-24

82.80.186.

סיומת:

0-24

82.80.186.

סיומת:

0 -24

82.80.189.

סיומת:

0-24

עכשיו דבר מעניין נוסף לאחר שעה וחצי של בדיקות איתם עם ובלי עולה שהפינגים בלי חבילת הגיימר טובים יותר. אני נמצא ב30 מגה.

אני בכל מקרה מחכה לטלפון מתומך בכיר לפני שאני מחליט האם לנתק את הגיימר.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

לא אמרתי שזה סוד...ראיתי אנשים בדיונים שונים לא מודעים לאיך ניתן לקבוע האם הם מחוברים לגיימרים ומה הכתובת IP הנדרשת אז אחרי ששתי נציגות אמרו לי דברים שונים אמרתי לנציגה שתקריא לי מה כתוב לה במחשב.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

אתה חופר בזה לחינם. הכתובות משתנות לפעמים, ואין סיבה ממשית לדעת אותם. הנציגים רואים במערכת אם אתה מנותב כגיימר. וגם אם תתחבר ותתנתק וישתנה לך הIP אתה תישאר בניתוב . אז מה הפראנויה ?

וכן כבר דובר על זה שלגיימר יש פינג גבוה במעט מהניתוב הרגיל, בינלאומי לא מועדים / מתעלמים מזה. אך לא ידוע כרגע איך הוא משנה מבחינת מהירות הורדה.

בטח שאני חופר..... אני אדם הומאני שמחפש נפט בשביל לקוחות ישראלים טיפוסיים חובבי טבע שאוהבים לשלם והרבה על פחמן דו חמצני .יש כאלה שגם מעדיפים חמצן )...על הדרך בהתנהלותם הם פוגעים גם לקוחות אחרים כאשר בסוף מיותר לציין זה תמיד מסתכם מבחינתם במילים "רימו אותנו" "או דפקו אותי".

מכיוון שלא הרגשתי בשום שינוי לטובה בחבילת גימר אליה התחברתי בתחילת השבוע , התקשרתי בימים האחרונים לבזק בין לאומי לברר. כל נציג אמר לי משהו אחר , פעם אחת שאני מנותב דרך החבילה ופעם אחרת שלא. נציג אחד אמר יש חיבור שאני מקבל טווחים שבתוך החבילה החדשה אך לפעמים הIP לא בניתוב טוב/בחבילת החדשה , זאת למרות שבאחת הבדיקות הייתי מחובר באותו טווח של IP ושני נציגים אמרו לי דברים סותרים. בשלב מאוחר יותר ביקשתי מידע קונקרטי על טווחי הIP וזה הגיע עד שיחת בכיר שאמר לי במפורשות שאני מחובר בגיימר ושהניתוב פשוט גרוע.מכאן אני הולך לנתק את חבילת הגיימר ואת ה16 שקל(32 בשני מנויים ) שאני משלם אשקיע בדברים קצת יותר מועילים... אולי לצדקה(לקוח שרוצה לשלם יותר לחברה שלו איך אין לו את הכסף לכך ;) ) .

חשוב לי להראות לכל אלה שכל היום מנפנפים בגיימר שמדובר בפיקציה לא משתלמת ללקוחות שלא מחפשים שרתי משחקים , בניגוד לדיעה במקובלת.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

נראה לי הזוי...

זה לא הכתובת שאני מקבל וגם אני 30 מגה PNGN + GAMER

לי אמרו את הטווח הזה:

XX.YY.141.0 - XX.YY.143.255

מבחינת זמני תגובה בשרתי משחק הוא באמת נמוך ואני מרגיש שיש ניתוב טוב, אולי יש כמה טווחי גיימר?

עריכה:

זאת הכתובת אייפי שלי עכשיו 79.179.141.200

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

נראה לי הזוי...

זה לא הכתובת שאני מקבל וגם אני 30 מגה PNGN + GAMER

לי אמרו את הטווח הזה:

XX.YY.141.0 - XX.YY.143.255

מבחינת זמני תגובה בשרתי משחק הוא באמת נמוך ואני מרגיש שיש ניתוב טוב, אולי יש כמה טווחי גיימר?

עריכה:

זאת הכתובת אייפי שלי עכשיו 79.179.141.200

אלו הטווחים בבזק, לא בהוט.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

אלו הטווחים בבזק, לא בהוט.

כמו שציינתי בפוסט השני, מוזר לי שזה מנוהל ככה...

כי אצלנו ב-013 נטוויז'ן (אני עובד שם בתמיכה) מקבלים ניתוב 62.0 או 82.166 ולא משנה מאיזה תשתית אתה בניתוב של .

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

כמו שציינתי בפוסט השני, מוזר לי שזה מנוהל ככה...

כי אצלנו ב-013 נטוויז'ן (אני עובד שם בתמיכה) מקבלים ניתוב 62.0 או 82.166 ולא משנה מאיזה תשתית אתה בניתוב של .

ככה זה כשיש לך המוני טווחים. בלגן טוטאלי :)

http://bgp.he.net/AS8551#_prefixes

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

חייב לומר שגם לי היה משהו מאוד דומה במירוץ אחרי פינגים נמוכים - ניסיתי חבילת על 8MB, ירדתי ל5MB וגם שם ניסיתי .

אני יכול לומר בפירוש שלחו''ל (בהשוואה בזמן אמת עם חבר שמנוי ב10MB ובלי גיימר) שהפינגים שלי ושלו כמעט זהים רוב הזמן.

ובארץ, עד כמה שזה ישמע מצחיק - הפינגים שלי היו גבוהים יותר בלפחות 8M\S.

אנחנו אגב גרים באותה העיר (אם משנה המרחק הפיזי מהשרת וכו')

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

ארכיון

דיון זה הועבר לארכיון ולא ניתן להוסיף בו תגובות חדשות.

• צור חדש...