תרומה לפרוייקט Wasteland 2 - עמוד 3 - משחקי מחשב - HWzone פורומים
עבור לתוכן
  • צור חשבון

תרומה לפרוייקט Wasteland 2

lev-27

Recommended Posts

• 2 חודשים מאוחר יותר...
  • תגובות 64
  • נוצר
  • תגובה אחרונה
  • 1 חודש מאוחר יותר...

אני מאוד אוהב את הרעיון והסגנון. מוכרח לומר שאני טיפה מאוכזב מהסרטון משחקיות הראשון שפורסם. הגרפיקה די חלשה ופשוט כל השאר נראה די בינוני. האמינציה ומערכת הקרבות נראה גם די מיושנת.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

המשחק עדיין בשלבי ראשונים. אהבתי שהם הצליחו לשחזר את האווירה הפוסט אפוקליפטית של Fallout. הדגש במשחק אמור להיות על עלילה ופיתוח דמות. גם משחקי Fallout לא היו שיא הגרפיקה בזמנם.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

המשחקיות נראית מעניינת למדי (כמו משחקי Fallout הישנים, לא ? פספסתי אותם בזמנו) והגרפיקה עוד מראש לא היתה צפויה להיות מרשימה במיוחד (אבל אני מניח שב - FHD ובגרסה הסופית היא תיראה יותר טוב), זה פרוייקט KS נוסטלגי בסה"כ ולא הפקת ענק. אם גם העלילה תהיה טובה אז אני אהיה מרוצה.

המשחק דווקא בשלבי די מתקדמים אם הם רוצים לעמוד ביעד שלהם של שחרור באיזור אוקטובר (שזה רק עוד כ - 8 חודשים).

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

חיות מוטנטיות זה די נפוץ במשחקים שמתרחשים בעולם פוסט-אפוקליפטי שעבר שואה גרעינית, ואלו גם לא האוייבים היחידים (עוד נראה מאיזה סוג יהיו יותר אנשים/חיות מוטנטיות).

ואני מניח שזה משהו שהיה גם במשחק הראשון והמשיך גם למשחק הזה.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

הבטיחו הרים וגבעות. בסוף לא יקיימו כלום. ככה זה כשמציבים יעדים לא ריאליים. הם היו צריכים להגיד תנו לנו X כסף ונעשה את מיטב יכולתנו. ברגע שהתחיל להבטיח יותר ויותר בלי לבצע חישוב אם מדובר ביעד ריאלי הם קברו tאת עצמם. אותו סיפור יקרה ל-Project Eternity. מספיק שאחד מהפרוייקטים הגדולים יצא פלופ זה יהיה הסוף של .

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

• 2 שבועות מאוחר יותר...
  • 1 חודש מאוחר יותר...

ארכיון

דיון זה הועבר לארכיון ולא ניתן להוסיף בו תגובות חדשות.

• צור חדש...