פרוייקט "תגלית", מומלץ? - כללי - HWzone פורומים
עבור לתוכן
  • צור חשבון

פרוייקט "תגלית", מומלץ?

Born2Kill

Recommended Posts

שלום וברכה,

אני מאמין שחלקכם הייתם בפרוייקט הזה (חיילים "מראים" את ליהודים מחו"ל וכו' ועושים איתם פעילויות משותפות)... אני חייל ששמעתי על זה ומעוניין להשתתף בפרוייקט, אך יש כמה סוגיות שיכולות לערער את השתתפותי:

יש לי אישור עבודה ואני עובד בערך פעמיים בשבוע, אני חייב להתייצב לעבודה ב-18:00.

האם הפרוייקט יכול להתאים ללו"ז?

כמה זמן צריך להקדיש לזה?

ובאופן כללי, אשמח לקבל חוות דעת מהפורום על הפרוייקט...

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

יצא לי להשתתף לפני כ 4 שנים, במידה וזה לא השתנה,

זה חוויה לא מהעולם הזה ;D (אמריקאיות מתות על חיילים ישראלים).

זמן זה תלוי בהקצאות של היחידה שלך ועל איזו חברה תיפול (אם אני לא טועה יש איזה 4 חברות שמפעילות את תגלית)

זה בין שבוע לשבועיים, כאשר אין אפשרות לצאת הבייתה.

אתה נמצא 24/7 איתם בתנאי פנימיה, מטייל איתם בארץ,

הולך למסיבות, משתכר, קם עם האנגאובר וחוזר על הפעולה במשך שבוע :)

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

אומנם לא הייתי בתגלית, אבל שמעתי קצת מאנשים וממה שהבנתי:

אתה עם האמריקאים 24/7, כמו סוג של מלווה שכזה למרות שיש מדריך שאומר פה זה ככה וככה.

אתה מלמד אותם על התחכים הישראלים של המוכרים שיקלטו תייר וידפקו לו מחיר ולכן אתה תקנה להם "מציאות" במחיר של ישראלי והם יעריצו אותך. שלא נדבר שכמו שקודמי ציין, האמריקאיות חיות בחלום אמריקאי ואתה בעצם סוג של "אביר על הסוס הלבן" מבחינתן- "אוווו!!! לוחם!!!"

מעבר לכך אתה בעצם שגריר של ומסביר להם על מדינת ועל כך שאנחנו לא כמו שמציירים אותנו בארה"ב בתקשורת כצבא כיבוש ומה שאנו עושים לשכנינו... זה זכות להציג את האמת הישראלית לאנשים שתומכים בישראל בסופו של דבר מבחינה כספית וצבאית בעת הצורך.

בקיצור להבנתי, זה קראחה רצינית של מסיבות וטיולים בלי הפסקה שאם וימזל מזלך להיבחר מהיחידה שלך לצאת- אל תגיד לא! כמובן שזה מתנגש עם האישור עבודה שלך מכיוון ואתה עם האמריקאים בלי הפסקה. איך אתה פותר את זה אין לי מושג. אבל זה מסוג הדברים שזוכרים לכל החיים ואי אפשר ממש לומר להם לא (גם זה נראה לי יורד מהפז"ם).

אני ממליץ לך לצפות במערכונים של ארץ נהדרת בנושא. עד כמה שהם טיפשיים יש בהם קצת אמת....

נ.ב-

אם לא ציינתי ולא היה ברור מן הסתם- מדברים שם אנגלית, אז צריך אוצר מילים יותר גדול מ-YES/NO.. ;D

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

אוף, זה באמת מעפן שזה מתנגש עם העבודה, ברגע שאני הולך לזה אז יכולים לפטר אותי מהעבודה...

נראה לי אני אוותר.

בכל זאת, כל כמה זמן יש את הפרוייקט הזה, כנראה אעשה זאת בסוף שירות.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

4 ימים גם לא תהייה בעיה לדעתי, מעל זה יכול להיות בעיה...

אבל אתה אומר 4 ימים כי זה טיול שנערך 4 ימים בלבד או 4 ימים מינימום זמן למחוייב להישאר בטיול?

נ.ב. תישאר איתי על הקו, כי אני מחר אצל המש"קית חינוך לראיון על הבוקר.

אז אני צריך לדעת איפה אני עומד לפני שאני הולך על זה. :)

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

אאהה אוקיי, הבנתי עכשיו למה הכוונה (הבנת הנקרא, טמבל שכמוני). ;D ;D

בכל מקרה, זה לא פותר לי את הבעיה, כי המעסיקה שלי צריכה אותי כל שבוע, חשבתי אולי אפשר לקמבן משהו בימים שאני לא עובד...

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

חייב להוסיף כמה דברים

1. בגדול כבר די הפסיקו את כל העיניין של המסיבות ואלכוהול בלי הפסקה, נמאס להם שהם באים להראות לאמריקאים את הארץ ושמים עליהם מלא כסף והם כל היום שיכורים, עדיין שותים ועדיין יש מסיבות אבל במתינות.

2. כמעט כל התגליות זה 5 ימים והרבה מהם זה גם ככה על סופ"ש

3. זה ממש אדיר ואם יש לך את האפשרות אל תחשוב אפילו על לוותר

בהצלחה :)

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

ארכיון

דיון זה הועבר לארכיון ולא ניתן להוסיף בו תגובות חדשות.

• צור חדש...