מרכיבים משקפיים? תכנסו לקרוא http://www.zennioptical.com - צרכנות - HWzone פורומים
עבור לתוכן
  • צור חשבון

מרכיבים משקפיים? תכנסו לקרוא http://www.zennioptical.com

averaraz

Recommended Posts

אני מרכיב משקפיים עוד מתקופת הגן, רוב מרכיבי המשקפיים משלמים סכומים נכבדים על מסגרת+עדשות אחת לתקופה אצל אחת הרשתות הגדולות או בחנות מקומית.

לפניי מספר חודשים הזמנתי זוג משקפיים מהאתר של zennioptical.com וקיבלתי אותם אחרי שבועיים, העיסקה שביצעתי כללה מסגרת + עדשות 1.57 (ללא תוספת תשלום) + ציפוי שריטות + ציפוי UV + ציפוי אנטי-גלר (5 דולר) + משלוח (10 דולר) ... סה"כ 27 דולר - בערך 100 ש"ח.

האתר הוא כנראה האתר הכי גדול למכירת משקפיים אונליין ככה שאם עושים את הדברים נכון אין באמת ממה לחשוש. עלות זוג משקפיים ימתחילה מ7 דולר(לא כולל משלוח) תלוי במסגרת ובתוספות.

אז מה אני צריך לעשות כדי להנות מזוג משקפיים חדש?

1) מרשם - מאופטמטריסט/רופא עיניים, אפשר גם לקחת את המשקפיים שלכם לחנות ושם יש מכונה שבודקת את המספר(אך לא בטוח שהחנות תשמח לומר לכם את המרשם שלכם).

2) מרחק בין אישונים - יש מספר מדריכים ברשת למדידת המרחק בין האישונים וחשוב מאוד שזה יהייה מדויק לכן כדאי שתבדקו את המרחק מספר פעמים.

3) תמונה שלכם שהפנים מול המצלמה כמו פספורט.

4) כרטיס אשראי בינלאומי.

איך מזמינים?

1) נכנסים לzennioptical.com

2) מוצאים את המסגרת שמתאימה לכם ביותר( שימו לב לנתוני המסגרת שלא תהייה גדולה או קטנה מידי בהתאם "לגודל" הראש שלכם).

3) בודקים איך אתם נראים עם המסגרת שמצאה חן בעינכם.

4) מכניסים את המרשם שלכם

5) בוחרים תוספות נוספות כמו עדשה בצבע, עדשה דקה יותר, עדשה מתחלפת, ציפויים וכו'

6) משלמים

7) מחכים לזוג משקפיים החדש שלכם.

יש עכשיו מזמינים 2 זוגות והשלישי חינם(על רוב העדשות,מסגרות)...

מישהו מעוניין להזמין יחד המבצע נגמר עוד יומיים...?

תהנו!

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

• תגובות 35
  • נוצר
  • תגובה אחרונה

תודה על הפוסט. מה טווח המחירים שם של מולטיפוקל אתה יודע? אני מתעצל מלבדוק.

מסגרות מתחילות ב7 דולר ומגיעות עד 50 דולר בערך למסגרות טיטניום וכדומה.

עדשות מולטיפוקול מתחילות ב22 דולר - אבל תלוי מה המספר שלך ואיזה תוספות אתה רוצה/צריך.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

זה רק בהזמנה אישית או שאפשר לבדוק דגמים ולמדוד?

אני לא רוצה לקנות , בטח שלא משקפי ראיה, ולהיראות כמו הארי פוטר.

מה איכפת לך??!? תוכל לקנות 10 זוגות באותו מחיר :bash: .

הוא רשם שיש אפשרות להעלות תמונה ולדמות כיצד המשקפים יראו על הפרצוף שלך. אני קניתי עיוור ועבד פיקס.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

זה רק בהזמנה אישית או שאפשר לבדוק דגמים ולמדוד?

אני לא רוצה לקנות , בטח שלא משקפי ראיה, ולהיראות כמו הארי פוטר.

כמו שכתבתי בהודעה הראשונה, ניתן להכניס תמונה שלכם(ראש ישר מול המצלמה בלי הטיות) וכך ניתן להרכיב את כל המבחר ולדמות איך המסגרת תראה על הפנים שלכם.

את הזוג שקיבלתי מהם לקחתי לאופטומטריסט שלי (לו שילמתי 900 ש"ח על מסגרת ממותגת + עדשות לפני שנה וחצי) כדי שיבודק אם המספר שלהם הוא אותו מספר כמו במשקפיים שקניתי ממנו והוא אמר "1 על 1" אותו מספר.

דרך אגב המשקפיים שקיבלתי מZENNI הם בעלי עדשות יותר דקות מהעדשות שקניתי בארץ.

אני החלטתי לנסות אחרי שקראתי שעשרות אלפים כבר קנו(גם מהארץ ובעיקר מחו"ל - תבדקו בפייסבוק שלהם) חקרתי והזמנתי אמרתי מקסימום הלכו 100 ש"ח ובמקרה הטוב אני יכול להרוויח אלפים וגם מכרים שלי ירוויחו... אני מקווה שגם חלקכם...

תזכרו לא תמיד לקחת עדשות בחינם דרכם כי אולי הן יהיו עבות(תלוי במספר שלכם) , אתם יכולים להתייעץ עם הצאט שלהם לגבי עובי העדשה לפי המרשם שלכם.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

תן טווח עליון בכל מקרה בארץ זה מתחיל ב-5000 ש"ח :facepalm:

המסגרת הכי יקרה : 46$

עדשות המולטיפוקל הכי יקרות: 190$ - כאשר מדובר פה בעדשה בעלת אינדקס 1.67 + Transitions Photochromic

עדשות אלו מתכהות בחשיפה לשמש ומתבהרות חזרה

ובוא נניח אתה לוקח עדשות מולטיפוקל יותר פשוטות 39$ עדשות מולטיפוקל פוליקרבונט 1.59

תוסיף ציפוי אנטי-גלר 5 דולר

משלוח 10 דולר

סה"כ 251$ לזוג מולטיפוקל הכי יקר באתר

100$ לזוג מולטיפוקל האחר שציינתי יותר

שימו לב - המידע שסיפקתי בהודעה זו הוא עבור מסגרות "יקרות" כמובן שיש אפשרות לקנות מסגרות בעלות נמוכה בהרבה.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

ארכיון

דיון זה הועבר לארכיון ולא ניתן להוסיף בו תגובות חדשות.

• צור חדש...