לעבור לחו"ל - מאיפה מתחילים? - עמוד 3 - כללי - HWzone פורומים
עבור לתוכן
  • צור חשבון

לעבור לחו"ל - מאיפה מתחילים?

MasterDK

Recommended Posts

סלח לי שאני קצת בוטה, אבל לאיזה רמת חיים בדיוק אתה מצפה בתור מהגר בלי מקצוע, השכלה, חסכונות, רכוש, דיור, שפה, הבנה של המנטליות המקומית, חברים וקרובי משפחה שיוכלו לסייע בשנים הראשונות? נראה לי שאתה קצת חי באשליות בנוגע להגירה. זה לא זבנג ותוך שנה אתה בעל דירה ומרצדס בחנייה. אסתכן ואומר שרוב היורדים אוכלים חרא בשנים הראשונות ורובם חוזרים ארצה עם הזנב בין הרגליים וחור בכיס. הבעיה שלא שומעים עליהם ורק שומעים על הבודדים שכן הצליחו להשתלב.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

• תגובות 56
  • נוצר
  • תגובה אחרונה

זה בסדר לב אני פתוח לביקורת כל עוד היא תרבותית.

אני עדיין לא מצליח להבין את המושג "מקצוע" ואיך רוכשים את זה, ואני שואל בשיא הרצינות, אשמח לקבל הסבר.

פרט לאולי השכלה ומקצוע לרוב המהגרים אין את כל מה שתיארת. אף אחד לא נולד עם דירה בארה"ב, זה תהליך שאני בונה, שוב אף אחד לא אמר שאם מחר אני זוכה בגרין קארד אז מוחרותיים אני עם המזוודות על המטוס. אני לא הולך להגר בלי שיש לי אמצעים לקיים את עצמי לפחות בתקופה הראשונה.

אני גם יודע למה רוב היורדים אוכלים חרא, כי כולם חיים באשליה שבחו"ל כסף גדל על עצים וכל מה שאתה צריך זה רק לקטוף אותו. אני יודע שהוא לא, וכמו שפה אני עובד קשה בשביל הכסף שלי אני בטוח שגם בחו"ל אני אצטרך לעבוד קשה ואתה יודע מה אני אפילו לא אסתכן לומר הרבה יותר קשה מאשר עכשיו.

אפשר להצליח בכל מקום בעולם ואלה שעזבו וחזור עם חור בכיס כנראה גם בארץ לא היו הכי מוצלחים, פשוט יש מקומות שעושים הכל בשביל למרמר לך את החיים ( ::) ) ויש כאלה שלא.

bottom line אולי אתה צודק ואחרי שאני ארד מהארץ (אני מקווה שזה יקרה בעתיד הקרוב), לא ילך ואני אחזור כמו שאתה אומר "עם הזנב בין הרגליים וחור בכיס" אבל לפחות אני אדע שניסיתי, אומנם נכשלתי אבל ניסיתי, וזה כבר מקדם אותי צעד אחד לפני אלה שלא ניסו ורק מספרים כמה זה קשה.

עדיף לנסות ולהיצטער, מאשר להיצטער שלא ניסית
קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

אני מקפיץ.

יש למישהוא מידע על האפיק של השקעה בשביל להגר לארה"ב? נוראה מעניין אותי האפיק הזה והייתי רוצה לדעת מה נחשב השקעה ולאיפה צריך להשקיע.

כמו כן אשמח לקבל פרטים על הגרלת הגרין קארד, אם יש למישהוא.

תודה רבה מראש וסוף שבוע מעולה!

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

תודה רבה!

אכן צדקתי והויזה היא E2.

באמת מעניין מה קורה אם העסק פשוט רגל..

לפי מה שהבנתי זה לא באמת אזרחות אלה אישור לעבוד ולחיות במדינה, בטח זה סוג של משו כמו ויזה של סטודנט שכל עוד אתה לומד אתה זכאי לעבוד ולחיות באותה מדינה ואחרי שסיימת ללמוד אתה חייב או להוציא ויזה אחרת או לעזוב.

אמשיך לחפש מידע אודות ויזת E2 וכמובן שאשתף אותכם בכל דבר שאמצא.

עריכה:

מויקיפדיה

http://en.wikipedia.org/wiki/E-2_visa

This visa must be renewed every other year, but there is no limit to how many times one can renew.
Upon conclusion of the business, investors must return to their countries of , or change their status. The holder of an E-2 visa may leave the United States at any time.

בקיצור זה לא באמת אזרחות.. צריך או להקים עסק יציב מאוד ואז אפשר להמשיך לחיות בארה"ב ללא הגבלת זמן, או למצוא דרך לקבל תושבות או אזרחות.

סוף שבוע מעולה חברים!

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

גם אני אמשיך לעקוב.

יחד עם זאת אני רוצה להגיד לשואל כי הדרך הקלה (וגם הזולה) להגר היא ע"י נישואין. קראתי שמהגרת קובנית בעלת אזרחות אמריקאית עשתה מזה עסק-היא התחתנה מספר פעמים עם גברים קובנים שרצו להשיג אזרחות. מכל אחד היא דרשה 10K$ או משהו כזה. נכון שלהגר זה מסובך, אבל דווקא לנו יש יתרון כי יש הרבה ישראלים עם אזרחויות זרות, כך שלא תהיה לך בעיה למצוא מישהי ולהתחתן איתה (אפילו בנישואים פיקטיביים). זה ייצא לך הכי זול וגם הכי בטוח בהשוואה להקמת עסק או לימודים. אפילו בר רפאלי נהגה כך. שים לב שאירופה מוצפת במהגרים ורובם מגיעים ממדינות הכי נחשלות, כך שלאדם מערבי מישראל לא אמורה להיות בעיה אם באמת ירצה.

אני עדיין לא מצליח להבין את המושג "מקצוע" ואיך רוכשים את זה, ואני שואל בשיא הרצינות, אשמח לקבל הסבר.

מקצוע זה רופא, נהג סמיטריילר, מהנדס, שף, כבאי, ספורטאי, נגר, יועץ השקעות וכדומה
קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

אני אמשיך לעדכן אם יהיה לי מידע.

ובכל מקרה החלטתי לרדת ממדינות שלא דוברות אנגלית ובנתיים אני שוקל את ארה"ב וקנדה.

נישואים פקטיביים... המ לא יודע..

מקצוע זה רופא, נהג סמיטריילר, מהנדס, שף, כבאי, ספורטאי, נגר, יועץ השקעות וכדומה

האם מקצוע מחייב לימודים כלשהם? נניח רופא שלמד רפואה או שף שלמד בישול או ספורטאי שלמד (?) או שאם אני עובד כשף כבר כמה שנים אז אפשר לומר שיש לי מקצוע של שף?

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

בתור מישהו ששוקל גם הוא לרדת מהארץ (וגם רוסי) אני אומר לך 2 דברים:

1. במידה ואתה לא יהודי שומר מצוות ולא חשוב לך ללכת עם כיפה או משהו, אתה יכול לחיות לא רע ברוסיה. יש לי שם משפחה, מהנדסים ורופאים, שמתפרנסים לא רע, במיוחד אלה שגרים בערים הגדולות. מנגד, אם תעשה קולות של יהודי יכולים לדרוס אותך או משהו, וזה לא תמיד נעים.

2. לעבור למדינה עם שפה שאתה לא שולט בה זה פי מיליון יותר קשה. מה רע לך בקנדה \ אוסטרליה?

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

פותח הדיון מצאתה זמן ממש מסריח לנסות לאגר

גם בהרבה חלקים מאירופה וגם בהרבה חלקים בארצות הברית מאוד קשה לימצוא עבודה גם לאזרחים ובטח לזרים

בכל מיקרה כמו שאמרו לירשם ללימודים בהרבה מדינות יתן לך ויזה מורחבת -זה לא אזרחות אבל זה דרישת רגל במקום

מישם תיצתרך לקמבן משהו רציני יותר

אני יודע שבתאילנד לדוגמה יש קומבינה של לילמוד תילאנדית כמה שנים שבכל הזמן הזה יש לך ויזה -הבעיה שאתה מוגבל בדברים מאוד חשובים במה מותר לך לעבוד ואיזה נדלן מותר לך ליקנות

כניראה במדינות אחרות גם יש חוקים מאוד מגבילים עם ויזות ללימודים

אתה יכול לנסות להיות לא חוקי ולקוות שלא יתפסו אותך עד שתימצא אשה -אבל עדיין המיחה מאוד יקרה ובתקופה שקשה לימצוא עבודה זה בעיה גדולה

כרגע בישראל חרא אבל גם ברוב אירופה וארצות הברית חרא -וחבל כי הייתי מת להגר בעצמי

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

1. במידה ואתה לא יהודי שומר מצוות ולא חשוב לך ללכת עם כיפה או משהו, אתה יכול לחיות לא רע ברוסיה. יש לי שם משפחה, מהנדסים ורופאים, שמתפרנסים לא רע, במיוחד אלה שגרים בערים הגדולות. מנגד, אם תעשה קולות של יהודי יכולים לדרוס אותך או משהו, וזה לא תמיד נעים.

תלוי מה אתה מגדיר כ"לא רע". גם פה רופא ומהנדס יכול לחיות לא רע. בכל מקרה רוסיה היא לא אופציה, לא כרגע לפחות.

2. לעבור למדינה עם שפה שאתה לא שולט בה זה פי מיליון יותר קשה. מה רע לך בקנדה \ אוסטרליה?

הבנתי את זה כבר ולכן אני מכוון לכיוון ארה"ב\קנדה.

קרירין

התקופה אף פעם לא תיהיה טובה. תמיד יהיה משהוא מסריח, אתה אומנם יכול להמשיך לחכות לאותה תקופה שבחו"ל הכל יהיה וורוד ואז להגר, אני מוכן להמר שהתקופה הזאתי לא תגיע.

שוב אמרתי כבר באחת ההודעות שלי שאם אתה אדם נחוש בעל רצון להצליח, אתה תצליח לא משנה אם תחיה בארץ, בגרמניה או בארה"ב. פשוט בארץ.... שוב אני לא רוצה שהדיון הזה יתפח לכיוונים לא צפויים כגון פוליטיקה.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

התקופה אף פעם לא תיהיה טובה

יש תקופות שיותר קל ויש תקופות מאוד קשות

כרגע מאוד מאווד קשה בגלל שהמשבר הכלכלי באירופה וארצות הברית פגעה הרבה יותר בכלכלה שלהם לאומת

יש מקומות שאפילו במקדונלדס לא קל להשיג עבודה כי בגלל המשבר גם לעבודות שחורות כאלו הרבה מבקשים ליתקבל ואלו עבודות מהסוג שאתה "נופל אליהם" בשעת חירום

אני מוכן להמר שהתקופה הזאתי לא תגיע

אז אני מציע לך לילמוד קצת היסטוריה

קח ארץ כמו יפן לדוגמה ,היתה תקופה שישראלים הלכו לשם לימכור זבל ליפנים ועשו הרבה כסף מיזה

ליפני כמה שנים השילטונות ביפן החליטו לילחם בזה ומאז אתה לא שומע על הרבה ישראלים מוכרים זבל ביפן

זה דוגמה של מצב מטוב לרע אבל יש גם דוגמאות אפוכות לדוגמה ארצות עם קצת אוכלוסיה שכן רוצות מהגרים לדוגמה ,כמובן בגבול מסוים והגבלות אחרות

ומצב כלכלי מאוד משפיע על ההצלחה בהגירה כי לעבוד אני מניח שאתה חייב ,כי מיליונר פשוט יכול לטוס בלי צורך לעבוד

שאם אתה אדם נחוש בעל רצון להצליח, אתה תצליח לא משנה אם תחיה בארץ, בגרמניה או בארה"

ניראה לי צפיתה ביותר מידי סרטים וסדרות

החיים לא פועלים בצורה הזאת וזה לא קשור לפוליטיקה ,ופה אני מנסה להסביר לך ש"אמריקה" של ליפני המשבר זה לא "אמריקה" של היום

נכון היו תקופות שהיתה יכול להגר רוב הסיכוים שלא היתה ניתפס ובעבודות שחורות ברוב האזורים היה הרבה יותר קל ליתקיים לאומת היום

אבל המצב היום מאוד שונה וזה פשוט לא קל היום

לא אומר שזה לא אפשרי פשוט הרבה יותר קשה בגלל עניין העבודה

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

בתור מישהו ששוקל גם הוא לרדת מהארץ (וגם רוסי) אני אומר לך 2 דברים:

גם בארץ מהנדסים ורופאים חיים לא רע בכלל. רוסיה הייתה ותישאר בור שופכין בלי עתיד.

אני לא מבין מה הטעם להגר למדינה זרה רק כדי להיות פועל שחור. מי שמרוויח שכר מינימום חי בחרא גם בחו"ל.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

ארכיון

דיון זה הועבר לארכיון ולא ניתן להוסיף בו תגובות חדשות.

• צור חדש...