איביי ורכישות מחו"ל - שרשור מוצרים לרכישה מסנט בודד עד 100$ (פומבי או BIN) - עמוד 9 - צרכנות - HWzone פורומים
עבור לתוכן
  • צור חשבון

איביי ורכישות מחו"ל - שרשור מוצרים לרכישה מסנט בודד עד 100$ (פומבי או BIN)

nat64x

Recommended Posts

אני יודע שזה לא ב-ד-י-ו-ק עומד בתנאי הת'רד, אבל ההפרש האדיר המחיר מצדיק לדעתי.

מקסימום תבקשו ואני אמחק ;)

Coleman Red Canyon 17-Foot by 10-Foot 8-Person Modified Dome Tent ב-99$ בלבד + שק"ש coleman מתנה שעולה בארץ ~250 ש"ח בערך אם לא יותר.

41s31VcMcZL._SL500_AA300_.jpg

לא ניתן להשיג בארץ אבל אוהלים בגודל/רמה דומה עולים מעל 1600-1800 ש"ח בקלות אם לא יותר, בלי השק"ש.

המשלוח יקר מאוד בגלל המשקל (~11 ק"ג אני חושב) אבל אם תמצאו מי שיביא לכם אותו...

אם תשתמשו ב-USHOPS למשל יצא לכם רק 763 ש"ח כולל מיסים ומשלוח עד הבית (שילוח ימי 72$ + מיסים 20$)!

אוהל מעולה וענק. מומלץ בחום!

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

• תגובות 484
  • נוצר
  • תגובה אחרונה

גונן, בארץ ניתן למצוא את ה-Coleman Montana במחיר של כ-1500 שח, כשהמחיר באמזון הוא פחות מ-120 דולר.

מחיר ציוד טיולים בארץ יקר כמעט פי 2, מהמחיר שלו בארה"ב. ושם גם מבחר האאוטלט הוא כמעט אין-סופי.

מומלץ לכל מי שמתכנן טיול, שישקול להזמין את הציוד בדרך הזו.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

גונן, בארץ ניתן למצוא את ה-Coleman Montana במחיר של כ-1500 שח, כשהמחיר באמזון הוא פחות מ-120 דולר.

המונטנה קטן יותר משמעותית ממה שקניתי ויקר יותר אבל חוץ מזה הוא אוהל מצויין גם כן.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

מסתבר שכנראה יש דרכים נוספות לקבל החזרים, ואולי אפילו להפעיל אותם בו זמנית להחזר גדול בהרבה.

http://cashbackoffer.blogspot.co.il/2010/04/combine-bing-cashback-and-bigcrumbs.html

תעדכנו אם מצאתם משהו שעובד בצורה יעילה וכדאית.

בתהליך מחקר...

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

שם: Waterproof Pouch Case for Cell Phone Blue New

מן שקית כזו להכניס אליה את הטלפון ככה שניתן להכניס אותו למים

נקנה לפני כחודש מwangdecheng9898

מחיר: 2.15$

http://www.ebay.com/itm/140557804375?ssPageName=STRK:MEWNX:IT&_trksid=p3984.m1439.l2649#ht_3772wt_954

עושה מה שאמור לעשות, מגן ממים וחול, שימושי בים, ניתן גם לצלם מתחת למים שזה נחמד, טיפה מפחיד להכניס ככה את הטלפון למים אבל זה עובד אם סוגרים את זה כמו שצריך... גם קצת מגושם.

17009_1.jpg

שם:Blue LED Light Water Shower Head Spray Filter Sprinkler Bathroom A1

ראש אמבטיה עם לד כחול בלבד, נקנה לפני חודשיים, רציתי לנסות אחד שלא מחליף צבעים כל הזמן.

הראש מרגיש דווקא איכותי ויש לו אחלה עיצוב, הבעיה שהדינמו שלו עושה הרבה רעש והאור נחלש בזרם חלש.

מחיר:9.49$

מוכר:winddeal

http://www.ebay.com/itm/130695059887?ssPageName=STRK:MEWNX:IT&_trksid=p3984.m1439.l2649#ht_3754wt_954

s.jpg

שם: Romantic Temperature Control 3 Colors LED Light Bathroom Shower Head

כן זה עוד ראש, למעשה יש לי 3, כל אחד טיפה שונה, הראש הזהז משנה את הצבע לפי טמפ' אבל בתכלס כולם מתקלחים בטמפ' דומה שנותנת צבע כחול בדרך כלל.

הראש הזה מעוצב פחות יפה אבל גם פחות רועש.

מחיר: 8.13$

מוכר: e_zorro

01-8.jpg

מכל הראשים האלו אני משתמש באחד אחר שאין לי כוח לחפש, מדובר בראש ממחליף צבעים כל הזמן, לא רועש, והאור לא נחלש עם טמפ' נמוכה, עלה 40 שקל וקיבלתי חצי מהכסף חזרה עקב תיאור לא נכון של המוכר.

שם:1M Flexible led strip 30LEDs SMD 5050 Rope Light Waterproof Black Tape Back

ביחד עם: For 5050/3528 LED Light Strip Lamp 44 KEY IR REMOTE CONTROLLER FOR LED DIY

וגם דרוש שנאי 12V 1A

רצועת לד עולה 6$ שלט+בקר 5$ (שלט מורחב 44 כפתורים, יש גם קטנים יותר וזולים יותר), שנאי יעלה עוד 3-6$ תלוי בשנאי.

אחלה דבר, אפשר לשים בכל מיני מקומות וזה נותן אחלה אור שנראה טוב (יש לי שניים בחדר ואחד באמבטייה, אחותי גם רוצה אז קניתי גם לה.)

ViewPicture.aspx?Key=503e8748-adff-4f02-9473-bc94e4545a97_7fcaba7f-289e-46bd-b19c-a061d3848f41&DisplayHeight=360&MaxWidth=480

44Key.jpg

זה מה שיש לי ברשימה של האחרונים שקניתי ב60 יום וקיבלתי, היו עוד דברים מעניינים אבל הם כבר לא ברשימה ולך תמצא אותם.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

זה מה שיש לי ברשימה של האחרונים שקניתי ב60 יום וקיבלתי, היו עוד דברים מעניינים אבל הם כבר לא ברשימה ולך תמצא אותם.

יש אפשרות ב- Purchased History להסתכל ב-Archive, ולראות מוצרים עד שנתיים אחורה.

שים לב שיש תיבה נגללת בה אתה בוחר שנה.

במקומך, לא הייתי סומך ממש על השקיות האטומות למים האלה, קל לפשל איתן והן לא אמינות במיוחד ממה שקראתי.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

טוב אז עברית על הארכיון ואני רוצה הוסיף מוצרים שעליהם אני לא! ממליץ... לא לקנות!

קוראי כרטיסים שנראים ככה:

ViewImage.aspx?GlobalID=1003&MerchantID=31246&ImageID=727&DisplaySize=400&ListingID=2074

000149-1.jpg

שני הסוגים האלו הם מוצר חד פעמי, נשבר ונהרס ממש מהר... והיו לי מספיק כאלו כדי להיות בטוח שהם כולם ככה

!C!dhjWQBGk~$(KGrHqZ,!iwE0GK3+gWQBNDCiwsgvw~~_12.JPG

ניסיתי את זה בתקווה שהוא יהיה עמיד יותר, אבל הבעיה שלו שהחיבור לא בולט מספיק החוצה ולכן גם הוא לא שימושי

לא משנה כמה הם זולים, אל תקנו!

עוד מוצר לא מומלץ כלכך:

מדובר בקופסא לדיסק קשיח 3.5 אינצ' שהופכת אותו לחיצוני... הבעיה העיקרית שאני לא יודע בדיוק איך זה קורה, אבל הויברציות של הדיסק הקשיח גורמות לרעש נורא מעצבן כשמניחים אותו על משטח כמו שולחן, וגם גורם לרעידות... בנוסף הקונקטור של החשמל מאוד עדין וכבר עושה בעיות.

הייתי ממליץ לקנות קופסא נורמלית עם שנאי נורמלי ובולם זעזועים טוב, וגם שתוכל לשלוט בדיסק ולכבות אותו כשאין צורך.

אפשרי לעבוד עם זה, אבל אני לא אהבתי.

013815_show1.jpg

לעומת זאת, יש קופסאות של 2.5 אינצ, לכוננים קטנים שנראות דומה, הן דווקא עובדות סבבה לגמרי.

דברים כן מומלצים:

Protein Blender Mixer Shaker Shake Cup Bottle 700ML New

כוס שייקר, מיועד לאבקות חלבון לחדר , אבל אפשר להיות יצרתי עם זה ולעשות עם זה מה שבא לכם... טוב כשייקר לכל דבר, פתח גדול, קל לנקות.

בהתחלה זה היה נוזל טיפה, לא יודע למה, אבל עכשיו אין זכר לנזילות... האיכות טובה מאוד, וזה עולה חצי מחיר מבארץ (20 במקום 40)

מחיר: 5-6$

מוכר: ricky_w_lam

mcmixcup1.jpg

USB 2.0 Wireless-N 300Mbps 27dBm WiFi Adapter +Antennas

כרטיס רשת תקן N... חיפשתי כרטיס עם ציפסט שמסוגל לעשות 2T2R, מה שאומר שהוא מסוגל לעבוד ב300 מגה מלא גם למעלה וגם למטה, וככה אני יכול לעשות סטרים של HD בין המחשבים בבית.

שלא תטעו, הוא לא כרטיס סופר חזק, מבחינת עוצמה כל הכרטיסים אותו דבר וזה גם תלוי מאוד בראוטר, גם האנטנות הגדולות בכרטיס הזה לא משנות הרבה, פשוט יש לו ציפסט טוב (Ralink 3072).

מחיר: 17$

20101220_img_010899.jpg

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

שני הסוגים האלו הם מוצר חד פעמי, נשבר ונהרס ממש מהר... והיו לי מספיק כאלו כדי להיות בטוח שהם כולם ככה

דווקא את הראשון יש לי והוא עובד יפה מאד כבר קרוב לשנה. לדעתי זה לא רע בכלל למוצר שעלה פחות מדולר.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

דיון ענק!!! במיוחד בעידן ה"הכול מיוצר בסין" והמרדף אחרי מחיר נמוך טוב לדעת מה באמת שווה את הכסף ומה לא, הזמנתי כבר המון דברים שהיו עסקה מעולה והמון דברים שהתבררו כזבל. טוב לדעת שיש דיון כזה עם חוות דעת אוביקטיבית.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

ארכיון

דיון זה הועבר לארכיון ולא ניתן להוסיף בו תגובות חדשות.

• צור חדש...