האם להשתמש בhot box בתור ראוטר? (יש לי tplink 1043nd) - רשתות ואינטרנט - HWzone פורומים
עבור לתוכן
  • צור חשבון

האם להשתמש בhot box בתור ראוטר? (יש לי tplink 1043nd)

asi1998

Recommended Posts

השבוע עשו לי חבילת מאה מגה בהוט. כרגע הטי פי לינק לא בשימוש, רציתי לדעת האם כדאי להחזיר אותו לשימוש או שהאם כדאי למכור אותו או משו?

תודה רבה.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

היו על זה הרבה דיונים כאן בפורום (חיפוש קצר היה עונה לך על השאלה), ההוטבוקס כראוטר על הפנים.... ה1043ND עדיף עליו בלי לחשוב אפילו....

תודה על העזרה של שניכם, בדרך כלל אני תמיד קורא נושאים בפורום אבל פשוט לא היה לי זמן.

ניראלי שאני כן אשאר הם הראוטר שלי ויחבר אותו למרות שלא שמתי לב לשינויים בגלישה (כרגע אני עם ראוטר של ההוטבוקס).

דרך אגב האם אני צריך להתקין עליו קושחה כלשהי?

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

אם אתה משתמש בייתי רגיל, יצא עדכון קושחה רשמי של TP LINK לפני כמה ימים... אם אתה רוצה להוציא יותר מהראוטר יש קושחות של DD-WRT , חוץ מזה אין משהו מיוחד , הראוטר מהקופסה מתמודד יפה מאוד עם רוחב הפס...

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

יש כאלה שאומרים שהראוטר שלו בסדר ויש כאלה שלא מסתדרים איתו. לפי דעתי קח ניסיון איתו לשבוע-שבועיים ותראה איך הוא. אם טוב תישאר איתו. אם לא, תתקשר להוט ותבקש שיגדירו לך אותו למודם בלבד ואז תחבר את הראוטר שלך.

ו- XTZ-Mike, סוף סוף הורדת את המשפט שלי מהחתימה שלך... חחחח עברו שנים!

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

חחחח.... בוקר טוב... כבר שנה+ המשפט שלך לא בחתימה שלי.... :D

לבחור יש 1043ND, למה להשתמש בכלל בהוטבוקס כראוטר שיש לו ראוטר הרבה יותר איכותי וטוב מההוטבוקס?? מילא הייתה לך שליטה מלאה עליו אבל להיות תלוי בהוט בכל דבר קטן שאתה רוצה לעשות בראוטר?? מיותר לחלוטין...

גם הבנתי שמבחינת הגנות, ה1043ND הרבה יותר טוב מההוטבוקס

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

חחחח.... בוקר טוב... כבר שנה+ המשפט שלך לא בחתימה שלי.... :D

לבחור יש 1043ND, למה להשתמש בכלל בהוטבוקס כראוטר שיש לו ראוטר הרבה יותר איכותי וטוב מההוטבוקס?? מילא הייתה לך שליטה מלאה עליו אבל להיות תלוי בהוט בכל דבר קטן שאתה רוצה לעשות בראוטר?? מיותר לחלוטין...

גם הבנתי שמבחינת הגנות, ה1043ND הרבה יותר טוב מההוטבוקס

יש משהו במה שאתה אומר... אבל אם הוא מרוצה מה- HOTBOX אז הוא יכול לעשות עם הראוטר הקיים שלו נקודת AP או משהו. וגם לחסוך מקום.

אם אתה זוכר מאיזה ת'ארד לקחת את החתימה, אז בסוף לא קניתי את ה- 275GTX, קניתי את ה- HD5870 ואני עד היום נהנה ממנו כבר יותר משנתיים!

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

יש משהו במה שאתה אומר... אבל אם הוא מרוצה מה- HOTBOX אז הוא יכול לעשות עם הראוטר הקיים שלו נקודת AP או משהו. וגם לחסוך מקום.

אם אתה זוכר מאיזה ת'ארד לקחת את החתימה, אז בסוף לא קניתי את ה- 275GTX, קניתי את ה- HD5870 ואני עד היום נהנה ממנו כבר יותר משנתיים!

אתה כבר לא ילד, אתה כבר אוטוטו בן 18 ;) .... לא אמרת שבשלב הזה החיים שלך עומדים להיגמר ותפסיק לשחק במחשב?? :lol:

ועכשיו נחזור לדיון, באמת מביש להשתמש ב1043ND כAP ובהוטבוקס כראוטר ראשי...

אני לא חושב שכרגע יש פרמטר אחד שבו יש להוטבוקס יתרון על פני ה1043(שלא נדבר על פרמטר שהוא שווה או מתקרב ל1043) וכמו שTorian ציין, השימוש ב1043 יהיה הרבה הרבה יותר יציב מההוטבוקס... בחיפוש קצרצר אתה יכול לבדוק כמה בעיות יש עם ההוטבוקס...

לגבי עדכון להוטבוקס, קודם כל שייצא ואז נראה אם יש שיפור... בספק אם השיפור יהיה כזה משמעותי ויציג יתרון על ה1043

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

על הנייר ה- HOTBOX נראה לא רע. מודם DOCSIS 3, מודם טלפון, תקן N, כניסות רשת של 1Gb, שתי כניסות , תמיכה ב- DLNA ועוד.

אבל כנראה יקח להם לפחות שנה לנצל את כל הפוטנציאל שלו, ולכן באמת עדיף ה- 1043nd.

ת'אמת מה שאהבתי ב- HOTBOX זה שאפשר להגדיר אותו כמודם ועדיין יהיה אפשר לחבר אליו כמה מחשבים במקביל, כאשר כל מחשב יקבל כתובת IP חיצונית אחרת, ככה לפחות זה אצלי. אמנם אין לי אלחוטית או שיתוף קבצים אבל את העבודה שלו הוא עושה בצורה טובה בלי בעיות.

ול- XTZ-Mike, אתה לא מבין, קראתי את הת'ארד שפתחתי והייתי בהלם מעצמי חחחח, עוד איך אני אומר לכם שאתם לא מבינים כלום ורק אני מבין חחחחחח.

אבל באמת הפסקתי לשחק, אני משחק רק בחופשים בגלל שמשעמם אבל עכשיו כמעט וכלום.

בסופו של דבר אני מרוצה מהמחשב, הוא עד עכשיו מריץ לי כמעט הכל.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

ארכיון

דיון זה הועבר לארכיון ולא ניתן להוסיף בו תגובות חדשות.

• צור חדש...