תרומה לפרוייקט Wasteland 2 - עמוד 5 - משחקי מחשב - HWzone פורומים
עבור לתוכן
  • צור חשבון

תרומה לפרוייקט Wasteland 2

lev-27

Recommended Posts

• 2 שבועות מאוחר יותר...
  • תגובות 64
  • נוצר
  • תגובה אחרונה
החברה מבטיחה לפתח משחק RPG אמיתי בסגנון של פעם (נקודת מבט איזומטרית, חבורה, דיאולוגים עשירים) בעולם פוסט אפוקליפטי. מאחורי המשחק עומדים הכשרונות שהביאו לנו את Fallout 1 ומשחקי תפקידים איכותיים נוספים. המטרה המקורית הייתה 900,000$, אבל הם הצליחו לגייס נכון לרגע זה 1,100,000. ככל שהם יצליחו לגייס יותר כסף הפיתוח יהיה יותר איכותי.

http://www.kickstarter.com/projects/inxile/wasteland-2

תחשבו שאני משוגע, אבל תרמתי להם 100$. שיפתחו משחק RPG אמיתי. נמאס מכל הזבל שיוצא בשנים האחרונות.

שימו לב מי שתורם רק 15$ מקבל את המשחק בעותק דיגיטלי. מי שתורם יותר מקבל בונוסים משודרגים. לא שווה?

יפה שתרמת כבר ב-2012 !!! בזכות אנשים כמוך יצא Fallout 3 האמיתי סוף כל סוף.

זה כל כך כיף שעושים/ממשיכים עכשיו את כל המשחקים של הדור ה-56K עכשיו אני מוריד כמה משמרות בעבודה (אני הקב''ט אז אני מחליט בלאטט) ומתחיל לחרוש על:

divinity original sin

wasteland 2 /Fallout 3

shadowrun returns+dragonfall (כמעט סיימתי)

כל כך חבל שאנשים לא מכירים את המשחק arcanum of steamworks and magick obscura אין שום מצב שינסו לעשות לו חלק שני כי הוא לא תפס כמו שאר המשחקים המיתולוגיים.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

מה זה אנשים לא מכירים?

מי שמבוגר מספיק ואהב משחקי RPG זוכר את המשחק.

עידן הטכנולוגיה בעולם בו יש עדיין קסם, וההתנגשות בין השניים.

מוזיקה קלאסית נהדרת, באיכות גבוהה יחסית לאותה תקופה.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

ככל שהזמן עובר הנוסטלגיה למשחק הזה רק גוברת (שיחקתי בו איספור פעמים מאז חטיבת הביניים).

steampunk rpg זה הג'אנר שהכי חסר לי כרגע במיוחד שזה משולב עם תחילת המהפכה התעשייתית (לא כמו ב Shadow runners).

הצוות המקורי שעשה את arcanum נמצאים בחברות שונות היום כך שאין סיכויי שיצא קיק סטארטר באותה האווירה, כנראה שיש דברים שקוראים רק פעם בחיים.

אנשים שאוהבים את Fallout 2 אני מכבד, אנשים שאוהבים את arcanum אני מעריך הרבה יותר כי כאשר המשחק יצא היו לו באגים מטורפים ורק אחרי שנים הקהילה של המודרים איכשהו תיקנה אותו, diamond in the rough.

הייתה תקופה שהייתי משחק את המשחק ימים ברציפות ללא שינה הדבר היחיד שהציל אותי זה שהמשחק היה נתקע כל כמה זמן אחרת יכול להיות שלא הייתי כאן היום.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

ארכיון

דיון זה הועבר לארכיון ולא ניתן להוסיף בו תגובות חדשות.

• צור חדש...