בקשה| המלצה למשחקים - משחקי מחשב - HWzone פורומים
עבור לתוכן
  • צור חשבון

בקשה| המלצה למשחקים

fakeman

Recommended Posts

לילה טוב

קניתי בהמלצת הפורום לפני חצי שנה בערך מחשב יקר. את המחשב אני מנצל אבל יחד איתו קניתי HD5870 (מסך U2412M) ואני מרגיש שהוא מבוזבז אני כמעט ולא משחק לא כי אני לא אוהב אלא לא מוצא משהו שווה.

אז ככה רציתי שתמליצו לי על:

1.משחק בסגנון של Red Alert 2 שלא יהיה פחות כיף ממנו מבחינת משחקיות(אפילו על חשבון גרפיקה) אם יש שילוב של שניהם אז מצויין.

2.משחק יריות בסגנון Crysis 2.

BF3 לא אהבתי בכלל.

ואם יש משהו שממש נהנתם ממנו בתקופה האחרונה.(לא משנה איזה סגנון) אבל חשוב שבכל משחק שתציעו שיהיה גרפיקה כמה שיותר טובה כדי לראות את האיכות בציוד החדש יחסית.(חוץ ממשחקים בסגנון red alert 2 שאם הם ממש טובים אני מוכן לסבול גרפיקה פחות טובה)

יש הצעות?

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

לגבי משחקי אסטרטגיה, קודם כל יש את ההמשכים של Red Alert

למשל Command & Conquer 3: Tiberium Wars

חוץ מזה המשחק שעשה הכי הרבה רעש חיובי בזמן האחרון היה StarCraft 2

או משהו מהסדרה של טוטאל וור...

לגבי משחקי יריות בסגנון crysis2 אני יכול להמליץ על

Bioshock 2 שיחקתי במשחק הראשון בסדרה ומ-א-ד אהבתי. יש אלמנטים של RPG. שמעתי שהמשחק השני פחות טוב, לשיקולך. הגרפיקה מצוינת כמובן.

STALKER משחק שמאד אהבתי עם גרפיקה מצוינת למרות שהוא כבר מ 2007

כמו כן יש את DeusEx Human Revolution וממש ממש עכשיו יצא Mass Effect 3 אבל אני אישית לא מכיר את שניהם (אני מכיר את המשחקים הקודמים בסדרה של דאוס אקס והם היו מצוינים)

דרך אגב, אתה גם מוזמן לנסות את Hard Reset שמוצע עכשיו במחיר נמוך כחלק מבאנדל של משחקי אינדי Indie Royale

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

RTS אני לא כלכך מכיר. אני משחק עכשים JA:BIA אבל אני ממליץ לחכות למבצע ואולי גם לעדכון הבא (יצא אחד ביום שישי) . אפשר להגיד שהוא דומה לcomandos . זה המרה ממשחק בתורות למשחק בזמן אמת עם אפשרות לעצור. יש לך במשחק קבוצות של לוחמים שאתה מפקד עליהם ויכול גם לסנכרן את הפעילות שלהם. עדיין אין שם fog of war (אמרו שבעדכון הבא כנראה שתהיה אופציה לזה). יש למשחק demo . בעיקר כובשים ערים ומקומות עניין אחרים ואז מגנים עליהם . יש גם משימות שמתגמלות אותך אם אתה אותם. המשחק מאוד טקטי . לנצח זה לא טריוויאלי אבל אפשר להשתמש בטקטיקות מסריחות שלא נותנות ליריב סיכוי. עדיין לעשות rush ממש לא מומלץ.

בעסקי הFPS אני גם די חלש. אני אישית אהבתי את fallout וקניתי את new vegas אבל עוד לא נגעתי בו. ראיתי את חברים שלי בsteam (רובם אמריקאים) משחקים במשחק הזה שעות. עכשיו כולם משחקים שזה בכלל RPG (לי יש חששות בקשר לאם אני אוהב אותו אז אני על הגדר).

אני בעיקר משחק binding of isaac עכשיו :lol: לא משחק גראפי במיוחד אבל כיף...

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

RTS אני לא ממש אוהב ומכיר אבל אני זוכר את stronghold crusader לטובה

בקשר ל FPS...ממ אין ממש חדשים ששווים משהו

אבל אתה יכול לנסות את:

rage

dead island

fear 3 (רצוי ומומלץ לשחק בקודמים)

metro 2033

וגם AVP2 שהוא לא חדש בכלל אבל הוא רצוי והוא משובח (אם לא איכפת לך מגרפיקה מיושנת)

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

ארכיון

דיון זה הועבר לארכיון ולא ניתן להוסיף בו תגובות חדשות.

• צור חדש...