תאר'ד הקומדיות הרשמי - עודכן - עמוד 3 - אקטואליה ותרבות - HWzone פורומים
עבור לתוכן
  • צור חשבון

תאר'ד הקומדיות הרשמי - עודכן

benor

Recommended Posts

הקומדיות של היום זה רק קללות וציצים.

כמו שכבר צוין:

the big bang theory - חבורה של חנונים - אין קללות וציצים

how i met your mother - חבורה של חברים - אין קללות וחוץ מבארני ועלילותיו אין ציצים

scrubs - סדרה שנגמרה לפני שנתיים - חבורה של חברים בבית חולים - אין קללות וציצים.

מדובר על קומדיות מעולות.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

• תגובות 118
  • נוצר
  • תגובה אחרונה

scrubs מצוינת, אחרי יובש של הרבה שנים, הצליחו לעשות סדרה שמתבססת על סלאפסטיק ואשכרה החזיקה 8 עונות. (לא סופר את התשיעית. איכס)

יש שם לא מעט קטעים שסוחטים ממך לא פחות מצחוק מתגלגל.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

נשואים פלוס וסיינפלד הקומדיות הכי טובות אי פעם :/ לדעתי סידרה טובה אפשר להבין כבר מהפרק הראשון.

אני בעצמי מחפש קומדיה טוביה וחשבתי על "איך פגשתי את אמא שלך" אבל זה לא יותר מדי "חברים" כזה?

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

^ בהסתמך רק על הפיילוט, אני לא סבלתי שם חלק מהדמויות. יש דמויות כ"כ מעצבנות ומוחצנות (מנסות להכניס עניין ולהצחיק בכח) בצורה מוגזמת שגורמות לי רק לרצות לעזוב את הסדרה.

אתה צריך לנסות בעצמך, זוכר את הדיונים שלך על IMDB/ROTTENTOMATOE? אל תסמוך על ביקורות ועל דעות של אנשים אחרים בעניין, תגיע למסקנה לבד. אין אמת אבסולוטית ומוחלטת בנושא הזה מבחינתי חברים זו סדרה מטומטמת, לא מצחיקה עם שחקנים מעצבנים מצד שני יש אנשים שלא מבינים ולא תופסים איך בן אדם יכול שלא לאהוב את הסדרה.

The (US - עשתה רושם דווקא לא רע, ניסיתי איזה 4 פרקים אבל לא התחברתי יותר מדי להומור שם. בכל זאת הייתי מציע לך לנסות היא מאוד קלילה.

עכשיו אני מנסה את Scrubs - בהסתמך רק על הפיילוט, זה נראה מבטיח...

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

scrubs מצויינת וגם נותנת ערך צפיה מעבר לבדיחות קרש/סלפסטיק/כלום.

coupling המיתולוגית הרבה יותר מצחיקה מסיינפלד לדעתי והדמות של ג'ף שם עוד הזויה יותר מקרמר. תן לה צ'אנס.

יש כמובן את shameless שמצליחה להיות מצחיקה מאוד למרות הבוטות והתכנים.

californication זו פשוט בדיחת סקס אחת גדולה.

ובשפת הקודש - "עבודה ערבית" היתה יכולה להיות מצחיקה בטירוף לולא הצחוק היה על חשבוננו (ובצדק רב לצערי).

לאף אחת אין את ההומור הסיינפלדי אבל בדיוק כמו "חברים" אותי לפחות זה כבר מזמן לא מצחיק.

פה ושם מעלה חיוך נוסטלגי...

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

כמו שכבר צוין:

how i met your mother - חבורה של חברים - אין קללות וחוץ מבארני ועלילותיו אין ציצים

scrubs - סדרה שנגמרה לפני שנתיים - חבורה של חברים בבית חולים - אין קללות וציצים.

מדובר על קומדיות מעולות.

חוץ מscrubs, שגם שם אגב לא חסר, מדובר על "קומדיות" שחורשות בדיחות סקס.

לא שזה דבר רע חס וחלילה, אבל כשאתה מתמקד רק בנושא אחד, זה מתחיל להמאס. ובסיינפלד יש הרבה תחומים מעניינים כל פרק ופרק.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

כמו שכבר צוין:

מדובר על קומדיות מעולות.

the big bang - אכן מצחיק, אבל בעונה הנוכחית נראה שהכל חוזר על עצמו כבר. ויש די הרבה בדיחות סקס שכבר לא מצחיקות.

איך פגשתי את אמא - לא ראיתי

scrubs - לא ראיתי, אבל אתחיל את העונה הראשונה.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

בינתיים לא "התגלגלתי מצחוק" מ- Scrubs כמו שאחד המשתמשים ציין אבל עדיין כיף לראות.

יש הבדל מהותי בין העונה הראשונה לשאר העונות?

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

סקראבס היא סדרה שגם היא עובדת על בדיחות בין החבר'ה על דברים שקרו. לדעתי כל העונות של סקראבס טובות (9 זה לא סקראבס, זה זבאלה).

היא לא קומדיה מקצה לקצה אלא שיש בה גם חלקים דרמתיים אבל לדעתי היא בהחלט כתובה מעולה, יש לא מעט חלקים שהצופה יכול להתחבר אליו מהחיים האישיים שלו

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

חוץ מscrubs, שגם שם אגב לא חסר, מדובר על "קומדיות" שחורשות בדיחות סקס.

לא שזה דבר רע חס וחלילה, אבל כשאתה מתמקד רק בנושא אחד, זה מתחיל להמאס. ובסיינפלד יש הרבה תחומים מעניינים כל פרק ופרק.

המפץ הגדול עם סקס? בקושי.. צוחקים מדיי פעם על זה שהם לא מצליחים להשיג אף בחורה אבל אין דגש על סקס.

איך פגשתי את אמא עם סקס? רק בארני וזה מצחיק אז אני לא רואה פה משהו פסול.

לא צריך להתייחס לסדרות קומדיה טובות ככאלו של חרדים.. האדם בטבעו עוסק בתחום המין ביומיום אז אם בסדרה מופיע בסיחה או סצינה כלשהי שקשורה לזה לא חייבים לצעוק "פרובוקטיביות! פרובוקטיביות!!!".

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

אני רחוק מלהיות דתי. וזה לא פסול מבחינתי, אבל יש גבול. כל הקומדיות ההוליוודיות והסדרות הקומיות מבוססות ברובן על סקס. באיזשהו שלב זה פשוט נמאס.

סיינפלד לעומת זאת מביא כל פרק סיטואציה שונה מהחיים.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

שאלה כזאת ופורם שמלא בחנוני מחשבים שאפילו לא מציינים את The IT Crowd אני מתבייש להיות חבר בו. יותר מצחיקה וקוורקית מכל הסדרות המוזכרות פה ביחד.

TheITCrowd.jpg

אם תראה ותאהב אני יביא לך המלצות נוספות.

it's always sunny in Philadelphia גם נראה לי תפור עליך לא יודע למה הפסקת.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

ארכיון

דיון זה הועבר לארכיון ולא ניתן להוסיף בו תגובות חדשות.

• צור חדש...