בעיה עם מקלט מקרופונים - אלקטרוניקה ומודינג - HWzone פורומים
עבור לתוכן
  • צור חשבון

בעיה עם מקלט מקרופונים

Moty_p

Recommended Posts

שלום לכם..

היום הגיע אלי המוצר שקניתי מאיביי אחרי חודש בערך

הנה קישור ישיר עליו:

http://www.ebay.com/itm/400275431909?ssPageName=STRK:MEWAX:IT&_trksid=p3984.m1423.l2649

המוצר תקין והכל עובד יפה אבל יש לי בעיה קטנה (גדולה)

ברגע שאני מחבר אותו למיקסר אני שומע רעשים מוזרים כאלה של קליטה

ושאני ממש מעלה את הווליום אני יכול לשמוע גם דיבורים (כנראה של תחנת רדיו בערבית שמתנגשת בתדרים שהמקלט עושה בהם שימוש)

זה לא משנה אם במקלט עצמו כל הערוצים נמצאים על אפס ווליום עדיין יש רעשים

זאת בעיה שיכולה לגרום לי להשבית את המוצר, רעשים בזמן עבודה עם מוסיקה וציוד הגברה לא מקובלת על הדעת בשום מישור

פניתי למוכר באיבי לעזרה כתבתי מכתב המסביר את הבעיה:

hi,

the item have arrived today

and after a long testing there is no problem with the product

except one:

probably is not a problem belong to the product itself but

when I plug in the product I hear noises.

I think the noises happened because some one (or a local radio station) transmitter on the frequency of my microphones \ broadcasters use

unfortunately it does not matter if the volume of all is a 0 (As low Can be)

It bothers me to use the product

Please help me to solve this problem

is very important to me

and i want to rank you as 5 star rank

Thank you, moty.

have a nice day

וזה מה שהוא כתב לי:

Dear motyp,

Dear Customer,

We are very sorry to hear that But we are to

here to help our customers.

Before returning something to us I will

advise you to call the

manufacturer tech hot line at 1-888-318-7953 or

718-535-1801 And ask for

Tech Support

And tell him what difficulties

you are experiencing with the item and he

will be able to tell you if you

did not hook up the unit correctly or if

the unit is defective

If you

decide that you want to return the item to us for please contact

us vie

email and we will issue you a RMA number and instruction on

where and

how to sent it back

If you have any further questions, please feel free

to contact us again.

אני לא יודע מה לעשות מצד אחד המוצר בסדר ובגלל זה אני רוצה לדרג את המוכר 5 כוכבים שזה מה שמגיע לא בתאחלס

אבל יש לי בעיה רצינית שאני חייב למצוא לה פתרון

מה אפשר לעשות?

להחזיר את המוצר זה לא אופציה אני רק רוצה לגלות את התדר הבעיתי שעושה את הבעיה ולשנות אותו או במקרה הגרוע להשבית אותו

השמח לעצות שלכם בנושא

אגב אם יש לי שגיאות בכתיבה אשמח שתתקנו אותי אני רק לומד מזה :)

המשך יום מקסים.:)

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

מה המקום שבו אתה מוריד את הווליום ל 0 כך שעדיין יש רעשים ? כלומר הם חייבים להיכנס אחריי המקום הזה

תבדוק חיבורי אדמה וכדומה אם יש חלק גדול מהמערכת שהוא "צף" מבחינת אדמה ואוליי מתפקד כמו אנטנה אחת ענקית

תבדוק אם ניתן לשנות ערוצים או תדרים במערכת

תחבר אותה למגבר פשוט יותר (כמו של מחשב) ותבדוק אם גם איתו יש את הבעיה

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

מזאת אומרת מקום? הכוונה שלי הייתה שאם הווליום של כל ה 8 ערוצים נמצאים על הכי גבוהה או על הכי נמוך זה לא משנה עדיין יש הפרעות

מזאת אומרת לבדוק חיבורי אדמה? יכול להיות שזה מתפקד כמו אנטנה אחת ענקית אבל איך זה עוזר לי לפתור את הבעיה

לשנות ערוצים או תדרים שנקבעו מראש על ידי היצרן ללא פתיחה פיזית של המוצר עצמו אני לא יכול

ניסיתי לחבר אותה למיקסר אחר, אפילו חיבור ישיר לרמקול המוגבר לא הועיל כיוון וזה לא בעיה עם המיקסר אלה במוצר

המלצות מה אפשר לעשות למחר בבוקר?

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

לא יודע למה אתה משוכנע ש"המוצר בסדר" ו"המוכר בסדר", ועוד רוצה לתת 5 כוכבים למרות שהמוצר לא עובד (!) קנית זבל סיני למה אתה מצפה? למחר בבוקר תלך לחנות הגברה מקצועית, ותקנה מוצר שעובד, עם יצרן מוכר. נכון, אתה תשלם כפול, אבל לפעמים זה שווה...

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

^^^^^

מכיוון שזאת העבודה שלי בחיי היומיום, אין לי ברירה אלא להסכים עם זיגי

מערכת כזאת, אפילו חצי מיקצועית, עולה הרבה יותר ממה ששילמת באיביי

אני לא יודע בדיוק באיזה הגברה אתה מתעסק, ואיך יכול להיות שחיברת את זה ישר לרמקול (אלא אם אתה עובד עם יחידות מוגברות אקטיבי)

אבל אם אתה מנסה לעשות מזה כסף ולא סתם לאיזה פרוייקט פרטי, אז קודם כל תתחייל להוציא כסף, כי אנשים שמשלמים לך מצפים לקבל תמורה.

לבעיה עצמה:

דבר ראשון- תוודא שכל חלקי המערכת (מגברים, מיקסר, איקיו, מקלט מיקרופונים וכל דבר בשאיכשהו מחובר למערכת שלך) שהכל יהיה מחובר מאותו מקום, איפלו מאותו שקע אם אין בעיית עומס.

דבר שני-תעשה בדיקה, תנסה לקחת איזה שקע ותקע ותחבר אחד לשני ללא הארכה. ואז תחבר את המקלט מיקרופונים דרכו, זאת אומרת ללא הארכה.

תתחיל מזה- ונראה אם יש שיפור. אם לא אז תנסה לחבר את כל המערכת כולה ללא הארכה ותראה

אם באמת יהיה שיפור- אז זו נקודת התחלה- אבל אל תשאיר משהו ללא הארכה, בטח לא משהו שנקנה מאיביי

לדעתי, רוב הסיכויים שהמקלט של המיקרופונים(מדונות/נֵקים) קולט את התדרים האלו ואין ולא יהיה לך מה לעשות בנידון חוץ מלהחזיר אותם או לצבוע בכחול ולזרוק לים

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

תראו, באתר של היצרן היה כתוב שהמוצר עולה כ 600 דולר

לא נראה לי שזה ציוד זבל כי בדקתי אותו ואני די מרוצה

האיכות של המקרופונים (יד) הם כמו האיכות של מקרופון של חברת שור מדגם PG58 שעולה כ 500 ש"ח בחנויות הישראליות

ההגברה שאני עובד איתה (ואני מתחיל בתחום) היא עבודה עם מיקסר ורמקולים מוגברים

רמקולים: 500RMS של חברת ALTO

לגבי חיבור לחשמל ללא הארכה זה לא אפשרי כי המדונות/נקים כפי שכתבת לא מחובר בכבל קומקום לחשמל אלה לשנאי שממיר מתח מ 220 - 110 וולט ל 15 - 18 וולט 800 מיליאמפר (כך כתוב על השנאי)

חיברתי לערוץ 11 במיקסר שלי בעזרת כבל XLR את המקלט של המיקרופונים ושאני מרים ומוריד את הווליום בערוץ אני שומע

שהרעשים מתחזקים ונחלשים בהתאם כך שזה נובע מאותו מקלט ולא מהמיקסר ולא מהרמקולים ולא מהחיבורים וגם לא מהחשמל

מצרף שני תמונות

אשמח לכל פתרון בנושא

[attachment deleted by admin]

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

הציוד שלך סביר. אני מניח שאותו לא קנית באיביי. גם ציוד סיני זול שעובד אפשר למצוא בארץ, ובמחיר סביר.

לגבי המשפט הזה:

"האיכות של המקרופונים (יד) הם כמו האיכות של מקרופון של חברת שור"

אין לי אלא להניח שבדקת אותם בעצמך, עם הציוד שלך, והגעת למסקנה הזו... זה לא בדיקה מקצועית כמו שאתה מבין.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

נו אז מה אתה מציע לי לעשות?

לשלוח אותו לחו"ל ולשלם עוד 160 דולר על משלוח זה כבד עלי מאודד מאוד

פה בבית שלי לא הצלחתי לשמוע רדיו בערבית במקום אחר אני חושב שכן, פה שמעתי רק רעשים

אגב פתחתי את המוצר (לא לפני שבדקתי אם יש מדבקה שיכולה לפגוע לי באחריות) ניסיתי לכוון ולשנות תדרים על ידי שינוי של הנגד המשתנה

ולצערי זה לא עזר המכשיר הזה מחולק ל 4 + 4 ערוצים כאשר מכולם נובע הרעש

אבל מצאתי פתרון זמני, כאשר אני מחבר גם ב XLR וגם ב PL את המקלט למיקסר ופותח שני ערוצים הרעשים פוחתים

כבר אפשר לחייך קצת (אבל רק קצת)

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

ארכיון

דיון זה הועבר לארכיון ולא ניתן להוסיף בו תגובות חדשות.

• צור חדש...