הגבלת 50 ג'יגה של הוט - רשתות ואינטרנט - HWzone פורומים
עבור לתוכן
  • צור חשבון

הגבלת 50 ג'יגה של הוט

yellow acid

Recommended Posts

בדיוק עכשיו שיינתי מסלול בהוט וקיבלתי למייל את החוזה. כתוב שם שהם יכולים לחייב אותי על שימוש מעל 50 ג'יגה! :o :o

יש למישהו יש עוד פרטים בנושא? גם בספקיות אחרות זה ככה?

אני שוקל ברצינות להתנתק מהם בגלל זה...

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

מצטרף לשאלה: היום עישתי חוזה עם בבל"ת + ADSL (באנדל) ובחוזה כתוב עד 65GB וכן ש:

"בזק בינלאומי תהא רשאית, על פי שיקול דעתה הבלעדי, שלא לאפשר לך לעשות שימוש בשירותי הגישה לאינטרנט להעברת נתונים בהיקף העולה מסגרת החבילה."

האם יש למישהו נסיון עם הסיפור הזה?

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

יש כל כך הרבה נושאים שנפתחו על זה.

אין כרגע שום הגבלה ממשית וזה סעיף משפטי בלבד ובפועל לא נעשה איתו כלום.

בחוזים שלהם יש המון סעיפים משפטיים שנראים לנו הזויים אך בפועל באמת לא יתקיימו.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

כשחיפשתי בפורום על הבעיה שלי עם הוט מצאתי גם הודעות על בין לאומי וכולם אומרים שהם לא אוכפים את זה.

לנריה 40, כל ההודעות שמצאתי שכן היו קשורות להוט היו קרובות לתאריך יציאת החוק ולכן אני שואל שוב.

וגם אם יום אחד זה יאכף, אני יכול לאכול אותה בכמה מאות שקלים בלי התראה!

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

כשחיפשתי בפורום על הבעיה שלי עם הוט מצאתי גם הודעות על בין לאומי וכולם אומרים שהם לא אוכפים את זה.

לנריה 40, כל ההודעות שמצאתי שכן היו קשורות להוט היו קרובות לתאריך יציאת החוק ולכן אני שואל שוב.

וגם אם יום אחד זה יאכף, אני יכול לאכול אותה בכמה מאות שקלים בלי התראה!

אני חושב שאם אכן זה ייאכף, מחובתם להודיע לך על כך.

הסעיף לא קובע כמה בדיוק משלמים על חריגה. אם הם יחליטו לאכוף את זה וגם יחליטו על הסכום לתשלום, הם חייבים ליידע אותך.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

בדיוק עכשיו שיינתי מסלול בהוט וקיבלתי למייל את החוזה. כתוב שם שהם יכולים לחייב אותי על שימוש מעל 50 ג'יגה! :o :o

יש למישהו יש עוד פרטים בנושא? גם בספקיות אחרות זה ככה?

אני שוקל ברצינות להתנתק מהם בגלל זה...

שוב - הסעיף הזה אומר במילים פשוטות, "בהמשך, אנחנו יכולים לבקש לחייב אותך בצורה ברורה על חריגה (למרות שכרגע אנחנו לא אומרים איך בדיוק), ואתה לא תוכל לבוא אלינו בטענות, ובפרט לא תוכל לומר שזה לא היה חלק מהחוזה שלך".

יותר ברור?

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

וסתם לידע כללי, ככל הנראה HOT עושה את זה בכדי למנוע מחברות אחרות לרכוב על הרשת שלה, כמו למשל שאורנג' רצתה לעשות בעבר או סלקום כיום עם שירות ה- IPTV. זאת אומרת למכור שירותי טלוויזיה על תשתית האינטרנט. שמה מן סעיף הגבלה לבוא היום שסלקום תחליט להצטרף לשוק הטלוויזיה ואז להתחיל להגביל ו- 50 ג'יגה לצפייה בטלוויזיה זה מעט מאוד.

מה שכן יתאפשר לסלקום ואורנג' בנכוחות משרד התקשורת זה שהן יקנו מהוט ומבזק רוחב פס וימכרו לנו שירותים שלהם על התשתית של בזק/הוט.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

שוב - הסעיף הזה אומר במילים פשוטות, "בהמשך, אנחנו יכולים לבקש לחייב אותך בצורה ברורה על חריגה (למרות שכרגע אנחנו לא אומרים איך בדיוק), ואתה לא תוכל לבוא אלינו בטענות, ובפרט לא תוכל לומר שזה לא היה חלק מהחוזה שלך".

יותר ברור?

כן הבנתי. השאלה איך הם אמורים להודיע? אם זה דרך המייל זה לא שווה כלום אני בקושי נכנס אליו...

יש חוק שמחייב אותם שזה יהיה טלפוני\מכתב בדואר? כי נראה לי שהם ירצו למשוך כמה שפחות צומת לב כשזה יקרה.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

כן הבנתי. השאלה איך הם אמורים להודיע? אם זה דרך המייל זה לא שווה כלום אני בקושי נכנס אליו...

יש חוק שמחייב אותם שזה יהיה טלפוני\מכתב בדואר? כי נראה לי שהם ירצו למשוך כמה שפחות צומת לב כשזה יקרה.

הפוך, הם ירצו למשוך כמה שיותר תשומת לב, כדי שלא תגיד שלא ידעת. החוק מחייב אותם.

קרוב לוודאי שהם ישלחו לך מייל וגם יפרסמו את זה דרכם. בנוסף, אתה תשמע על זה במדורי הצרכנות השונים (מן הסתם עם הביקורות במקרה הטוב וההשמצות במקרה הרע) באינטרנט...

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

ארכיון

דיון זה הועבר לארכיון ולא ניתן להוסיף בו תגובות חדשות.

• צור חדש...