קניה קבוצתית Diablo 3 - [ההרשמה סגורה] - עמוד 14 - משחקי מחשב - HWzone פורומים
עבור לתוכן
  • צור חשבון

קניה קבוצתית Diablo 3 - [ההרשמה סגורה]

Shmonzi

Recommended Posts

כמה עידכונים חבר'ה:

אנחנו סופית עם ארקדיה, במחיר של 230 ש"ח למהדורה הרגילה. כמו כן, הקצו לנו 300 עותקים רגילים לקניה הקבוצתית, ולכן במידה ואתם עדיין איתנו בקניה הקבוצתית - יש להירשם כבר היום.

לצערי, הגבילו אותנו בכך שהקצו לנו אך ורק 40 עותקים של מהדורת אספנים לקניה הקבוצתית. אי אפשר יותר להירשם אליה, רק למהדורה הרגילה.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

• תגובות 272
  • נוצר
  • תגובה אחרונה

משתתפים בולטים בדיון

משתתפים בולטים בדיון

אמאזון הבריטי העלו מחיר ל-33 פאונד. עדיין הכי זול שמצאתי, מכיוון ש-TheHut העלו מחיר ל-38 פאונד לפני משלוח.

מה שכן, הבנתי ש-game.co.uk חזרו לעניינים, וגם הם מוכרים ב-33 פאונד כרגע, ואם הבנתי נכון המשלוח שלהם לארץ הרבה יותר זול מזה של , וגם בתוך אנגליה הם טוענים למשלוח אקספרס חינם שמגיע תוך יום לעומת שאני לא יודע כמה זמן לוקח להם לשלוח.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

אמאזון הבריטי העלו מחיר ל-33 פאונד. עדיין הכי זול שמצאתי, מכיוון ש-TheHut העלו מחיר ל-38 פאונד לפני משלוח.

מה שכן, הבנתי ש-game.co.uk חזרו לעניינים, וגם הם מוכרים ב-33 פאונד כרגע, ואם הבנתי נכון המשלוח שלהם לארץ הרבה יותר זול מזה של אמאזון, וגם בתוך אנגליה הם טוענים למשלוח אקספרס חינם שמגיע תוך יום לעומת אמאזון שאני לא יודע כמה זמן לוקח להם לשלוח.

באמת זול. אם המשלוח אקספרס הזה יוצא יום לפני והמשחק יהיה בידיים של הלקוח באותו היום שהמשחק יוצא, זה אדיר.

בכל אופן, אנחנו עדיין מקבלים אנשים לקניה הקבוצתית.

http://www.diablo3.co.il/forum/viewtopic.php?f=21&t=1932

תירשמו עוד היום לפני שההרשמה תיסגר!

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

לצערי המשלוח של , גם בתוך אנגליה, הוא רגיל. אם רוצים release day delivery צריך שם חשבון premium או משהו, ולעשות חשבון כזה זה די יקר. בכל מקרה, בשביל לחסוך 30 ש"ח פלוס דלק פלוס חניה בסנטר אני מוכן לחכות יום-יומיים.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

סתם לידע כללי,מה נסגר עם UK? אני זוכר שהם לא שולחים לארץ משחקים.(רק דיסקים וספרים)

ואיך נדע מי מהפורום באמת מגיע? יש איזו רשימה?(אני מגיע..אני מתכוון כדי שנדע מי עוד מחבירנו יהיה נוכח, ובהמשך אולי גם נתאם שעות וטרמפים למרות שבאמת קצת מוקדם בשביל זה)

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

סתם לידע כללי,מה נסגר עם UK? אני זוכר שהם לא שולחים לארץ משחקים.(רק דיסקים וספרים)

ואיך נדע מי מהפורום באמת מגיע? יש איזו רשימה?(אני מגיע..אני מתכוון כדי שנדע מי עוד מחבירנו יהיה נוכח, ובהמשך אולי גם נתאם שעות וטרמפים למרות שבאמת קצת מוקדם בשביל זה)

היי,

אין לי מושג. לא עקבתי אחרי אמזון. בכל אופן, תוכל למצוא רשימה של כל המזמינים כאן: https://docs.google.com/spreadsheet/pub?key=0AjdmWxsXGsF_dGplTDFxSkVEUzRBZTlpLVVmQW5IMmc&single=true&gid=1&output=html

אך לא מצוין שם מי מגיע ומי לא.

הייתי מאוד שמח אם הייתם זורקים להם מילה טובה בפורום, הם עמלו רבות ואני חושב שמגיע להם את המינימום הזה :) . מקווה שאראה אתכם במשחק... הולך להיות אדיר.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

amazon.com עושים בעיות עם משלוחים לארץ, אבל נראה ש-.co.uk כן שולחים (לפי מה שהבנתי ב-8 פאונדים נוספים - מחיר משלוח לא זול, אבל עדיין לא רע בהתחשב במחיר המשחק הנמוך). בכל מקרה, אני מזמין ישירות לאנגליה ככה שאני לא יכול להגיד לך בוודאות לגבי משלוח. פשוט כנס לאתר ותנסה להזמין (בהנחה שהחלטת שהמחיר טוב לך)!

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

אכן, מאז שאמאזון העלו את מחיר המשחק ל-33 פאונד (מ-30) באמת thehut נהיה משתלם יותר, לגמרי שכחתי ממנו (כי קודם באמאזון זה עלה רק 30). כמובן ש-game.co.uk עוד יותר משתלם, כי הם שולחים ב-5 פאונד עם מחיר של 33 פאונד, מה שיוצא פאונד אחד יותר זול מ-thehut. רק צריך לבדוק שהם באמת התאוששו מפשיטת הרגל הזו כפי שפורסם.

למי שמזמין מספר עותקים (ביחד עם חברים), אז game.co.uk נהיה עוד יותר משתלם. לפחות כשקניתי סטארקראפט הם שלחו לי שני עותקים בחבילה אחת (כלומר מחיר משלוח אחד). לא בטוח מה המקסימום של עותקים שהם מוכנים לשלוח בחבילה אחת, אבל זה שווה בכל מקרה.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

ארכיון

דיון זה הועבר לארכיון ולא ניתן להוסיף בו תגובות חדשות.

• צור חדש...