כשיח או SSD למערכת הפעלה, כמה MB/GB? - עמוד 2 - אמצעי אחסון - HWzone פורומים
עבור לתוכן
  • צור חשבון

כשיח או SSD למערכת הפעלה, כמה MB/GB?

jetman

Recommended Posts

הבנתי, אני יחשוב על זה, אבל לקנות 2TB שיחולק למחיצות זה יותר חכם?

מאשר לקנות אחד קטן של 500 ומתי שיצתרך עוד מקום, לקנות אחד נוסף?

לדעתי זה איזה סטיגמה עצלי, כי אני מאז שאני בעולם המחשבים, והרכבתע במשך

השנים כמה וכמה מחשבים, תמיד היה C נפרד קטן יותר ו1-2 גדולים יותר ל "מזבלת המדיה" כמו שאני קורא לה.

שלי מורכב מ HDD F3 של סמסונג של 500GB ו ממנו 50GB מחיצה של הWindows,

המחיצה השניה אני לא שומר כלום בינתיים, ויש HDD חיצוני גדול של 2TB שחצי ממנו מלא, אבל יש לי את החיצוני לפני שבכלל קניתי מחשב לסלון, וקצת חבל לי היה לפרק אותו.

המערכת שאני בונה לחדר שלי, היא לשימוש פשוט יותר של גלישה ושמיע של המוזיקה מהספריה שלי (למרות שלרוב זה last.fm חח, אבל זה סיפור אחר), ככה שאין לי ממש צורך בכונן גדול, כי את כל הסרטים וסדרות אני רק רואה בסלון (לפחות בינתיים), אבל אם לא עליית המחירים, בכלל לא היתי חושב פעמיים, וקונה את ה 500GB.

היה לי מחשב נייד אם HDD של 250 ובהתחלה הספיק לי עד הגג, אם הזמן התחלתי להוריד סרטים בכמויות גדולות ואנימה, והיה לי צורך בעוד מקום, ברור כשמש קניתי 2TB חיצוני, בסופו של דבר רציתי יותר, ונכנס ומסך הפלסמה שאני חולה עליו, מאז הספקתי למכור את הנייד שלי, אבל בהתחשב בכך שהסתפקתי ב 100 ומשהוא GB רק למוזיקה, ואין לי צורך במשהוא נוסף, לא רואה סיבה לקנות HDD גדול, אם רק המחיר של ה 500 היה יותר נמוך, לפי ZAP מחירו פעם היה רק 225 שקל.

סתם לשם השווה F4 של 2TB היה פעם 578, כיום 669, אז עולי על הגדלים הגדולים יותר יש פחות השפעה, אבל למה על הקטנים יותר המחיר פי 2?

אבל נגיד WD GREEN 2 TB, היה 450, וכיום 679, אז היום לקנות F3 של 500 במחיר כזה ?

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

אל תיקח דיסק של 5400 סיבובים לדקה למערכת הפעלה.יש לך אפשרות לקחת 500 גיגה ב380 שקל.דיסק טרה בחמש מאות.2 טרה יעלו יותר מ700 ולדעתי לא משתלמים כעת למרות המחיר הנמוך יותר ליחידת נפח עקב הצפי לירידת מחירים עד סוף השנה.

אם לקחת נוסף למערכת הפעלה זה שיקול שלך.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

אבל אין באמת שום המלצה לתת כונן נפרד למערכת ההפעלה? יש בזה איזה יתרון?

חוץ מהעניין הכספי, אבל נגיד ו ה500 היה עולה 200 שקל, אבל הוא לא..

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

ארכיון

דיון זה הועבר לארכיון ולא ניתן להוסיף בו תגובות חדשות.

• צור חדש...