כונן SSD הלך? האם יש כלי לבדיקה? -עידכון- לא מצליח לעדכן קושחה - עמוד 2 - אמצעי אחסון - HWzone פורומים
עבור לתוכן
  • צור חשבון

כונן SSD הלך? האם יש כלי לבדיקה? -עידכון- לא מצליח לעדכן קושחה

Oranl

Recommended Posts

היי רובי,

הכונן הוא אכן SATA3 והיה מחובר ללוח DH67BL שם היו הצרות. כעת חיברתי אותו ל-P35 לבדיקה (חיבור SATA2 כמובן) ונראה שהוא נגיש.

עריכה: בדקתי עם SSDlife את מצב הכונן (תוכנה אמינה?) ונראה שהוא תקין, רצ"ב צילום.

כך גם לפי CrystalDiskinfo

אולי צריך לעדכן ביוס בלוח אינטל? אולי לעדכן קושחה לכונן?

[attachment deleted by admin]

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

• תגובות 41
  • נוצר
  • תגובה אחרונה

טוב, לאחר הלילה ניגשתי הבוקר למחשב והכונן לא מופיע ב"מחשב שלי", גם לא דרך ניהול כוננים ולא בביוס. למרות החיווי שנתנו התוכנות לבדיקה, האם הכונן תקול?

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

כנראה הבעיה בכונן.

נסה לעדכן קושחה.רק תבדוק קודם שזה לא יבטל לך את האחריות (אני לא רואה סיבה לכך,הרי מדובר בעדכון רשמי).כמו כן שים לב שהקושחה מתאימה לכונן שלך (כתוב שזה עדכון לכוננים המתחילים ממספר סידורי מסוים).

http://www.anandtech.com/show/5745/crucial-releases-firmware-update-for-m4-ssd

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

כשאני בוחר כאן את סוג הכונן, M4, אני מקבל את עידכון הקושחה האחרון - 000F, עדכון רביעי לקושחה הקיימת אצלי - 0001. לפי מה שאני רואה - אפשר לעדכן ישירות לגרסה האחרונה נכון?

כדאי יהיה לעדכן גם ביוס בלוח-אם?

עידכון: ניסיתי לעדכן קושחה לכונן בעזרת ה-UTILITY אבל כלום לא קורה. המחשב עושה ריסט וחוזר כשהקושחה נשארה בגרסתה הישנה. WTF?

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

להחליף מכיוון שנראה שהכונן תקול. הוא מאבד קשר עם המחשב, תופעה שחזרה על עצמה גם בבדיקה במחשב אחר.

אף אחד לא מבטיח שעידכון הקושחה יפתור את הבעיה הזו..

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

ארכיון

דיון זה הועבר לארכיון ולא ניתן להוסיף בו תגובות חדשות.

• צור חדש...