האם קיים הבדל בין התקנה אנגלית של Win7, להתקנה עברית? - Windows - HWzone פורומים
עבור לתוכן
  • צור חשבון

האם קיים הבדל בין התקנה אנגלית של Win7, להתקנה עברית?

Itzik208

Recommended Posts

אני זוכר עוד מימי ה העליזים, שתמיד היה עדיף להתקין את המערכת בתור מערכת עברית מלכתחילה, מאשר להתקין מערכת בשפה האנגלית ואז להשתמש ב MUI.

האם ב Win7 המצב דומה, או שונה? במסגרת זה שהשפה היא אחד מעדכוני הווינדוס - האם יש הבדל בכלל בין התקנה של מערכת בשפה העברית להתקנה בשפה האנגלית ואז הפיכתה לעברית?

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

יש הבדל אם אתה מתקין מערכת הפעלה מקצועית (Enterprise / Ultimate). בגרסאות המקצועיות (אלו שציינתי), אם אתה מתקין אותן במקור באנגלית, אתה יכול להוריד מ- Update) חבילת MUI לכל שפה שתבחר.

כמו שציינתי הדבר זמין רק בגרסאות המקצועית. בגרסאות הבייתיות אם אתה מתקין את מערכת ההפעלה בשפה מסויימת, זו השפה שתעבוד איתה. אין לך אפשרות לשנות את השפה.

מקווה שעזרתי ויום טוב,

dr70 :D

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

סליחה טעיתי, ב-Professional אין MUI. לכן ערכתי את התגובה.

מה לא נכון מעבר לזה? אז נכון שבגרסאות המקצועיות יש אופציות שאין בגרסאות הבייתיות. אבל הוא שאל על התקנה מבחינת שפה.

מה כאן לא נכון?

יום טוב,

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

אני זוכר עוד מימי ה העליזים, שתמיד היה עדיף להתקין את המערכת בתור מערכת עברית מלכתחילה, מאשר להתקין מערכת בשפה האנגלית ואז להשתמש ב MUI.

האם ב Win7 המצב דומה, או שונה? במסגרת זה שהשפה היא אחד מעדכוני הווינדוס - האם יש הבדל בכלל בין התקנה של מערכת בשפה העברית להתקנה בשפה האנגלית ואז הפיכתה לעברית?

אתה לא זוכר נכון.

:xyxthumbs:

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

תודה על כל המידע שנשפך פה, אבל תשובה לשאלה שלי עדיין לא קיבלתי.

האם יש הבדל בין להתקין את מערכת ההפעלה בשפה העברית מלכתחילה, לבין להתקין קודם באנגלית ואז להפוך לעברית עם MUI?

לצורך העניין - אני מדבר על גירסה 'מקצועית'.

ו KAKADU - אשמח אם תפרט יותר בפעם הבאה.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

מה הכוונה להבדל? התקנת ווינדווס בעברית זהה לתהליך של התקנת ווינדווס באנגלית, התקנת MUI ושינוי שפה.

מה שאתה עושה ידנית קורה מאחורי הקלעים בהתקנה ישירה.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

אשמח לפרט -

אתה לא זוכר נכון.

לי ידוע שההיפך הוא הנכון ( זה אמנם לא מ"ידע אישי" :lol: ),

אבל הרוב סברו שבמקרה של הגרסה האנגלית הייתה

יותר יציבה / עם פחות באגים , מזו שהותקנה בעיברית

( אני לא בטוח בכלל שהגרסה העברית התקינה MUI "מאחורי הקלעים" ).

:xyxthumbs:

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

יש הבדל אם אתה מתקין מערכת הפעלה מקצועית (Enterprise / Ultimate). בגרסאות המקצועיות (אלו שציינתי), אם אתה מתקין אותן במקור באנגלית, אתה יכול להוריד מ- Update) חבילת MUI לכל שפה שתבחר.

מה מקצועי במערכת הפעלה? יצרו כמה גרסאות כדי לא למכור פיצ'רים למי שלא צריך (אחרי כל כך הרבה שנים שלא היתה לך ברירה). ::)

בכל מקרה, אפשר תמיד להשתמש ב froggie.sk , כמו שמצויין בסטיקי של הפורום.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

ארכיון

דיון זה הועבר לארכיון ולא ניתן להוסיף בו תגובות חדשות.

• צור חדש...