דיון מקדים ל- Medal of Honor Warfighter - עמוד 9 - משחקי מחשב - HWzone פורומים
עבור לתוכן
  • צור חשבון

דיון מקדים ל- Medal of Honor Warfighter

--Shadow--

Recommended Posts

• תגובות 151
  • נוצר
  • תגובה אחרונה

אני כותב בכלליות ולא דווקא למשחק הזה. אני יכול לאהוב משחק והביקורות לא יתנו לו ציון גבוה.לא שיחקתי ברשת וגם לא מתכוון לשחק ..כי לא לטעמי. לא איכפת לי בעיות אלא משחקיות ..ובסינגל לא הספקתי הרבה אבל טוב יותר מBF3 . היום משחק שלא מחדש והוא רגיל כזה (כרגע מעותק מCOD ) -מקבל ביקורות לא טובות. BF3 יותר גרוע בסינגל אבל מי יתן לו ציון 5 .. כולל COD ראינו את הציונים של שנה שעברה ..ולדעתי בכלל לא בכיוון הנכון.

Medal of Honor Warfighter אכן הסידרה אבדה ולא כמו בעבר. ואני לא מתפלא, היום כמעט כל משחק הוא בינוני.

'נשקיע מעט ונקבל על זה כסף.'

ציון 5 זה משחק ממש גרוע. והמשחק הזה לא באמת גרוע אלא בינוני (רגיל,ממוחזר) . COD וBF אף פעם לא יגיעו לכזה ציון סופי. גם אם המשחק ממוחזר (רמז) .

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

^^ידעתי שהוא יהיה גרוע, כי Single Player של MOH 2010 ש DANGER CLOSE היו אחראים עליו היה ממש נוראי עם מלא באגים שהרסו הכל. אני דווקא אהבתי את MP שלו. אולי פשוט אני לא אובייקטיבי ואוהב DICE ;D

דרך אגב, ציון 5, זה באמת ציון של מחשק בינוני. מצויינים מקבלים 9, טובים 7-8 ו 5 זה באמת ציון של מחשק כזה בינוני מינוס.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

לדעתי ציון 5 ..זה משחק שלא צריך בכלל להסתכל עליו..לא חושב שכאן כך המצב. בעיות טכניות זה דבר שניתן לסדר.מה בקשר לBF3 (הרבה בעיות טכניות -בעיקר בהתחלה)? סינגל גרוע ... אבל עדיין קיבל ציון ממוצע של 9 .COD בעיות בשנה שעברה וממוחזר ..עדיין קיבל ממוצע של 9 .

בינוני זה - 7 .טוב -8,טוב מאוד -9, מצוין -10 .

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

המשחק הזה יכול להוות כמקור התרעננות נחמד מינוס לכמה ימים (התרעננות מBF3), מהר מאוד מבינים שהמשחק לא טוב ובטח לא שווה את ה60 דולר, מהאלפא ששיחקתי ועד עכשיו לא השתנה כלום, היה מחורבן ונשאר מחורבן, למי ששאל מה יש לשחק, יש עדיין BF3 שבועט וקיים ועובד בצורה מושלמת,

בנוסף, יש תקווה עם BO2 שאמור לצעת בעוד שלושה שבועות, 3 כבר לא נראה מזהיר כמו שנראה בטריילרים הראשונים.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

מה הוא כזה גרוע? 5 מתוך 10... 40 מתוך 100...

מילא ציון באזור השבעים אבל כזה גרוע שמגיע לו 40?

אין לי מושג עוד לא שיחקתי במשחק אבל את הקודם אהבתי נהנתי שיחקתי בסינגל איזה 10 פעמים ואפילו קניתי את המשחק

בקודם הייתה אווירה סבבה וסביבות יפות זרימה חלקה בין המשימות מה כבר היו יכולים להרוס אם זאת אותה מפתחת

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

לא יודע כמה הוא גרוע כמו שהוא מאכזב.

זו אולי אחת התקופות הכי יבשות שהיו אי פעם בעולם הגיימינג. באמת שאין מבחר.

הבעיה במשחק העא הרף הכל כך גבוה שבאטלפילד וקוד מציבים לו.

המשחק כשלעצמו נחמד, סביר מינוס, כמו שסיימון אמר, עדיף לחכות לדיל סוף שנה (שכנראה יגיע מהר מאוד) במחיר 5 דולר או משהו בסגנון.

זו דעתי, מי שנהנה שיבושם לו.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

סיימתי את הקמפיין, קצר מאוד. כמו שאמרו פה, בינוני מינוס.

יש פה ושם רגעים נחמדים (בעיקר בקטעי נהיגה) אבל סה"כ מאכזב וצפוי. האמת שנהניתי מהסינגל של BF3 הרבה יותר.לפחות העלילה הייתה קוהרנטית ומסודרת, פה זה פשוט אוסף של משימות לא ברורות עם פלאשבקים מיותרים. לקראת הסוף זה טיפה משתפר אבל סה"כ זה meh אחד גדול.

DagdeGun, לא יודע אם זה הסגנון שלך אבל שווה לנסות את Borderlands 2. מבחינתי משחק השנה בינתיים.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

ארכיון

דיון זה הועבר לארכיון ולא ניתן להוסיף בו תגובות חדשות.

• צור חדש...