חבילה נעלמה בדואר - עמוד 10 - כללי - HWzone פורומים
עבור לתוכן
  • צור חשבון

חבילה נעלמה בדואר

ModChiP

Recommended Posts

• תגובות 198
  • נוצר
  • תגובה אחרונה

כמו שאמרתי לפני כן, עדיף לכתוב מעקב מאשר סתם להספים אם אין לך מה להוסיף לאשכול.

ואם תשימו לב, לכל מי שכתב מעקב כמה פעמים באשכול הזה מגיע לו שיעשו ככה.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

כבר אמרת שאתה חושב שעדיף לכתוב הודעת מעקב, הנקודה היא שלא חשוב מה אתה חושב, אלא מה חושבים כל אלה שכתבת מעקב בדיונים שלהם. וממה שראית כבר בעבר - וגם בדיון הזה - נראה שהרבה מחברי הפורום לא חושבים כמוך, ומה שאתה עושה מרגיז אותם. יכולת להבין ולהתחשב גם אם אתה חושב שאתה צודק, אבל בחרת להתווכח ולהתעקש, ולהמשיך להרגיז אנשים למען הנוחות שלך.

במיחד זה שנכנסת במילפורד כל פעם שהוא העיר לך לא היה צעד חכם. אמנם גם הוא לא התנהג יפה, אבל הכח בידים שלו. לא אהיה מופתע אם הוא כתב במיוחד את הקוד שמאפשר לחסום אותך, לא נראה לי שזה משהו שקיים במערכת הפורומים מלכתחילה.

(לי אישית דווקא לא אכפת מהמעקבים שלך, אם כי אני כן מאמין שעדיף לכתוב הודעה שנראית עם תוכן מאשר משהו שהוא בבירור חסר משמעות, ואם אין אז לא לכתוב בכלל. הדיון הזה ממש עניין אותי מההתחלה, והצלחתי לעקוב אחריו יפה מאד גם בלי לכתוב תגובה כלשהי)

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

כמו שאמרתי לפני כן, עדיף לכתוב מעקב מאשר סתם להספים אם אין לך מה להוסיף לאשכול.

אולי אל תספים ואל תכתוב מעקב אם אתה לא באמת צריך לעקוב על משהו? בטח ובטח כשמדובר בת'ראד שאתה עצמך פתחת, או כשאתה עושה מעקב ל 1,001 ת'ראדים ואז זה מביס את המהות של המעקב (תלחץ פשוט "הראה את כל ההודעות אשר לא נקראו מאז הביקור האחרון"!).

Priceless! :lol:

מעקב.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

מתי בדיוק כתבתי מעקב למשהו שאני כתבתי(בפעמים היחידות שעשיתי את זה זה היה בשביל הצחוק)

בכל מקרה מילפורד יכול לעשות מה שהוא רוצה כי הוא ההנהל אבל צפיתי להיות הגינות ממנו.

אגב, זה לא משפיע עלי בכלל ואני עדיין יכול לעשות מעקב בלי בעיה, רק חבל שמילפורד לא בא ואמר זה מפריע לי אלא המשיך לנסות ולשים לי מכשולים.

אגב, אין קשר לנוחות שלי.

אני יכול לכתוב מעקב בכמה שניות או שאני יכול לכתוב תגובת ספאם בעוד כמה שניות.

הרעיון היה שנגיד משהו מבקש עזרה ואני רוצה לעקוב אחרי האשכול, אבל אני לא רוצה לתת לו עצה מיותרת.

בשביל זה נוצר המעקב.

וכל עוד אין חוק כנגד זה אני לא מבין מה הבעיה של כולם.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

ודאי שיש חוק נגד זה:

הודעות סתמיות וחסרות תוכן (לרבות הודעות המצטטות הודעה אחרת ללא תוספת תוכן), או כל סוג של ספאם, לא מקובלים. דאגו לפתוח דיונים ולפרסם הודעות בעלות תוכן ומטרה. אנא הימנעו מפרסום הודעות ללא כל תועלת לדיון. למשל, ציטוט הודעה קיימת ללא שום תוספת תוכן, לא תורמים דבר לדיון, ולכן נחשבים להודעת ספאם.
קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

מתי בדיוק כתבתי מעקב למשהו שאני כתבתי(בפעמים היחידות שעשיתי את זה זה היה בשביל הצחוק)

שרשור שנפתח בפורום אחר.

אני גם דיברתי איתם, הם עשו לי הנחה של 5 שקלים אבל חוץ מזה הם לא הסכימו לתת לי את מה שמגיע לי לפי החוזה.

מישהו נתקל במקרה כזה מגעיל של הפרת חוזה?

הנה התגובה שמסכמת הכול.

מעקב

:mavet:

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

ארכיון

דיון זה הועבר לארכיון ולא ניתן להוסיף בו תגובות חדשות.

• צור חדש...