איך לשלם 938שח על כונן 500GB ו275שח על התקנה, ולהישאר לקוח "מאושר": - עמוד 3 - כללי - HWzone פורומים
עבור לתוכן
  • צור חשבון

איך לשלם 938שח על כונן 500GB ו275שח על התקנה, ולהישאר לקוח "מאושר":

radioactive

Recommended Posts

יש צדיקים אבל ודאי שבעל עסק רוצה להרוויח. צרת רבים נחמת טיפשים...

לעשות חיסון לכלב?? בלי הכשרה רפואית? ותן לי לנחש, את החיסון תזמין מדיל אקסטרים.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

• תגובות 49
  • נוצר
  • תגובה אחרונה

זהו שלא, יש לי כלב ואת החיסונים אני עושה אצל וטרינר שאני יודע שהוא טוב ללא "סקר שוק".

מצד שני יש לי עובד שכלבים זה תחביב שלו וכל הטיפולים הוא עושה כמעט לבד, בליווי חבר שהוא וטרינר (עדיין מדובר בבעל חיים).

בקיצור לא חסרות דוגמאות אחרות.

עריכה: כמה עולה לעשות חידוש פנסים לרכב? כ-120 ש"ח בממוצע.

החומרים עלו לי 100 ש"ח, יספיק לפחות ל-50 חידושים!

IMG_0602.jpg

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

לי יש את הידע במחשבים ואין לי בעיה עם זה

אז תגיד לי למה זה: http://hwzone.co.il/community/index.php?topic=528145.new;topicseen#new לא נגמר? אני נואש מלעזור לך.

זה עדיין מוגזם לשלם 1,000 ש"ח (במקרה הזה יותר) בשביל... איך אני ינסח את זה בצורה הכי טובה?... כלום (יש כאלו שיחלקו עלי, אבל מבחינתי שחברה דורשת כמות כזו של כסף על קשיח החברה והמוצר לא שווים ולא משתלמים). בסוף הכל יחס עלות תועלת.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

לפניי שנה+ בערך, לחבר שלי (שאז לא ממש הכיר אותי והוא לא פנה אליי) נדפק לוח במחשב (סתם מחשב גלישה באינטרנט לוח הכי סטנדרטי 755 / Intel 945 / / mATX של Biostar)

הוא הביא את המחשב למעבדה פרטית לא קשורה, ושם אמרו לו שיש לו לוח מיוחד שצריך להזמין וכו..... 500 שקל לוח, זה לא כולל מחירים מופקעים של התקנת הלוח+ התקנת הדרייברים (צויינה בנפרד)

אני נוסע איתו וסתם כזה שואל אותו אל המחשב וכו, הוא אומר לי את הסיפור אני כזה "בוא למעבדה הזאת תיקח מהם את המחשב ככה כמו שהוא בלי התיקון"

אוקי הוא נכנס אני נשאר בחוץ, דרך החלון של המעבדה אני רואה בצד מדף אם סטוק של G41M-ES2L (לוח בדיוק באותה רמה כמו המקורי שלו, ומחיר במעבדות אחרות 200-250 שקל + 100 שקל התקנה כולל כמובן התקנת הדרייברים)

בסוף כל מה שהיה צריך זה החלפה של 2 קבלים

ונחש מה, זה המעבדה שעליה המליצו לו קרובי משפחה

לפניי חודש סידרתי מחשב לחברה של ההורים, עכשו אני מכיר את המעבדה שבה הוא נקנה ומציע לאנשים לא להתקרב אליה, אבל לזה לא ציפיתי.... כשפתחתי אחד החלתי להציץ גם לשני (רק בשביל הקטע), אלה הממצאים שמצאתי ב 2 המחשבים :

כרטיס מסך מחובר למארז אם חוט בקשירה (חוט צבעוני מתוך כבל רשת במקום הבורג)

קירור מעבד 775 מחובר אם 2 קליפסים במקום 4

קירור חלש מידי למעבד - סטוק הכי נמוך שיש ל 5200 כשדבר כזה הוא גבולי גם בלוח טוב, וכל זה בלוח של שלחלק מהם יש פאק קבוע אם הקבלים לייד הסוקט וזה אומר שהמעבד בכלל חזק מידי ללוח (הלוח לא מתמודד איתו)

ספקים גנריים של CIDEV לכרטיסי מסך לא חלשים בכלל

וינדוס 7 מקורי שנקנה ב 700 שקל לא עושה אקטיבציה חושב את עצמו פיראטי (ניחוש : הוא צרב עותק לעצמו כולל הסריאל לפניי מכירת הדיסק)

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

אז תגיד לי למה זה: http://hwzone.co.il/community/index.php?topic=528145.new;topicseen#new לא נגמר? אני נואש מלעזור לך.

זה עדיין מוגזם לשלם 1,000 ש"ח (במקרה הזה יותר) בשביל... איך אני ינסח את זה בצורה הכי טובה?... כלום (יש כאלו שיחלקו עלי, אבל מבחינתי שחברה דורשת כמות כזו של כסף על קשיח החברה והמוצר לא שווים ולא משתלמים). בסוף הכל יחס עלות תועלת.

עצם העובדה שאני בררן ולא החלטי, זה כבר עיניין לדיון אחר! :nono:

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

במיוחד החלק הבא: וזה כשמדובר בדיסק סטנדרטי שיש אצל כל יבואן של WD אם זה איסטרוניקס או בנדא מגנטיק או טק-דטה או במקרה ואין אצל שניהם (שזה נדיר עד בלתי אפשרי) אז בטח יש אצל מור לוי או סי-די-לוג.

אבל "דיסקים מחודשים"? כבר שנים לא ראיתי דברים כאלה, איפה ניתן להשיג אותם היום?

דיסקים מחודשים יש בשפע ב KSP.

בזמנו קניתי אצלם מחשב חדש, שהגיע עם דיסק תקול,

כשהבאתי להם אותו - קיבלתי בחזרה דיסק שכתוב עליו "Certified Repaired" - או במילים אחרות - מחודש.

אחרי שהתלוננתי, קיבלתי כונן IDE ולא SATA3, ואחרי שהתלוננתי שוב, רק אז קיבלתי כונן חדש, נורמלי.

כוננים מחודשים זה הנוהל בחנויות שמוכרות לך כונן במחירי רצפה... וזה בהנחה שהוא לא הגיע תקול מלכתכילה.

המחיר לשעת עבודה של Doubleteam הוא בסדר גמור (275 ש"ח) - ואין שום סיבה להתלונן.

המחיר של הכונן מצד שני, מופקע בצורה לא מוצדקת.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

השאלה היא האם הכונן הקשיח היה כזה שמצריך להחליף כמו 7200.11 הבעייתי?

במידה ולא ידעת זה משהו ששולחים לסיגייט והם שולחים קשיח חדש בעל רויזיה מתוקנת עם מדבקלה בעלת מסגרת ירוקה שאומרת "זה קשיח מתוקן שלא נושא בעיה".

מפה ועד ל-"דיסקים מחודשים יש בשפע ב-KSP" זה פשוט לא נכון.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

הכי כיף להתנפח ולהגיד - איזה פראיירים , נפנה אותם לפה , קרעו אותו ...

זה מה שצריך לעשות על מנת להחליף דיסק קשיח בIMAC:

http://www.ifixit.com/Guide/Installing-iMac-Intel-27-Inch-EMC-2429-Hard-Drive/7555/1

זה מצריך כלים מיוחדים , זהירות על וידע מקדים לא בסיסי בכלל.

זה לא מארז פשוט.

(ככה זה ד"א ברוב הALL IN ONE עם מסך דק).

עכשיו - למי שעבר על ה4 עמודי הוראות - עם יד על הלב - מי כאן יכול להחליף דיסק כזה בקלות?

הייתם נותנים למשהו שלא פירק את המחשב שלו עשרות פעמים לעשות את זה?

מי היה לוקח אחריות עם מסך כזה שנדפק / נשרט? (זה מסך שדל מוכרים מקביל לו ב1100 דולר בארה"ב - זו דרך אגב חצי מהסיבה למה המחשבים האלו עולים כל כך הרבה)

אני יודע שאישית? לי לא היה את הבייצים לעשות את זה על מחשב שלי בעלות של 7-12 אלף שח

בלי קשר להאם זה שווה את זה או לא (בא נגיד שרוב מי שניסה - נישאר עם מקים מאז, ורוב מי שפוסל - לא ישב על יותר משעה) - זה סובייקטיבי.

עבודה פשוטה זה לא.

הרוויחו בדיסק הקשיח , וממש לא הרוויחו בשעות מעבדה.

ליביו

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

שטויות. יצא לי להחליף הארד-דיסק כזה ב iMac שנדפק במקום עבודה שלי. אחרי שאחד העובדים מצא סט ברגים מתאימים באיזושהי חנות בניין ליד מקום העבודה (Torx פשוט), כל העניין לקח משהו כמו חצי שעה.

אני כן מסכים שזו לא עבודה למישהו שבחים לא ראה מחשב מבפנים - אבל זה לא משנה כ"כ. העבודה עלתה 260 ש"ח שזה עוד איכשהו בסדר. 1000 (!!!!) על ההארד-דיסק של 500GB? עושים סקר שוק לפני, רוכשים את הדיסק בנפרד ומשלמים רק על העבודה!

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

תשמע,

לפני כמה שנים התקלקל לי דיסק קשיח בנייד של .

בא נגיד שהמחיר פה הוא מדהים לעומת זאת.

אל תשכחו גם שזה דיסק 2.5" במהירות 7200 בגובה נמוך - לא בדיוק דיסק 3.5" שולחני רגיל.

ליביו

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

אם חנות כזאת לוקחת מחיר כפול ומנצלת את הלקוחות בגלל חוסר ידע

אני מאחל לה שתפשוט רגל ( וזה הפעם הראשונה שאני אומר דבר כזה)

רק המחשבה על הדבר מקוממת

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

איזה מחיר כפול תגידו לי?

http://www.zigzag2000.co.il/catalog/product_info.php?cPath=26&products_id=7722

680 ש"ח למקום זול יחסית שמחזיק דיסק כזה.

כאמור - זה לא דיסק קשיח רגיל , לא בגודל , לא במהירות ולא בגובה והעבודה היא לא פשוטה.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

ארכיון

דיון זה הועבר לארכיון ולא ניתן להוסיף בו תגובות חדשות.

• צור חדש...