קונה מחר מסך -התלבטות אחרונה - עמוד 2 - מסכי מחשב - HWzone פורומים
עבור לתוכן
  • צור חשבון

קונה מחר מסך -התלבטות אחרונה

yossihaz1

Recommended Posts

תודה רבה שאתה מציע לשפר לנו את הקריטריונים. תפנה למנהלי האתר, אני בטוח שהם ישמחו לשמוע את דעותיך המלומדות.

וברצינות, מי שחפר וחרש את החומר על מסכי מחשב לעומק, על פני כמה שנים, כמו שאני ואחרים בפורום הזה עשו, יודע טוב מאוד למה דבריך, על אף שנשמעים הגיוניים להדיוטות, הם שגויים ומעידים על בורות.

גם יוצא לנו להסביר זאת כאן כל-כך הרבה פעמים, שבאמת כבר אין כוח. אפשר להפנות אותך לחיפוש בפורום או לקריאה במדריכים, שיסבירו לך למה זה המצב, אבל אם אתה באמת רוצה ללמוד את הנושאים, אתה לא זקוק להכוונה שלנו.

לגבי פאנבוייזם - כן, זה הרושם שנוצר לעיתים, למרבה הצער. מה לעשות שזה המצב - מסכים באמת מעניינים יש מעטים, מתוכם בישראל משווק רק רק חלק קטן, ומתוכם חלק עוד יותר קטן במחירים אטרקטיביים. בגלל זה אתה נשאר פחות או יותר רק עם . פחות או יותר, כי לרוב יש עוד דגם אחד או שניים, אבל: לרוב הם יקרים יותר ונותנים פחות תמורה לכסף, וגם - הם באים ונעלמים, בעוד שבקו המוצרים של יש בצורה עקבית מסכים איכותיים כבר כמעט במשך עשור. זו הסיבה שהם יותר פופולריים פה מהאחרים.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

• תגובות 32
  • נוצר
  • תגובה אחרונה

לא שעד עכשיו היית רציני. גם השורות הרציניות שלך נשמעו ציניות.

ואין לי מה ללמוד, מההבט הטכני זו עובדה.

8ms מורגשים במשחקים אני לא מבין על מה כל הנאום שלך.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

ואין לי מה ללמוד, מההבט הטכני זו עובדה.

8ms מורגשים במשחקים אני לא מבין על מה כל הנאום שלך.

בבקשה תוכיח את ה"עובדה" הזו.

גבה את ההוכחה שלך במדידות סובייקטיביות.

אשמח להחכים.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

אין לי מקור אינטרנטי.

מה שכן יש לי שני מסכים,

אחד של 8ms השני של S24A 2ms

ההבדל מורגש.

[לפחות בשבילי]

עזוב שבכל אתר שמדריך אותך איך לקנות מסך כתוב משהו דומה IPS" או S-IPS – מסכים עם פאנלים אלה איכותיים במיוחד והיקרים ביותר. הם מציגים זויות צפייה מעולות ודיוק צבע אופטימלי, ומתאימים לגרפיקאים מקצועיים שזקוקים לטוב ביותר. זמן התגובה שלהם לא מהיר כמו האחרים, אך מסכים כאלה לא נועדו מלכתחילה למשחק ווידיאו"

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

לא קשה לי להאמין לזה.

הACER 8ms שלך הוא בטח TN ישן בלי overdrive, מה שאומר זמן תגובה אמיתי של כ25ms.

מסכי מודרניים עם 8ms ממשים overdrive, וזמן התגובה שלהם בפועל הרבה יותר קרוב ל8ms (לפעמים אף פחות). זה עד כדי אפסילון ממסכי TN של 2ms (שבפועל הם 3-5ms).

זאת בדיוק הבעיה של התייחסות לזמן תגובה. אנשים רואים רק מספר אחד, לא יודעים באמת מה המשמעות, ולא מבינים ש8ms של האחד לא שקול ל8ms של האחר.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

טוב תמשיכו להוסיף עוד שטויות.

איך בודק איך עושה איך נעליים יש לך פה בדיקות על הנייר לא אפור לא שחור.

הבנתם שהשטויות שאתם מוציאים מהפה לא ממש סותרים את מה שאני אומר והפתרון שלכם הוא להוסיף עוד "בדיקות שעושים".

לך תעשה בדיקות והשוואות במציאות ואל תוציא משפטים לא מבוססים מהפה כי אני את הבדיקות שלי עשיתי..

סלאמתק

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

נכנעתי :behead: ...

זה נכון שלכל יצרן יש דרך שונה לבדוק! זה כמו בספקי כוח, אם רשום 500W זה לא אומר שבפועל הוא יביא 500W (או אפילו קרוב לזה), אחרי הכל זה המידע על הנייר אך הוא לא תמיד נכון. אני יכול לומר לך שיש לי מסך עם 5MS (פנל TN) וה- מרגיש הרבה יותר זורם במשחקים.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

למה זה ככה, למה??

צריכה להיות אבולוציה, אך משום מה בפועל יש רק דגנרציה.

שאלה 8ms מזה? זמן שינוי צבע\גוון של פיקסל?

איזה צבע\גוןן? שחור אפור לבן אולי צבע יסוד?

לאיזה צבע \גוון משחור ללבן, מאפור לאפור.

אתה בכלל מבין איך LCD עובד?

רק לא צריך להגיד שיש היום LED.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

ארכיון

דיון זה הועבר לארכיון ולא ניתן להוסיף בו תגובות חדשות.

• צור חדש...