האם עבדו עליי במימוש אחריות לכ.מסך? - כרטיסי מסך - HWzone פורומים
עבור לתוכן
  • צור חשבון

האם עבדו עליי במימוש אחריות לכ.מסך?

niron

Recommended Posts

שלום לכולם,

ברשותי היו 2 כרטיסי 5850 בCF ( ללא OC) . אחד מהם לא היה תקין ולכן נשלח ע"י מעבדה למימוש אחריות מול היבואן, מצורפת תמונה עם פרטים עליו.

כפי שניתן לראות רוחב הפס שלו הוא 256 ביט , זמן שעון 725 GHZ וזיכרון 1000GHZ, ותמיכת בsopenCL ו-directcompute 5.0.

במקום לתת את אותו הדגם היבואן שלח כרטיס מסדרה של 6800 בגרסת OC וללא קופסא ודרייברים,שעליו צירפתי גם מפרט:

פה ניתן לראות את ההבדלים הבאים: רוחב הפס שלו הוא 128 ביט , זמן שעון 820GHZ וזיכרון 1050GHZ, ותמיכה רק ב-directcompute 5.0.

יש לי הרגשה ששלחו לי כרטיס חלש משמעותית שמנסים לכסות זאת בעזרת גרסה עם OC מהיצרן בתדר קצת יותר גבוה, ומעבר לכך, עקרונית, האם ניתן לעשות CF והאם העבודה ששני הכרטיסים פועלים בתדר שונה יכולה לעשות בעיות??

אשמח אם תתנו לי חוות דעת שאדע איך לפעול.

תודה רבה לעוזרים.

[attachment deleted by admin]

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

• תגובות 36
  • נוצר
  • תגובה אחרונה

מעניין.

תוריד בבקשה את הגירסה האחרונה של GPU-Z מכאן וצלם שוב פעם את המסך של ה "Radeon HD 6800".

משהו שם לא מסתדר מבחינת איך שהגירסה הנוכחית שלך מזהה את הכרטיס הזה.

מעבר לכך, אני לא מכיר Radeon 6800 בעל 128bit. אמור להיות שם 256bit בין אם זה 6850 או 6870.

ולגבי בנצ'ים של ה 58xx וה 68xx, בדוק את אלו וחשב את הממוצעים ביניהן:

http://www.guru3d.com/article/radeon-hd-6850-6870-review/14

http://www.anandtech.com/show/3987/amds-radeon-6870-6850-renewing-competition-in-the-midrange-market/14

http://www.techpowerup.com/reviews/ASUS/Radeon_HD_6850_Direct_Cu/7.html

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

AlderaaN - הורדתי את הגרסא הכי מעודכנת לתוכנה ששלחת , ומסתבר שהבעיה הראשונה נפתרה. מצורפת תמונה.(צירפתי את התמונה של שוב כדי שהיה נוח להשוות ביניהם לגבי השאלה הבאה):

לגבי השאלה השנייה - האם ההבדל בין הסדרות (5800 ו6800) והתדרים של שני הכרטיסים יעשו בעיות ו/או מסכים כחולים בCF ??? ?

הבדלים נוספים מצאתי בין מס' הטרנזיסטורים ( ב5850 יש יותר משמעותית), האם הדרה 5850 נחשבת עדיפה על 6850 ??

בזמנו ה-5850 עלה לי 1600 ש"ח,האם הכרטיס שנתנו לי שווה ערך או עדיף על זה החליפו לי??

[attachment deleted by admin]

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

עד כמה שידוע לי אתה חייב כרטיסים מאותה סדרה.

לגבי הכרטיס שנתנו לך זה תקין לגמרי.

במידה ואותו כרטיס לא נמכר, יתנו לך כרטיס שווה ערך לכרטיס שהיה לך.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

תשובות לשאלות שלך:

1. נתנו לך כרטיס Radeon HD 6850 מומהר (בקטנה).

2. באופן עקרוני אין בעיה לשלב כרטיס מסך מסוג זה עם ה Radeon HD 5850 (הבט כאן) אך מכיוון שהם לא באותה רמה מבחינת ביצועים (ה 6850 חלש מה 5850) - המערך שלך יפעל כאילו יש לך זוג 6850 ולא 5850.

כפי ש v3rtigo כבר רשם - ככל הנראה סיפקו לך כרטיס אשר עומד היום כשווה ערך (לא מבחינה ביצועית, אלא כספית) ל 5850 (ולאו דווקא כזה של עם מסדרת ה CU).

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

אז לפי מה שאתה אומר הכרטיס שנתנו לי חלש ממה שהיה לי בהתחלה, ולא בטוח שיעבוד עם CF בצורה טובה אם בכלל.

יש טעם לדרוש מהם שיספקו לי את אותה הסדרה??? לא הגיוני שלא מוכרים יותר 5850 ושהם לא יכולים לספק לי מה שקניתי מהם מההתחלה, מה גם שלא מדובר בסדרה מאוד ישנה ואני סה"כ מבקש שיעמדו באחריות ויספקו לי את אותו הכרטיס עם אותם הביצועים שקניתי מלכתחילה.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

תפנה אליהם ותאמר להם כי יש לך מערך CF של שני 5850. או שיתנו לך 5850 או שיחליפו לך גם את ה-5850 השני (ותקבל ביצועים עדיפים)

הבנתי... אבל איך הגיוני שיהיו ביצועים עדיפים לזוג 6850 על 5850 אם הסדרה הישנה של ה5850 עדיפה? (זה מה שאמרו לפי כמה פוסטים)

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

הגיוני... תוספת של 6850 נותנת כמעט 100% שיפור לעומת 5850 נוסף שנותן תוספת נמוכה יותר.

בנוסף, ה-6850 חסכוני יותר, חדש יותר ובעל תמיכה הרבה יותר טובה בטכנולוגיית ה-CF מה שיתבטא (חוץ מה-scaling העדיף) בפחות בעיות

במשחקים.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

:xyxthumbs: כמו שכבר נאמר לך ב-CF של 6850 הביצועים יהיו עדיפים על זוג 5850. אתה מרוויח כרטיס חלש יותר בנפרד, אבל חזק בזוג (CFX).

הטכנולוגיות פחות משנות לגיימר הממוצע.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

למורות שאני חושב ש 6850 זאת חלופה הולמת (אישית אני מעדיף את הכרטיס) ל-5850 אני במקומך הייתי מנסה להוציא מהם 6870.

כשה- GTX295 שלי התקלל הם ניסו לתקוע לי במקומו GTX470, אך מכיוון שהוא חלש יותר דרשתי שיחליפו ל-GTX480 והם קיבלו את הטענה.

נסה לחפש ברשת פריטקסט של משתמשים אחרים שיתמוך בטענה זו.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

סתם שאלה, בתור חברה שרוצה להרוויח כסף ולא להפסיד, למה שהם (היבואן) בכלל ישקלו להחליף לי לצמד 6850 (או 6870 יחיד)? כי סה"כ התקלקל לי כרטיס אחד, למה שיעניין אותם שיש לי CF?? כי אם הם יקבלו את ההצעה בשורה התחתונה הם מפסידים כסף ונתקעים עם כרטיס ישן יחסית, מעבר לזה צמד 5850 או צמד 6850 עדיף על 6870 יחיד,לא?? לפי דעתי מקסימום הם יחליפו לי ל5850 בגלל הCF, לפחות זה מה שנראה הגיוני לעשות מהצד שלהם.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

זה לא מעניין אותם. זה הכול שאלה של כמה אתה יכול להתחבר ל-inner נודניק שבך...

אתה שואל אותי אם עדיף 6850 או 6870?! שאלה קצת טיפשית אתה לא חושב? מה מזיק לנסות. יקבלו יקבלו. לא יקבלו.. לא הפסדת כלום.

שידרוגים זה לא דבר לא נפוץ כשהמוצר המקורי אזל במלאי וזה פתוח לפרשנות. אני יכול להגיד לך גם שאיבורי שידרגו לי הרדיסקים מ-500GB ל-1TB.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

ארכיון

דיון זה הועבר לארכיון ולא ניתן להוסיף בו תגובות חדשות.

• צור חדש...