חנות שמסרבת לתת זיכוי במזומן - עמוד 2 - צרכנות - HWzone פורומים
עבור לתוכן
  • צור חשבון

חנות שמסרבת לתת זיכוי במזומן

ModChiP

Recommended Posts

אני תמיד רציני, למה שאני סתם יספים?

וברוס לי, אם אתה לא יכול לעזור, בבקשה צא לי מהאשכול.

כן, ראיתי את זה,

פחות מ 50 שח זה הפקרות?

ועוד שאלה, מבחינה עיסקית, מי שהוא לא מנהל החנות יכול להחזיר כסף?

העניין הוא גם שאני שילמתי במזומן, זה לא משהו מסובך באשראי.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

• תגובות 39
  • נוצר
  • תגובה אחרונה

http://www.consumers.org.il/category/q-and-a

כמה דגשים:

11. ש': קניתי חולצה ושילמתי עבורה 49 שקל והמוכר לא מוכן לקבל חזרה את החולצה. האם הוא צודק.

ת':כן. על פי התקנות ניתן לבטל עסקה רק אם הערך שלה מעל 50 שקל. לגבי מוצר שערכו פחות מ-50 ₪ המוכר רשאי לנהוג על פי מדיניות ההחזרה שפורסמה על גבי שלט ליד כל קופה בבית העסק.

אופן השבת הכסף

5. ש': האם לאחר ביטול עסקה העוסק יכול לשלוח לי צ'ק מזומן בדואר או לחייב אותי להגיע לחנות לקחת אותו?

ת': התקנות לא קובעות את הדרך שבה יש להחזיר את התמורה לצרכן אלא רק את המועד האחרון . החובה להחזיר את התמורה לידי הצרכן במועד הקבוע בחוק חלה על העוסק. הדברים יעשו על פי תיאום בין הצדדים והעסק לא יכול לחייב את הצרכן לגשת לחנות.

• לגבי מכשירים חשמליים, אלקטרוניים, ריהוט, ציוד לבית ולגן, מטהרי מים, שעונים – פתיחת האריזה איננה נחשבת שימוש במוצר או גרימת פגם למוצר וניתן להחזירו, אלא אם כן יוכיח העוסק שנגרם נזק למוצר. לגבי מוצרים אלה, חיבור לחשמל, למים או לגז מהווה הוכחה כי נעשה שימוש במוצר.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

אצא לך מהאשכול אבל אשאר במעקב

ולפני שאצא קבל עצה טובה

הדבר הכי טוב שאתה יכול לעשות הוא ללכת לחנות ולבקש לשדרג למשהו טוב יותר כי האיכות של זה פשוט ירודה ביותר

אבל ממליץ לך לא לנסות לחזור על התרגיל של החלפה. לכן בדוק טוב לפני שאתה מחליף למה אתה מחליף

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

ציטטת בעצמך את הקטע הרלוונטי אליך ועדיין אתה מצפה לקבל החזר?

על מוצרים מתחת ל 50 שח ולא משנה אם זה בגדים, אלקטרוני, או גומי לא מקבלים החזר והחנות לא חייבת לך כלום.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

זה כבר נהלים פנימיים של חנות - הם יכולים גם להחליט שרק הבעלים מוציא כסף מהקופה.

אתה כלקוח במידה ועומד בתנאים אמור לקבל זיכוי כספי, מבחינתך זה לא משנה.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

ארכיון

דיון זה הועבר לארכיון ולא ניתן להוסיף בו תגובות חדשות.

• צור חדש...