איך לשלם 938שח על כונן 500GB ו275שח על התקנה, ולהישאר לקוח "מאושר": - עמוד 2 - כללי - HWzone פורומים
עבור לתוכן
  • צור חשבון

איך לשלם 938שח על כונן 500GB ו275שח על התקנה, ולהישאר לקוח "מאושר":

radioactive

Recommended Posts

אז גנבו אותו במחיר של הכונן, כאילו זה לא קורה כל יום אצל כל נותני השירות במדינת ,

אני בטוח שעקצו אותכם כל כך הרבה פעמים בחיים שכבר הפסקתם לשים לב.אתם באמת מצפים מבן אדם נורמלי לדעת להחליף הארדדיסק? ועוד באיימאק? תיהיו רציניים... העולם זה לא HWzone

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

• תגובות 49
  • נוצר
  • תגובה אחרונה

אוקי, ונגיד שהוא ראה שההארדיסק עולה 550 שקל, אז?

אחרי 5 שניות במעבדה היו מערבבים אותו שזה "כונן מיוחד" של איימאק ושכונן רגיל לא ילך, כמו שמערבבים על בסיס יומי

95% ממי שקונה היום מחשב ומכיר רק 4, אין פה קשר לאפל.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

במיוחד החלק הבא:

חלק מן הדיסקים הקשיחים שברשותנו הוזמנו במיוחד מחו"ל משום שהיה מחסור בדיסקים קשיחים בארץ ( או שניתן היה להשיג רק דיסקים מחודשים ואנו לא מתעסקים עם ציוד כזה) וגם זה תרם למחיר גבוה יותר כל זאת כדי שנוכל לשמר יכולת תגובה מהירה יותר.
וזה כשמדובר בדיסק סטנדרטי שיש אצל כל יבואן של WD אם זה איסטרוניקס או בנדא מגנטיק או טק-דטה או במקרה ואין אצל שניהם (שזה נדיר עד בלתי אפשרי) אז בטח יש אצל מור לוי או סי-די-לוג.

אבל "דיסקים מחודשים"? כבר שנים לא ראיתי דברים כאלה, איפה ניתן להשיג אותם היום?

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

חשבתי שכבר עברנו את השלב של "חנות וירטואלית באינטרנט" על חנויות פיזיות שיש להם גם אתר .

אני לא יודע איך אפשר להסתכל ללקוח בעיניים ולדרוש מעל 1000 ש'ח(!) על החלפת הארד-דיסק של חצי טרה בייט.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

אתם משוגעים, לא לכולם יש את "הידע במחשבים" - המחשב זה בסך הכל כלי עבודה שמתקלקל וצריך לקחת למעבדה.

לי יש את הידע במחשבים ואין לי בעיה עם זה, תחביב נוסף שלי הוא רכבים ומוטוריקה, את רוב הטיפולים לרכב אני עושה לבד.

כמה עולה רצועת טיימינג? איביי 165$, שזה כ-630 ש"ח לצרכן סופי (כולל משלוח).

כמה תעלה הרצועה והחלפתה במוסך רגיל? כ-1000 ש"ח, ואת הרצועה המוסך קונה בפחות.

ומה עם אלה שמטפלים במוסך מורשה? צ'מפיון, 2000 ש"ח, ואת הרצועה הם קונים בהרבה פחות.

:facepalm: אין מים בכיור, אויי.. בואו נראה בזאפ כמה עולה צינור חדש שלא ידפקו אותי במחיר.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

איזו השוואה גרועה.

כמה זמן לוקח לבור במכונאות להחליף רצועת טיימינג?

לבור גמור במחשבים יקח לא יותר מחצי שעה להחליף קשיח וזה כולל הכנה מראש, קריאת מדריכים ואפילו שאילת מברג פיליפס מהשכן.

חוץ מזה תראה לי את זה שהחליף רצועת טיימינג באוטו שלו, אחרי ששחטו אותו במחיר ואומר "קרעו אותי אבל הבייבי שלי נוסע! אני מת עליו!"

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

כמה זמן לוקח לבור במכונאות להחליף רצועת טיימינג? פלוס מינוס שעת סידורים בזמן שהרכב במוסך.

ה-כ-ל אפשר לעשות לבד, כמה זמן לוקח לעשות חיסון לכלב? למה לשלם 150 ש"ח לוטרינר?

אולי לא הבנת את הנקודה שלי.

אי לכך ובהתאם לזאת, במדינה שלנו אין צדיקים וכולם מנסים להשחיל את כולם.

:nixweiss:

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

ארכיון

דיון זה הועבר לארכיון ולא ניתן להוסיף בו תגובות חדשות.

• צור חדש...